Świnoujście DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 405 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka, Świnoujście

Działka na sprzedaż - Świnoujście

oferta była przeglądana 95 razy

405 000 PLN notatnik

cena za m2 389 PLN

  • ZDJĘCIA
Działka, Świnoujście  (1)Działka, Świnoujście  (2)Działka, Świnoujście  (3)Działka, Świnoujście  (4)
Artur Ciężyk
(Stańczyk Nieruchomości FHU Damian Stańczyk)
nr licencji: 24451

tel.: +48506444727
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
330/STN/OGS-894
Cena cena w innych walutach
405 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Napięcie 400V (siła)
Podłączony gaz
informacje dodatkowe
Okolica
lasy, pola
Szerokość działki (mb.)
20, 00
Długość działki (mb.)
50, 00
Opis oferty
Przedmiotem ogłoszenia jest piękna , słoneczna działka budowlanaDziałka pod zabudowę jednorodzinną z projektem budowlanym indywidualnym na zamówienie i pozwoleniem na budowę. Okolica cicha i spokojna, działka znajdująca się w niedalekiej odległości od morza i lasu. 5 minut spokojnej jazdy od Świnoujścia.


Działka ma kształt prostokąta.


Media - Prąd -Gaz-Kanalizacja


Lokalizacja bardzo atrakcyjna - bliskość plaży oraz lasów Wolińskiego Parku Narodowego czyni ofertę niezwykle ciekawą.


Posiadamy w ofercie inne działki.


Oferta wyłącznie tylko w naszym biurze!!!


Zapraszam do prezentacji. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 506444727


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.

Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.


Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości.


Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

DAMIAN STAŃCZYK to nowoczesne i rzetelne biuro nieruchomości - Licencja państwowa numer 24451
Głównym zakresem działalności firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości głównie w pasie nadmorskim powiatu kamieńskiego i gryfickiego.
Zapewniam profesjonalną i kompleksową pomoc przy zakupie i sprzedaży domów, działek, mieszkań oraz nieruchomości komercyjnych.
Oferuję pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta na każdym etapie kupna sprzedaży nieruchomości.
W zakresie moich usług organizuję spotkania , prezentację nieruchomości ,pomoc i doradztwo w obsłudze wszelkich formalności związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości do momentu przekazania kluczy.
Na życzenie klienta dostarczam fachowej porady przy wyborze właściwej oferty kredytowej oraz pomoc przy ubezpieczeniu nieruchomości.
Każdy klient to dla mnie nowe wyzwanie dlatego jestem otwarty i zawsze gotowy do działania.
Zapraszam do współpracy.

::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Artur Ciężyk
(Stańczyk Nieruchomości FHU Damian Stańczyk)
nr licencji: 24451

+485064447 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
MIERZYN
399 000 PLN 1099 m2
Atrakcyjna działka pod budowę domu - Mierzyn
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ MIERZYN,
Atrakcyjna działka pod budowę domu - Mierzyn. LOKALIZACJA Działka położona w Mierzynie, na osiedlu powstających domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą utwardzoną, wewnętrzną. Cena zawiera udział w drodze. NIERUCHOMOŚĆ Działka o powierzchni 1099 m2 ma kształt zbliżony do prostokąta. Teren o lekkim nachyleniu. Dostępne uzbrojenie: - woda - w drodze ok. 40m od działki - prąd - w drodze przy działce - gaz w drodze przy działce - odprowadzenie ścieków sanitarnych do zbiornika bezodpływowego na nieczystości ciekłe, docelowo do sieci kanalizacyjnej. Dla tego terenu ustalono Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego a jego szczegółowe ustalenia określają: - teren wskazany jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej z usługami nieuciążliwymi - budynki kryte dachami stromymi o kącie nachylenia połaci dachowych min. 25 stopni - maksymalna wys. zabudowy - 12 m do kalenicy, nie więcej niż 3 kondygnacje - maksymalna pow. zabudowy w granicach działki - 35% Oferta godna uwagi ze względu na atrakcyjną powierzchnię i lokalizację. Zapraszam na prezentację. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie, Białymstoku, Lublinie i Zamościu. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
399 000 PLN
1099 m2 Zobacz ofertę