Karwice DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 80 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka - Karwice

Działka na sprzedaż - Karwice, ul. Karwice

oferta była przeglądana 42 razy

80 000 PLN notatnik

cena za m2 53 PLN

  • ZDJĘCIA
Jerzy Ławecki
(ANKAM Nieruchomości)

tel.: 601 222 061
email: ankam@ankam.pl
informacje ogólne
Symbol
0207457
Cena cena w innych walutach
80 000, 00 PLN
Opis oferty
Geoportal: https://tinyurl.com/bdkh3k9b

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1517 m2 położona w miejscowości Karwice, gmina Malechowo.
Działka o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta.

W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług - symbol MN/U.17.

Media: prąd, woda i kanalizacja w drodze.
Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Sąsiednie działki zabudowane domami wolnostojącymi.
Odległość od Sławna 10 km, od Darłowa 15 km.
Jerzy Ławecki
(ANKAM Nieruchomości)

601 222 0 (pokaż)
ankam@ankam.pl

telefon

email

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
GORZYCA
89 500 PLN 3000 m2
Działka 3000 m2 z potencjałem Gorzyca
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ GORZYCA,
Działka siedliskowa 3 000 m2 - Gorzyca, gmina Sianów | Blisko Koszalina i S6 | Bez prowizji od kupującego Wyobraź sobie miejsce, gdzie poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a wokół rozciąga się morze zieleni. Gdzie możesz postawić dom z dużym ogrodem, urządzić własny sad albo stworzyć mini-osadę dla rodziny czy jako inwestycję. Brzmi dobrze? Taka właśnie jest ta działka w Gorzycy - prawdziwa perełka dla tych, którzy szukają spokoju i przestrzeni, ale nie chcą rezygnować z wygody i dostępu do miasta. Podstawowe informacje: Powierzchnia: 3 000 m2 Numer działki: 507/2 Obręb: Gorzyca, gmina Malechowo Kształt: ustawny, dający wiele możliwości zagospodarowania Warunki zabudowy (WZ): można wystąpić i zrealizować swój projekt marzeń Media i dostęp: Dojazd bezpośredni z drogi publicznej - wygodny wjazd, bez problemu nawet dla dużych pojazdów Kanalizacja sanitarna - już przy drodze Prąd i woda - w niedalekiej odległości, co znacznie ułatwia proces inwestycyjny Teren częściowo porośnięty zielenią - naturalna osłona od sąsiadów i piękne widoki przez cały rok Otoczenie: Działka położona jest w bardzo spokojnej, urokliwej okolicy - z dala od miejskiego zgiełku, ale nie na końcu świata. Wokół znajdziesz pola, lasy i naturalną zieleń, która działa kojąco na zmysły. Idealne miejsce na spacery, rower, czy po prostu odpoczynek od codziennego tempa. Lokalizacja: Koszalin - tylko 15 minut drogi - bezpośredni dojazd zapewnia szybki dostęp do sklepów, szkół, urzędów i całej miejskiej infrastruktury Droga ekspresowa S6 - 10 minut - błyskawiczna komunikacja w stronę Trójmiasta, Szczecina i nad Bałtyk Sianów - kilka minut samochodem - mniejsze zakupy, szkoła, przychodnia - wszystko pod ręką Dla kogo to miejsce? dla rodziny szukającej przestrzeni i oddechu od miasta dla osób z pomysłem na agroturystykę, domki wakacyjne lub eko-siedlisko dla każdego, kto chce mieszkać blisko miasta, ale z dala od jego hałasu Oferta bez prowizji od kupującego - kupujesz bez dodatkowych kosztów, wszystko przejrzyście i bez pośredników. Zapraszam do kontaktu i na prezentację. Szukasz wymarzonego mieszkania? Znajdę je dla Ciebie. Masz nieruchomość na sprzedaż? Pomogę Ci ją dobrze i bezpiecznie sprzedać. Zadzwoń - porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Tomasz Graj tel. 604 320 320 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
89 500 PLN
3000 m2 Zobacz ofertę
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję