SZCZECIN DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 749 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Szczecin Kijewko-uzbrojona działka-2001m²-749000zł

Działka na sprzedaż - Szczecin, Kijewko

oferta była przeglądana 185 razy

749 000 PLN notatnik

cena za m2 374 PLN

  • ZDJĘCIA
Szczecin Kijewko-uzbrojona działka-2001m²-749000zł (1)Szczecin Kijewko-uzbrojona działka-2001m²-749000zł (2)Szczecin Kijewko-uzbrojona działka-2001m²-749000zł (3)
Elżbieta Dzięciołowska
(BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI "EL-DZI" ELŻBIETA DZIĘCIOŁOWSKA)
nr licencji: 2714

tel.: 506067703
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
ELD21116
Powierzchnia działki
2 001, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
374, 31 PLN
Cena cena w innych walutach
749 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
KWADRAT
Szerokość działki (mb.)
44, 74
Długość działki (mb.)
44, 74
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Działka o powierzchni 2001 mkw w Szczecinie na Prawobrzeżu , w dzielnicy Kijewko .Okolica malownicza, położona blisko pełnej infrastruktury - 2km od osiedla Nad Rudzianką a jednocześnie na skraju Puszczy Bukowej ,z jednej strony las i teren dziewiczy, jeszcze niezabudowany a z drugiej strony ,w sąsiedztwie mamy , nowo wybudowane domy.
To atrakcyjna oferta dla osób poszukujących swojego miejsca na dom wśród natury ,dla miłośników spokoju ,ciszy a jednocześnie bardzo blisko miasta.Działka uzbrojona w prąd i wodę, w kształcie kwadratu ,ogrodzona ,można realizować ,już rozpoczętą budowy domu wg.projektu Dom Kształtny . Ten projekt przewiduje budowę na bardzo dobrze przygotowanym podłożu domu z użytkowym poddaszem lub parterowy ,garażem na dwa samochody .
Na działce już stoi domek letniskowy z wiatą z grillem , kuchnią z kominkiem - wędzarnią wybudowaną z cegły klinkierowej oraz zadaszonym tarasem.
Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z dopuszczeniem usług wbudowanych ,maksymalna wysokość zabudowy ; dwie kondygnacje naziemne lecz nie więcej niż 10m . oraz minimalna powierzchnia działki budowlanej nie mniejsza niż 1000mkw.W związku z powyższym istnieje wiele możliwości realizacji swoich planów inwestycyjnych poprze podział tej działki na dwie , zamieszkanie z większą np dwupokoleniową rodziną lub odsprzedanie drugiej części ,znajomym lub przeznaczenie dla dzieci .Możemy realizować swoje życiowe plany lub marzenia , na przykład podejmując się prowadzenie własnego biznesu (usług)lub zdalnie wykonując swoją pracę w domu z dala od zgiełku miejskiego .To również wspaniały azyl, sypialnia dla osób ,które wykonują swoją pracę za granicą a rodziny mają w Polsce i tu wracają ,odpoczywają w kraju.
Zapraszamy do indywidualnej weryfikacji oferty, cena do negocjacji , zapraszamy do współpracy.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Elżbieta Dzięciołowska
(BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI "EL-DZI" ELŻBIETA DZIĘCIOŁOWSKA)
nr licencji: 2714

506067 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty