DOBRA DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 299 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Dobra - uzbrojona działka o pow. 1000m2

Działka na sprzedaż - Dobra

oferta była przeglądana 47 razy

299 000 PLN notatnik

cena za m2 299 PLN

  • ZDJĘCIA
Dobra - uzbrojona działka o pow. 1000m2 (1)Dobra - uzbrojona działka o pow. 1000m2 (2)
Małgorzata Baumgart
(ASPECT Małgorzata Baumgart)
nr licencji: 4603

tel.: 603 39 10 33
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
ASP21427
Powierzchnia działki
1 000, 00 m²
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
299, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
299 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Szerokość działki (mb.)
25, 00
Długość działki (mb.)
40, 00
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Na sprzedaż działka budowlana położona w Dobrej Szczecińskiej, gotowa do zabudowy domem jednorodzinnym.
Możliwość bardzo szybkiej zabudowy działki.

PEŁNE UZBROJENIE:
• woda z sieci wodociągowej – przyłącze na działce,
• energia elektryczna (skrzynka ZK) bezpośrednio przy działce,
• gaz (przyłącze 25 m od działki w drodze wewnętrznej - sąsiednie działki są już uzbrojone w gaz).

AKTUALNA DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY NA DOM JEDNORODZINNY Z 2 GARAŻAMI:
• maksymalna powierzchnia zabudowy: 15%, (właściciele sąsiednich działek wystąpili do gminy i uzyskali wyższy procent zabudowy),
• wysokość zabudowy: 6 - 9 m od poziomu terenu do kalenicy dachu,
• dach dwuspadowy lub wielospadowy (kąt nachylenia 30-40 stopni),
• szerokość elewacji frontowej 13-19 m,
• odprowadzenie ścieków szambo ( planowane podłączenie do kanalizacji - inwestycja gminy niebawem).
Istnieje możliwość zmiany warunków na korzystniejsze, dostosowane do indywidualnego projektu domu.

Ukształtowanie terenu płaskie, kształt działki regularny prostokątny, wymiary 25 m x 40 m.

Atutem jest położenie względem stron świata - wjazd na działkę od strony północnej, ogród planowany od strony południowej.

Dojazd do działki drogą gminną – od ulicy Granicznej. Droga wewnętrzna na zasadzie służebności (bez dodatkowych opłat przy zakupie działki). Możliwy dojazd od ul. Sportowej drogą utwardzoną lub asfaltową.

W sąsiedztwie znajdują się nowe domy jednorodzinne, przystanek autobusowy linii miejskiej w odległości 600 m.

Nieruchomość stanowi również idealną lokatę kapitału z uwagi na lokalizację, wydane warunki zabudowy pełne uzbrojenie i bardzo niskie koszty utrzymania nieruchomości w czasie.
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa.
Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Małgorzata Baumgart
(ASPECT Małgorzata Baumgart)
nr licencji: 4603

603 39 10 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
LUBIESZEWO
297 900 PLN 725 m2
Najpiękniesze działki nad jeziorem Lubie:)
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ LUBIESZEWO,
Najpiękniejsze działki nad jeziorem Lubie:) Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną ( I strefa) w Lubieszewie nad jeziorem Lubie. Zbywana nieruchomość o powierzchni 725 m2 usytuowana jest w kompleksie działek jeszcze nie zabudowanych (w przyszłości kameralne osiedle domów jednorodzinnych z dostępem do jeziora i strefą sportu oraz rekreacji). Dla przedmiotowej nieruchomości obowiązuje MPZP. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i tereny zabudowy usług turystyki. Wysokość zabudowy - do 2 kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe, nie wyżej niż 9,0 m. Powierzchnia zabudowy do 25% powierzchni działki, powierzchnia biologicznie czynna min. 60% powierzchni działki. Nachylenie połaci dachowych - dla dachów pochyłych 30-50 st. Uzbrojenie w prąd, wodę i kanalizację. Do ceny zakupu należy dodać VAT 23%. Lubieszewo - wieś sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Złocieniec-ulubione miejsce wypoczynku mieszkańców województwa. Lubieszewo - Szczecin 110 km, Lubieszewo - Berlin 250 km. Jezioro Lubie - Nad jeziorem leżą 3 miejscowości: Gudowo, Lubieszewo, Karwice oraz osada Błędno. Południowy brzeg jeziora (od strony Karwic) porastają Bory Karwickie, w których zlokalizowany jest Poligon Drawski - ta część jest niedostępna dla osób cywilnych. Turystyka i ośrodki rozwijają się prężnie jedynie na pozostałych brzegach jeziora Lubie. Jezioro obfituje w ryby, posiada piaszczyste plaże. Krystalicznie czysta woda:) Unikatowa lokalizacja, walory krajobrazowe i ogromny potencjał inwestycyjny to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację! Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie, Białymstoku, Lublinie i Zamościu. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
297 900 PLN
725 m2 Zobacz ofertę
notatnik
BRZÓZKI
290 000 PLN 3235 m2
Budowlana działka w Brzózkach - 3235m2 bez PCC 2%
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ BRZÓZKI,
Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży kompleksu działek w Brzózkach! Przedmiotem tej oferty jest działka budowlana w cichym i spokojnym miejscu o powierzchni 3235m2. Kształt działki zbliżony do trapezu, wymiary: ok. 40m x 48m. Oferowana działka na zdjęciu została oznaczona literą "D". WAŻNA INFORMACJA - ze względu na fakt, że warunki zabudowy zostały wydane w 2014r. nie występuje pierwokup KOWR-u. Wydane warunki zabudowy: - zabudowa jednorodzinna wolno stojąca - możliwość wybudowania 3 domów - wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki - ustala się maksymalnie 15%, - zabudowa jednokondygnacyjna, z możliwym użytkowym poddaszem - max. wysokość zabudowy - 8,5m do kalenicy - dachy wysokie, symetryczne, dwuspadowe; nie ustala się kąta nachylenia połaci dachowych - zieleń urządzona - nie mniej niż 20% Nieruchomości mają zapewniony dostęp do drogi publicznej, poprzez wewnętrzną drogę dojazdową, w której udział jest już W CENIE! Przy działkach znajduje się projektowane ujęcie prądu. Do czasu wybudowania sieci wod-kan pozwala się na studnię i szczelny zbiornik bezodpływowy. Cicha i spokojna okolica - bardzo dużo zieleni. W linii prostej 450m do Zalewu Szczecińskiego. KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNO PRAWNYCH (PCC) 2%! MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU INNEJ DZIAŁKI W TYM KOMPLEKSIE LUB CAŁEGO KOMPLEKSU - WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH Dostępnych jest łącznie 7 działek z wydanymi warunkami zabudowy oznaczone jako "A"-"G" (3023m2; 3115m2; 3128m2; 3181m2; 3211m2; 3235m2 oraz 3405m2) oraz 4 zalesione działki bez wydanych warunków zabudowy oznaczone jako "H"-"K" (3039m2; 3044m2 3045m2 oraz 3121m2). Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację w terenie! Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe! Kompleksowa usługa gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji. Tylko u nas! Przy każdej transakcji zakupu lub sprzedaży, otrzymają Państwo imienny bon rabatowy w wysokości 20% na cały asortyment sklepu Farbiarski! W asortymencie szeroki wybór farb od znanych i sprawdzonych producentów jak Tikkurila, Beckers oraz Jedynka, a także farby przemysłowe oraz akcesoria malarskie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
290 000 PLN
3235 m2 Zobacz ofertę