Będzinko DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 156 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka - Będzinko

Działka na sprzedaż - Będzinko, ul. .

oferta była przeglądana 238 razy

156 000 PLN notatnik

cena za m2 76 PLN

  • ZDJĘCIA
Działka - Będzinko  (1)Działka - Będzinko  (2)Działka - Będzinko  (3)Działka - Będzinko  (4)Działka - Będzinko  (5)Działka - Będzinko  (6)Działka - Będzinko  (7)Działka - Będzinko  (8)Działka - Będzinko  (9)Działka - Będzinko  (10)Działka - Będzinko  (11)Działka - Będzinko  (12)
Krystyna Malinowska
(KONTRAKT NIERUCHOMOSCI)

tel.: 604440108; 602355418
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
070752
Cena cena w innych walutach
156 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Okolica
Pas nadmorski, Tereny rekreacyjne
Szerokość działki (mb.)
30, 00
Długość działki (mb.)
68, 00
Opis oferty
DZIAŁKA W PASIE NADMORSKIM.

BĘDZINKO. Działka o powierzchni 2053m2, położona przy drodze wiodącej od Będzina do Sarbinowa.Teren równy, wyniesiony względem przebiegającej obok szosy. Usytuowana w kompleksie 10 działek, w odległosci ok 3km od morza. W ewidencji gruntów-grunty orne IVa (podatek rolny 50zł/rok )

Gmina Będzino nie posiada planu zagospodarowania terenu.

Działka z uzyskaną decyzją zabudowy domkiem jednorodznnym wolnostojącym.

Dojazd z Koszalina drogą krajową nr 11 na Kołobrzeg . W miejscowości Będzino skręcamy w prawo na Sarbinowo mijając Urząd Gminy , następnie tory kolejowe. Działka znajduje się w odległości ok. 1,0km od skrzyżowania z drogą krajową 11, po prawej stronie drogi. Jednym bokiem graniczy z szosą Będzino - Sarbinowo.

Współrzędne terenu: X:710260,88; Y:303398,21 .

Media: energia i gaz na granicy działki. Woda w odległości ok 70 m, na osiedlu domków po drugiej stronie drogi.

Warunki otrzymania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Licencja pośrednika 880.


Krystyna Malinowska
(KONTRAKT NIERUCHOMOSCI)

604440108; 6023554 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Niekłonice, Niekłonice
150 000 PLN 0 m2
Działka pod budownictwo jednorodzinne- Niekłonice
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Niekłonice, Niekłonice
Działka położona w miejscowości Niekłonice obrzeza Koszalina. Nieruchomość o powierzchni 1517 m2, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie domków jednorodzinnych oraz działek porośniętych drzewostanem. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, wymiary ok. 27x60, 22 x51m. Działka nie posiada aktualnego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. W Studium Zagospodarowania Przestrzennego gm. Świeszyno działka oznaczona jest symbolem MN/U/P/S: - strefa identyfikacji terenów wymagających opracowania planu miejscowego dla rozwoju budownictwa mieszkaniowego z usługami, terenami przemysłowymi, składami. korytarz ekologiczny istniejących rzek i cieków wodnych wraz z dolinami (KE). Teren porośnięty trawą oraz drzewami samosiejkami. Klasa ziemi Ps IV. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltowa oraz gruntową utwardzoną. Media: energia w drodze,gaz w drodze,kanalizacji w drodze,woda- własne ujęcie. Działka posiada aktualne zapewnienia. Wykonanie przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Niekłonice to miejscowość położona w Gminie Świeszyno. Jej dużym atutem jest bliskość do miasta (obrzeza Koszalina) i pełnej infrastruktury oraz terenów zielonych. W miejscowości znajdują się sklepy spożywcze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
150 000 PLN
Zobacz ofertę