BĘDARGOWO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 495 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka budowlana, media obok, ogrodzona, 2000m2

Działka na sprzedaż - Będargowo

oferta była przeglądana 2 razy

495 000 PLN notatnik

cena za m2 253 PLN

  • ZDJĘCIA
Działka budowlana, media obok, ogrodzona, 2000m2 (1)Działka budowlana, media obok, ogrodzona, 2000m2 (2)Działka budowlana, media obok, ogrodzona, 2000m2 (3)Działka budowlana, media obok, ogrodzona, 2000m2 (4)
Marta Onyszk
(In.House Nieruchomości&Finanse)
nr licencji: 15317

tel.: 512759184
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
INH21587
Powierzchnia działki
1 954, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
253, 33 PLN
Cena cena w innych walutach
495 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Opis oferty
Ofertą sprzedaży jest duża działka budowlana w miejscowości Będargowo o powierzchni ok 2000m2, media zaraz przy działce, teren płaski, prostokątny.
Zamontowano już stałe ogrodzenie z bramą wjazdową.
Wydane pozwolenie na budowę.

Cena do negocjacji.
Zapraszam na prezentację
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Marta Onyszk
(In.House Nieruchomości&Finanse)
nr licencji: 15317

512759 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, OSÓW
490 000 PLN 881 m2
Działka Osów 881 m2, media
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, OSÓW
Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową, zlokalizowaną w dzielnicy Osów, m. Szczecin,obręb 2015 Pogodno, o powierzchni 881 m2. Rodzaje użytków: B-RIV a- 230 m2, S-RIV a - 651 m2. Działka zabudowana jest budynkiem gospodarczym i garażem oraz posiada dostęp do drogi publicznej. Budynek murowany o pow. ok 100 m2( wym ok 12m na ok 8,60m ). Dla terenu działki obowiązuje Uchwała Nr XVII/439/08 z 14.01.2008 w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego " pn Osów-Miodowa", teren elementarny o symbolu Z.O.2011.MN,U. Ustalenia: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca, - dopuszcza się lokalizację usług, - dopuszcza się lokalizację lokali handlowych o powierzchni sprzedaży do 100 m2, - maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki - 40 %, - maksymalna wysokośc zabudowy do 9,5 m, nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne, - budynki kryte dachami stromymi, - obejmuje się ochroną konserwatorską istniejący budynek. Sieci uzbrojenia podziemnego w drodze głównej asfaltowej oraz sieć wodociągowa w32 na działce. Dojazd do działki z ulicy głównej asfaltowej z chodnikami oraz wewnętrznej utwardzonej. Na działce znajdują się drzewa owocowe i krzewy. Działka w kształcie prostokąta, krótszym bokiem skierowanym do drogi głównej, dłuższym do dr. wewnetrznej. Ogrodzona. Wjazd od północy, odród od południa. Działka w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta. Blisko pętla linii autobusowej. Cena do rozmów. Zapraszam do bezpośrednio zapoznania się z w/w nieruchomością. ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - profesjonaliści ds. nieruchomości. Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. !! Kupując z nami otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki, grunty. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
490 000 PLN
881 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, SKOLWIN
499 000 PLN 1427 m2
OSTATNIA DZIAŁKA - do szybkiej zabudowy 1427m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, SKOLWIN
Oferujemy na sprzedaż ostatnią taką działkę na wzgórzach Skolwina. Dla działki wydane są warunki zabudowy pozwalające na budowę domu jednorodzinnego wolno stojącego, parterowego z poddaszem użytkowym, garażem wbudowanym i zjazdem z drogi publicznej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. *powierzchnia zabudowy na poziomie 18% co daje 256,86m2 *powierzchnia biologicznie czynna min. 50% w stosunku do powierzchni działki *szerokość elewacji frontowej max. 16,3m *wysokość do kalenicy nie przekraczająca 7m. Bardzo dobre ułożenie działki, pozwalające wykorzystać korzystny układ stron świata względem domu. Nieruchomość położona jest na wzgórzu, dzięki czemu z poziomu budynku rozpościera się widok na rozlewisko Odry. Działka uzbrojona w wodę oraz prąd. Gaz w drodze przy działce, odprowadzenie ścieków wg warunków zabudowy poprzez szambo szczelne. Działka ma wykonane badania geotechniczne gruntu do wglądu dla osób zainteresowanych nieruchomością. Dodatkowym gratisem do nieruchomości jest koncepcja nowoczesnego domu wysoce energooszczędnego zrobionego w technologii STEICO. Jest to koncepcja projektu indywidualnego, domu pasywnego wykonanego w technologii ciężkiego prefabrykatu drewnianego opartego o system Steico. Jest to system oparty w 100% o naturalne materiały drzewne - zarówno konstrukcja (drewno KVH, drewniane dwuteowniki) jak i wypełnienie (wełna drzewna) są całkowicie naturalne. System prefabrykowany Steico cechuje wysoka szczelność budynku, dokładność i jakość wykonania. Materiały użyte do budowy domu gwarantują mieszkańcom wysoki komfort cieplny - latem chronią przed przegrzaniem, zimą przed wychłodzeniem domu. Są to materiały wysoce niepalne o najwyższej klasie odporności ogniowej. Więcej informacji na ten temat w filmie załączonym do oferty. Szczególnie polecam ofertę ze względu na korzystne ulokowanie OSTATNIEJ działki w tym rejonie. Zapraszam do szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz zobaczenia terenu. Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe! Kompleksowa usługa gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Tylko u nas! Przy każdej transakcji zakupu lub sprzedaży, otrzymają Państwo imienny bon rabatowy w wysokości 20% na cały asortyment sklepu Farbiarski! W asortymencie szeroki wybór farb od znanych i sprawdzonych producentów jak Tikkurila, Beckers oraz Jedynka, a także farby przemysłowe oraz akcesoria malarskie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
499 000 PLN
1427 m2 Zobacz ofertę