SZCZECIN DOM SPRZEDAŻ za cenę 279 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

ROD"SKARBÓWKA"DOM REKREACYJNY,NA DZIAŁCE 420M2.

Dom na sprzedaż - Szczecin, Skarbówek

oferta była przeglądana 77 razy

279 000 PLN notatnik

cena za m2 664 PLN

  • ZDJĘCIA
Halina Zdunek
(Inwestor Nieruchomości)
nr licencji: 147

tel.: 514604801; 914890054
email: halina.zdunek@inwestor.com.pl
informacje ogólne
Symbol
INW31273
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
2
Powierzchnia działki
420, 00 m²
Rok budowy
2023
Ilość pięter [wliczając parter]
1
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Materiał ścian
YTONG
Rodzaj okien
PCV
Pokrycie dachu
GONT DREWNIANY
Cena cena w innych walutach
279 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
NIE
informacje dodatkowe
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
instalacje
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Opis oferty
Proponujemy do zakupu zlokalizowany  na działce o powierzchni 420 m2,  dom rekreacyjny, murowany, na Rodzinnych Ogrodach Działkowych pn.""SKARBÓWKA"", m. Szczecin.
 
Dom rekreacyjny ma 2-wie kondygnacje z podpiwniczeniem. Jest do niedużego  wykończenia. zgodnie z koncepcja zainteresowanego klienta.                                                                                                           
Na parterze domu znajduje się pomieszczenie do zagospodarowania jako salon z aneksem kuchennym. Wykonano ozdobny  sufit z drewnianymi belkami.
Na górze otwarte pomieszczenie do zagospodarowania według uznania.
Zamontowane są w pomieszczeniach okna pcv , drzwi wejściowe,  drzwi wewnętrzne , wyprowadzone instalacje (prąd ,woda).
Przygotowane duże szambo z wyprowadzeniem z domu rekreacyjnego.
Jest podciągnięta woda, szambo, elektryka.
Aktualnie połozono panele n apodłodze w pokojach,Wykonane podłaczenia  (hydraulika i elektryka).

Działka zagospodarowana ozdobnymi murkami z kamienia polnego. Z wyznaczonymi miejscami do odpoczynku i rekreacji, także miejsca na nasadzenia różnego rodzaju roślinami.  
Działka w otoczeniu ładnie zagospodarowanych domów  rekreacyjnych z ogrodami. 
W otoczeniu bliskiego park, strumyk i mnóstwo zieleni.  
Działa ogrodzona z bramą wjazdową na pilota. Miejsca parkingowe przed bramą wjazdową na teren działek.
Bardzo bliski dojazd do działki z centrum miasta, np od strony ul. Złotowskiej lub od strony  ul.. Chopina.

Brak Księgi Wieczystej.
Brak jakichkolwiek obciążeń.

Cena ofertowa do rozmów.


Ładne, klimatyczne miejsce, warte zainteresowania.

Zapraszamy do zapoznania się z w/w nieruchomością




*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.

Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO

*********************************************************

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość?
*** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU***
Kupujemy domy, mieszkania, działki.
W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Halina Zdunek
(Inwestor Nieruchomości)
nr licencji: 147

514604801; 914890 (pokaż)
halina.zdunek@inwestor.com.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Szczecin, Warszewo
289 000 PLN 115 m2
domy do wybudowania z bali i szkieletowe
DOM NA SPRZEDAŻ Szczecin, Warszewo
Do zakupu dom z bali drewnianych do wybudowania na własnej działce lub działce do nabycia. W zdjęciach oferty różnych domów, w możliwych różnych technologiach (bale, szkieletowe) i wielkościach oraz zdjęcie okolicy działki, na której można zrealizować budowę domu. Podana cena netto wraz z montażem nie uwzględnia ceny działki i niezbędnych przyłączy. Dla realizacji inwestycji proponujemy działkę na Warszewie w okolicy ul. Kredowej o powierzchni 599m2 w cenie 530000zł. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Wszystkie media przy działce. Przykładowy dom z bali w cenie 289000zł netto obejmuje konstrukcję z bali 16cm (możliwa konstrukcja z bali 24c, za dopłatą 31000zł), ściany wewnętrzne z bali i konstrukcji szkieletowej, dach konstrukcji krokwiowo jętkowej, pokrycie dachu blachodachówką z rynnami PCV, okna 3 szybowe PCV. Ten projekt to dom parterowy z użytkowym poddaszem. W skład domu wchodzą: Parter: salon z aneksem kuchennym 38,9m2, pokój 8,3m2, wiatrołap 4,5m2, korytarz i schody 12,8m2, łazienka 4,38m2. Piętro: (podane powierzchni użytkowe, całkowite odpowiednio większe) pokoje 13/14/10m2, łazienka 5,75m2, korytarz 4m2, balkon. Inne propozycje projektów pokazane w zdjęciach obejmują domy o powierzchniach użytkowych od 60,5m2. Dodatkowe informacje udzielamy w konsultacji z firmą wytwarzającą i montującą domy. Jeśli macie Państwo nieruchomości do sprzedaży zgłoście do nas a zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze biura skupione pod marką Pronovo gwarantują wysoki poziom obsługi i profesjonalizm. W treści naszej umowy pośrednictwa bierzemy odpowiedzialność za wszelką pomoc, doradztwo i konsultacje na każdym etapie transakcji w tym informowanie o ważnych aspektach związanych z zawieraniem umowy sprzedaży nieruchomości, uprawnień osób trzecich do nabycia nieruchomości, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości itp. W związku z czym bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność. Piotr Kordus- właściciel Pronovo Kordus Nieruchomości Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami licencja 11433 Kom. +48. 500. 103. 180. Strona firmowa pronovo Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Kordus (licencja nr: 11433) Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
289 000 PLN
5 115 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, POMORZANY
270 000 PLN 73 m2
OKAZJA! Domek nad wodą z miejscem na łódkę.
DOM NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, POMORZANY
TYLKO U NAS! Zapraszamy Państwa do zakupu wyjątkowego domku o powierzchni ok. 73m2, położonego zaledwie 50 metrów od brzegu rzeki, z przepięknym widokiem. Domek z 2018 roku zapewnia nowoczesne standardy i komfort mieszkania. Dane techniczne: -Powierzchnia domku: ok. 73m2 -Powierzchnia działki: ok. 300m2 -Stan wnętrza: do wykończenia -Rok budowy: 2018 Woda: z sieci miejskiej Ogrzewanie: podłogowe (mata na podczerwień) Rozkład pomieszczeń: Parter: Przygotowane miejsce na salon, łazienkę oraz kuchnię (aneks) Zadaszony taras z wielkimi oknami do ziemi, z wyjściem z dwóch stron. Piętro: Dwa pokoje z balkonem Dodatkowe atuty: -Możliwość zamontowania kominka, co doda wnętrzu przytulności -W cenie miejsce na łódź, zarówno przy pomoście, jak i na lądzie, idealne dla miłośników aktywności wodnych -Miejsce na ognisko, sprzyjające organizacji przyjęć i spotkań na świeżym powietrzu -Bliskość przystani "Delfin" -Parking dla mieszkańców za domkiem, jedno miejsce w cenie -Teren jest monitorowany, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo -Brama wjazdowa na teren domków, gwarantująca prywatność i spokój Idealna lokalizacja: Nieruchomość jest doskonała dla osób ceniących ciszę, spokój i bliski kontakt z naturą, a jednocześnie pragnących mieć dostęp do miejskich udogodnień. Mieszkanie w tak spokojnym miejscu pozwala na pełen relaks, regenerację sił i cieszenie się pięknem przyrody. Bliskość do centrum przy jednoczesnym zachowaniu ciszy i spokoju to bez wątpienia jeden z największych atutów tej nieruchomości. Ważne informacje: Grunt w formie dzierżawy Serdecznie zapraszamy Państwa na prezentację, aby odkryć wszystkie uroki i możliwości, jakie oferuje ta wyjątkowa nieruchomość! SKUP MIESZKAŃ - DOMY -DZIAŁKI - LOKALE ZA GOTÓWKĘ ! TEL 511 260 740 K O M F O R T. N I E R U C H O M O S C I. P L POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405 17 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI ! TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. Z NAMI JESTEŚ UBEZPIECZONY ! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
270 000 PLN
3 73 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję