SZCZECIN LOKAL WYNAJEM za cenę 2 700 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Lokal z wejściem z ulicy - 51 m2!

Lokal na wynajem - Szczecin, Centrum

oferta była przeglądana 213 razy

2 700 PLN notatnik

cena za m2 53 PLN

  • ZDJĘCIA
Lokal z wejściem z ulicy - 51 m2! (1)Lokal z wejściem z ulicy - 51 m2! (2)Lokal z wejściem z ulicy - 51 m2! (3)Lokal z wejściem z ulicy - 51 m2! (4)
Katarzyna Kowalczuk
(LEGRA nieruchomości)
nr licencji: 24660

tel.: +48 691 075 755
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
LGR21738
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
HANDLOWO-USŁUGOWY
Powierzchnia całkowita
51, 21 m²
Parter
Ilość pięter [wliczając parter]
3
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Rok budowy
1928
Materiał ścian
CEGŁA
Cena cena w innych walutach
2 700, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Instalacje w lokalu
WENTYLACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Wentylacja
Opis oferty
Lokal użytkowy z bezpośrednim wejściem z ulicy !!!
Idealny na sklep, biura lub inną działalność usługową, usługowo-handlową

Polecamy doskonale zlokalizowany (z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi i "czytelną lokalizacją") lokal użytkowy, usytuowany na parterze przedwojennego budynku.
Powierzchnia lokalu (48,72 m2) figurująca w księdze wieczystej po legalnie przeprowadzonym remoncie i wyburzeniu części ścian, według aktualnych pomiarów wynosi 51,21 m2, z czego ok. 36 m2 to otwarta przestrzeń; ok. 8 m2 - pomieszczenie socjalne; ponad 2m2 - wc i 4,6 m2 - komunikacja. W większej części lokalu na podłodze położono glazurę o podwyższonym stopniu ścieralności. W całym lokalu nowe instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, alarmową, założono wentylację mechaniczną wywiewną oraz grawitacyjną. Ściany - gładź - malowane. W drzwiach wejściowych roleta zewnętrzna. Okna PCV. Lokal ogrzewany piecem gazowym (piec wymieniony 2 lata temu).
Lokal przystosowany pod usługi spożywcze.
Czynsz najmu 2.700,-zł, czynsz należny zarządcy 550,-zł; zawiera między innymi zaliczkę na zimną wodę, fundusz remontowym. Dodatkowe opłaty to prąd i gaz zgodnie ze wskazaniami liczników. Wymagana kaucja.LEGRA Nieruchomości
Szczecin, ul. Monte Cassino 18A lok. nr 112

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Katarzyna Kowalczuk
(LEGRA nieruchomości)
nr licencji: 24660

+48 691 075 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Koszalin, Tereny przemysłowe, Ulica osiedlowa
7 000 PLN 200 m2
LOKAL NA WYNAJEM Koszalin, Tereny przemysłowe, Ulica osiedlowa
Na wynajem lokale przy ul. Szczecińskiej nr 25a w Koszalinie, w 4 piętrowym obiekcie biurowo-usługowym. Lokale usytuowane na wysokim parterze i poziom -1 ma powierzchnię łącznie - 440m2.pierwszy lokal - wysoki parter ok. 200m2 - witryny, wysokość pomieszczeń - 3,6m. drugi lokal - poziom - 1(piwnica) , wysokość 3m, pow. ok.240m2 Parter - lewa strona - obecnie sklep o pow. około 200m2. Składa się z dużej sali sprzedaży, biur, zaplecza i sanitariatu. Woda z podgrzewacza, ogrzewanie gazowe, wg oświadczenia właściciela - piec 5 letni firmy Viessmann, który ogrzewa cały parter.Piwnica może stanowić magazyn o wysokości powyżej 3m i powierzchni 240m2 idealnie sprawdzi się na stołówkę, siłownię lub inne usługi gdzie wymogami jest wysokość. Lub może stanowić oddzielny magazyn - wysokość lokalu i otwarta przestrzeń z niezależnym wejściem.Pierwotnie w podziemiu była swego czasu prowadzona działalność związana z gastronomią.Budynek przy ul. Szczecińskiej 25a widoczny jest z drogi publicznej. Przed budynkiem ogólnodostępny duży parking.Opłata do wspólnoty CZN to miesięcznie ok. 1 090 zł ( wg oświadczenia właściciela ).Stawki czynszu: pow: 200m2 - wysoki parter ( lewa strona ) - 7 000 zł + vat + media + opłata do wspólnoty w wysokości ustalonej z właścicielem.Piwnica o pow. 240m2 w stawce najmu - 6 000 zł + vat + media + opłata do wspólnoty w wysokości ustalonej z właścicielem. Kaucja jeden czynsz+ opłata do współnoty. Wydanie lokalu do 1 miesiąca. Sprzedaż - cena 2 100 000 złSprzedaż nie jest objęta VAT. kontakt z pośrednikiem Karolina Stankiewicz-Wysokińska, tel. 533 057 742, licencja nr 3101
7 000 PLN
7 200 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, DĄBIE
2 500 PLN 60 m2
Lokal biurowy do wynajęcia
LOKAL NA WYNAJEM SZCZECIN, DĄBIE
Do wynajęcia oferujemy atrakcyjne pomieszczenia biurowe położone na I piętrze budynku mieszkalno-usługowego w prawobrzeżnej części Szczecina, na osiedlu administracyjnym Dąbie. Opis nieruchomości: Powierzchnia: 59,98 m2. Składają się na nią: Pomieszczenie biurowe nr 1 o powierzchni 8,25 m2, Pomieszczenie biurowe nr 2 o powierzchni 24,74 m2, Pomieszczenie biurowe nr 3 o powierzchni 13,10 m2, Pomieszczenie biurowe nr 4 o powierzchni 8,45 m2, Łazienka o powierzchni 5,44 m2. Dostęp do tych pomieszczeń odbywa się poprzez wspólną klatkę schodową. W jednym z pomieszczeń dostępne są meble biurowe, które można wykorzystać. Pozostałe pomieszczenia można dostosować według własnych potrzeb i preferencji. Opłaty: Miesięczny czynsz dla właściciela wynosi 2500 PLN netto + 23% VAT. Koszty ogrzewania, zimnej i ciepłej wody oraz prądu są rozliczane proporcjonalnie do użytkowanej części budynku i zostaną uzgodnione z właścicielem. Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości 5000 PLN. Dodatkowe informacje: Przed budynkiem dostępny jest parking, który przeznaczony jest wyłącznie dla użytkowników obiektu. Preferowany jest najem długoterminowy, co najmniej na rok. Dostępność pomieszczeń planowana jest od 1 lipca 2023 roku. Więcej zdjęć oraz ofert prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości PL **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.
2 500 PLN
60 m2 1/2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, CENTRUM
7 920 PLN 144 m2
LOKAL NA WYNAJEM SZCZECIN, CENTRUM
Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A+ w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 144 m2 składa się open space do dowolnego podziału ścianami działowymi, pomieszczenie socjalne i dwa WC. Na podłogach biura wykładzina przemysłowa (pod spodem podniesiona tzw. podłoga techniczna z puszkami podłogowymi), sufity podwieszane z oświetleniem rastrowym. Pomieszczenia socjalne - na podłogach wysokiej jakości kafle, fartuch z kafli na ścianach. Wielkie okna do samej podłogi, dające bardzo dużo światła dziennego z żaluzjami fasadowymi zewnętrznymi sterowanymi automatycznie. Klatka schodowa estetyczna - na podłogach kafle, ściany gładzone i malowane. W budynku są dwie szybkie, nowoczesne, cichobieżne windy. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca parkingowe, ponadto WŁASNY STRZEŻONY PARKING na 60 miejsc parkingowych. Możliwość wynajmu miejsc parkingowych za dodatkową opłatą. Ogrzewanie, klimatyzacja - układ grzania i chłodu wymienniki gruntowe, pompy ciepła + źródła rezerwowe (ciepło z sieci miejskiej, chłód - freecooler). Centralny system zarządzania energią z indywidualnym opomiarowaniem ciepła i chłodu dla lokalu. Wentylacja mechaniczna i instalacja tryskaczowa. Przyłącza światłowodowe 2 niezależnych dostawców o przepustowości 100G. Serwerownie i UPS wydzielone są dla każdej kondygnacji. Budynek dozorowany całodobowo, kontrola dostępu na parking oraz do biur. Koszty dodatkowe - service charge - 20 PLN netto za 1m2 (opłaty eksploatacyjne w tym opłaty licznikowe rozliczane są 1 raz w roku). Możliwość umieszczenia reklamy na ścianie frontowej i w budynku. Dostęp do lokalu całodobowy. Istnieje możliwość skorzystania z mebli biurowych widocznych na zdjęciach. Rozpoznawalna i prestiżowa lokalizacja. Budynek o nowoczesnej architekturze. W sąsiedztwie lokale biurowe, handlowe i usługowe, w tym sieciowe, placówki bankowe, kawiarnie, apteki inne lokale usługowe, bliskość komunikacji miejskiej. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
7 920 PLN
3 144 m2 3/5 Zobacz ofertę