MIŁOWO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 216 120 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działki budowlane przy lesie wszystkie media

Działka na sprzedaż - Miłowo

oferta była przeglądana 145 razy

216 120 PLN notatnik

cena za m2 120 PLN

  • ZDJĘCIA
Działki budowlane przy lesie wszystkie media (1)Działki budowlane przy lesie wszystkie media (2)Działki budowlane przy lesie wszystkie media (3)
Rafał Szczepański
(Dom Finansowy "PATRIA" Robert Baciocha)
nr licencji: PFRN-1838

tel.: +48 535 160 690
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
PTR25719
Powierzchnia działki
1 801, 00 m²
Cena za m2
120, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
216 120, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
informacje dodatkowe
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Opis oferty
Na sprzedaż 4 działki przy lesie o powierzchni od 1503 do 4095 m2, w miejscowości Miłowo położone 4 km od Stepnicy, 30 minut jazdy samochodem od Szczecina.

Działki mają wydane decyzje o warunkach zabudowy.

* Otoczenie:
- Las
- dostęp do Zalewu Szczecińskiego
- Sklepy
- Ścieżka rowerowa

* Media
- prąd przy działce
- woda przy działce
- kanalizacja miejska przy działce

Działka idealna pod budowę domu.
Działka dla osób ceniących sobie spokój i ciszę.

Polecam ze względu na lokalizację oraz cenę.
Serdecznie zapraszam na prezentację.



Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości. Istniejemy od ponad 30 lat.
Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl.

Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej oraz darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego. O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie.

Chcesz szybko sprzedać mieszkanie, dom, lokal, pozbyć się problemu, ponieważ potrzebujesz pieniędzy? Podziel się z nami informacją, jaką nieruchomość chciałbyś sprzedać, skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły. Decyzję o zakupie podejmujemy najszybciej jak to możliwe. Skupujemy nieruchomości w każdym stanie technicznym, także zadłużone i w trakcie komorniczej egzekucji.


Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Rafał Szczepański
(Dom Finansowy "PATRIA" Robert Baciocha)
nr licencji: PFRN-1838

+48 535 160 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Pobierowo
209 000 PLN 0 m2
Działka Budowlana - Pas Nadmorski
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Pobierowo,
Przedmiotem sprzedaży jest ładna działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w cichej miejscowości Dąbrowa położonej zaledwie 6 km od Pobierowa. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 393 Dojazd drogą asfaltową, prąd i woda przy działce. Działka usytuowana na nowo powstającym zamkniętym osiedlu domków jednorodzinnych. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki w takiej samej cenie. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 393 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. DAMIAN STAŃCZYK to nowoczesne i rzetelne biuro nieruchomości - Licencja państwowa numer 24451 Głównym zakresem działalności firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości głównie w pasie nadmorskim powiatu kamieńskiego i gryfickiego. Zapewniam profesjonalną i kompleksową pomoc przy zakupie i sprzedaży domów, działek, mieszkań oraz nieruchomości komercyjnych. Oferuję pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta na każdym etapie kupna sprzedaży nieruchomości. W zakresie moich usług organizuję spotkania , prezentację nieruchomości ,pomoc i doradztwo w obsłudze wszelkich formalności związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości do momentu przekazania kluczy. Na życzenie klienta dostarczam fachowej porady przy wyborze właściwej oferty kredytowej oraz pomoc przy ubezpieczeniu nieruchomości. Każdy klient to dla mnie nowe wyzwanie dlatego jestem otwarty i zawsze gotowy do działania. Zapraszam do współpracy. :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
209 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Wysoka Kamieńska
209 000 PLN 0 m2
Okazja - Niepowtarzalna Działka 1894 m2 - Domek Ho
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Wysoka Kamieńska,
Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona w Wysokiej Kamieńskiej gmina Golczewo - Cisza i Spokój. Powierzchnia działki 1894 m2 - dostęp do drogi gminnej. Plan zagospodarowania przestrzennego - dom jednorodzinny. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem tel.506444771, 511573612 Media - prąd - woda - szambo. W cenie domek holenderski przegotowany do zamieszkania całorocznego. Trzy pokoje , kuchnia , łazienka z wc - taras zadaszony - wszystkie media. Dodatkowo można zakupić drugi domek holenderski w cenie 60000 zł. Pas nadmorski do najbliższej plaży w Dziwnówku to zaledwie 25 kilometrów. Wszędzie blisko - liczne sklepy, bank, bankomat, urząd miejski. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem tel.506444771, 511573612 NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE STANCZYKNIERUCHOMOSCI Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. DAMIAN STAŃCZYK to nowoczesne i rzetelne biuro nieruchomości - Licencja państwowa numer 24451 Głównym zakresem działalności firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości głównie w pasie nadmorskim powiatu kamieńskiego i gryfickiego. Zapewniam profesjonalną i kompleksową pomoc przy zakupie i sprzedaży domów, działek, mieszkań oraz nieruchomości komercyjnych. Oferuję pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta na każdym etapie kupna sprzedaży nieruchomości. W zakresie moich usług organizuję spotkania , prezentację nieruchomości ,pomoc i doradztwo w obsłudze wszelkich formalności związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości do momentu przekazania kluczy. Na życzenie klienta dostarczam fachowej porady przy wyborze właściwej oferty kredytowej oraz pomoc przy ubezpieczeniu nieruchomości. Każdy klient to dla mnie nowe wyzwanie dlatego jestem otwarty i zawsze gotowy do działania. Zapraszam do współpracy. :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
209 000 PLN
Zobacz ofertę