SZCZECIN MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 517 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

JASNE 3 POKOJE NA PODDASZU KOŁO PARK ŻEROMSKIEGO

Mieszkanie na sprzedaż - Szczecin, Stare Miasto, ul. Henryka Pobożnego

oferta była przeglądana 87 razy

517 000 PLN notatnik

cena za m2 10 958 PLN

  • ZDJĘCIA
JASNE 3 POKOJE NA PODDASZU KOŁO PARK ŻEROMSKIEGO (1)JASNE 3 POKOJE NA PODDASZU KOŁO PARK ŻEROMSKIEGO (2)JASNE 3 POKOJE NA PODDASZU KOŁO PARK ŻEROMSKIEGO (3)JASNE 3 POKOJE NA PODDASZU KOŁO PARK ŻEROMSKIEGO (4)JASNE 3 POKOJE NA PODDASZU KOŁO PARK ŻEROMSKIEGO (5)JASNE 3 POKOJE NA PODDASZU KOŁO PARK ŻEROMSKIEGO (6)JASNE 3 POKOJE NA PODDASZU KOŁO PARK ŻEROMSKIEGO (7)JASNE 3 POKOJE NA PODDASZU KOŁO PARK ŻEROMSKIEGO (8)JASNE 3 POKOJE NA PODDASZU KOŁO PARK ŻEROMSKIEGO (9)
Łukasz Chudziński
(Komfort nieruchomości)
nr licencji: 20405

tel.: 511 260 740
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
KMF26647
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
47, 18 m²
Piętro
4
Ilość pięter
4
Standard
WYSOKI STANDARD
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1930
Materiał ścian
CEGŁA
Cena za m2
10 958, 03 PLN
Cena cena w innych walutach
517 000, 00 PLN
wyposażenie
Umeblowanie
CZĘŚCIOWO
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Domofon
Rodzaj okien
PCV
Źródło c.w.
BOJLER
Nieruchomość dostępna od
20.09.2024
Czynsz administracyjny
580, 00 PLN
Opis oferty
Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47,18 m² (po skosach), położone w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu parku Żeromskiego w Szczecinie, a jednocześnie blisko centrum miasta.

Lokal składa się z 3 pokoi oraz 2 łazienek, co zapewnia komfort i funkcjonalność. Idealne pod inwestycję – świetna lokalizacja i układ pomieszczeń sprawiają, że mieszkanie doskonale nadaje się do wynajmu lub jako lokata kapitału.

Bliskość terenów zielonych oraz szybki dojazd do centrum to dodatkowe atuty tej nieruchomości.

Zapraszam na prezentacje !!!




SKUP MIESZKAŃ - DOMY -DZIAŁKI - LOKALE ZA GOTÓWKĘ !
TEL 511 260 740
K O M F O R T. N I E R U C H O M O S C I. P L
POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405
17 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI !
TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.
Z NAMI JESTEŚ UBEZPIECZONY !



Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Łukasz Chudziński
(Komfort nieruchomości)
nr licencji: 20405

511 260 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, WARSZEWO
519 000 PLN 50 m2
Świetne 2 pokoje w cudownej cenie z widokiem!
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, WARSZEWO
Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Warszewa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 50,3 m2 zlokalizowane przy ul. Duńskiej, w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina - Warszewo. Lokal znajduje się na 2. piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2002 roku, usytuowanego na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z dostępem do miejsc parkingowych dla mieszkańców. Najważniejsze atuty: Funkcjonalny układ pomieszczeń - 2 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój Południowa ekspozycja z balkonem zapewniającym doskonałe doświetlenie wnętrz Piwnica o pow. ok. 4 m2 - dodatkowa przestrzeń do przechowywania Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej - wygoda i niższe koszty utrzymania Zamknięte osiedle z kontrolowanym wjazdem i możliwością wynajęcia miejsca postojowego Rozkład pomieszczeń: salon - ok. 17,5 m2 sypialnia - ok. 11 m2 kuchnia - ok. 10,5 m2 łazienka - ok. 3,5 m2 przedpokój - ok. 7 m2 balkon - ok. 2,5 m2 piwnica - ok. 4 m2 Standard wykończenia: Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, gotowe do wprowadzenia. podłogi: panele oraz kafle w łazience stolarka okienna PCV instalacja elektryczna miedziana kuchnia wyposażona w sprzęt AGD: płyta elektryczna, piekarnik, zmywarka, lodówka z zamrażarką, okap Opłaty: Czynsz administracyjny wynosi ok. 730 zł (zawiera zaliczki na wodę zimną i ciepłą, ogrzewanie, wywóz odpadów, eksploatację części wspólnych oraz fundusz remontowy). To mieszkanie to idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego lokum do zamieszkania, jak i dla inwestorów planujących bezpieczną lokatę kapitału. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
519 000 PLN
2 50,30 m2 2/4 Zobacz ofertę
notatnik
Dobra, Centrum
520 000 PLN 284 m2
Dobra- nieruchomość pod wynajem 284.36m2
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Dobra, Centrum
***ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ*** Do sprzedaży oferujemy nieruchomość położoną na I piętrze niskiego budynku zlokalizowanego w centrum Dobrej koło Nowogardu. Nieruchomość składa się z 3 lokali: 1) lokal mieszkalny o powierzchni 106,94m2, na którą składają się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz i pomieszczenie gospodarcze. Pomieszczenia przynależne o powierzchni 39,63m2 - 2 piwnice. 2) lokal niemieszkalny o powierzchni 76,12m2, na którą składają się 4 pomieszczenia, wc. Pomieszczenie przynależne o powierzchni 5,99m2 - piwnica 3) lokal niemieszkalny o powierzchni 56,05m2, na którą składają się: 2 pomieszczenia gabinetowe, pomieszczenie gabinetu zabiegowego i pomieszczenie gospodarcze. Nieruchomość do tej pory była wynajmowana na cele mieszkaniowe (lokale są połączone - nocleg na 30 osób). Na tę chwilę składa się z 8 pokoi, 3 kuchni, 3 łazienek, 2 wc. Budynek w dobrej kondycji, dach został wymieniony 10 lat temu (docieplony). Instalacja elektryczna miedziana, okna PCV, osobne wejście, 3 balkony, nowe drzwi wewnętrzne. Piec na węgiel - znajduje się w kotłowni, dodatkowo 3 podgrzewacze elektryczne na ciepłą wodę. ***NIERUCHOMOŚĆ Z DUŻYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM*** Zapraszamy na prezentację klucze w biurze Katarzyna Nadolska tel. 515 383 024 "Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. kodeksu cywilnego." ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 [email protected] Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział STARGARD ul. Mikołaja Reja 8/1 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/1 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Łaziebna 1, U1/1 70-557 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Mariacka 38/2 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl :: Oferta wysłana z programu mediaRent (media-rent.eu) ::
520 000 PLN
7 284,36 m2 1/1 Zobacz ofertę
notatnik
KOŁOBRZEG, PODCZELE
509 000 PLN 26 m2
Apartament wakacyjny ze SPA ul.Lwowska Kołobrzeg
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ KOŁOBRZEG, PODCZELE
Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny i wyjątkowy apartament mieszczący się w nowoczesnym apartamentowcu Green Port z pełną infrastrukturą, zlokalizowane w jednej z atrakcyjniejszych lokalizacji w Podczelu/Kołobrzegu. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla inwestorów zainteresowanych wynajmem krótkoterminowym. Na terenie Green Port znajdują się: całodobowa recepcja, basen wewnętrzny z sauną, plac zabaw wewnętrzny, sala fittness, restauracja. Do ceny należy doliczyć podatek w wysokosci 23% VAT. Podatek ten jest do odzyskania z urzędu skarbowego nawet gdy nie prowadzi się działaności gospodarczej. Nasza kancelaria rachunkowa może pomóc w formalnościach. Lokalizacja Apartament znajduje się w atrakcyjnej części Podczela, zaledwie kilka minut spacerem od pięknej szerokiej plaży. Charakterystyka apartamentu Powierzchnia: 25,51 m2 plus 3,45 m2 balkon. Liczba pokoi: 2 Piętro: 5 z 5 Rok budowy: 2023 Winda SPA Układ apartamentu Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią o pow.22,24 m2 : Doskonale oświetlony naturalnym światłem, z wyjściem na balkon i widokiem na okolicę. Przestrzeń została w doskonały sposób zaprojektowana, aby dać komfort przebywania w nim zarówno w ciągu dia jak i podczas wypoczynku nocnego. Kanapa w pokoju dziennym jest rozkładana, co czyni ten apartament dostępny nawet dla 4 osób. Część sypialna wydzielona została ścianką z przesuwnymi drzwiami umieszczonymi po obu stronach łóżka. Aneks kuchenny: Nowoczesny, w pełni wyposażony, otwarty na pozostałą część apartamentu z niezbędnym dobrej jakości sprzętem AGD. Łazienka o pow. 3,27 m2 Elegancka, z prysznicem. Dodatkowo: Możliwość opłaty za miejsce postojowe w hali garażowej podczas pobytu, dla właścicieli apartamentów postój w hali garażowej jest bezpłatny. Opłaty: Czynsz 1300 zł m-nie (obejmuje wszystkie koszty związane z utrzymaniem apartamentu, budynku, basenu, sauny, recepcji, sali zabaw). Wyposażenie: Apartament jest w pełnin umeblowany i wyposażony, gotowy do najmu krókoterminowego, włącznie z pościelą i ręcznikami. Udogodnienia na terenie obiektu: Miejsca postojowe w hali garażowej. Basen wewnętrzny Sauna SPA z ofertą masaży Sala fitness Sla zabaw dla dzieci Restauracja Nie przegap tej wyjątkowej inwestycji! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na oglądanie apartamentu i przekonać się osobiście o jego walorach. Zapraszam do kontaktu i na prezentację. Szukasz wymarzonego mieszkania? Znajdę je dla Ciebie. Masz nieruchomość na sprzedaż? Pomogę Ci ją dobrze i bezpiecznie sprzedać. Zadzwoń - porozmawiajmy o Twoich potrzebach. Violetta Dolińska tel.+48 668 533 512 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
509 000 PLN
2 25,51 m2 5/5 Zobacz ofertę