DOBRA DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 270 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

250 m las + decyzja o WZ + projekt domu

Działka na sprzedaż - Dobra

oferta była przeglądana 16 razy

270 000 PLN notatnik

cena za m2 283 PLN

  • ZDJĘCIA
250 m las + decyzja o WZ + projekt domu (1)250 m las + decyzja o WZ + projekt domu (2)250 m las + decyzja o WZ + projekt domu (3)250 m las + decyzja o WZ + projekt domu (4)
Grażyna Zdawska
(LEGRA Nieruchomości)
nr licencji: 5915

tel.: 601 271 755
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
LGR21597
Powierzchnia działki
955, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
282, 72 PLN
Cena cena w innych walutach
270 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
KWADRAT
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty

POŁOŻENIE I DOJAZD:
Działka położona w cichym, spokojnym miejscu (w okolicy ulicy Ułańskiej przy lesie).  Sąsiednie działki już zabudowane. Dojazd droga utwardzoną.
 Wymiary działki:  ok. 31 m (bok przylegający do  drogi, od strony wjazdu)   x    ponad 29 m
 Dodatkowym plusem jest bliskość lasu w odległości około 250 m

DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY:
Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla domu mieszkalnego, jednorodzinnego wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną.
Wskaźnik zabudowy do 23% powierzchni działki;  powierzchnia biologicznie czynna minimum 50%;   szerokość elewacji frontowej budynki od 11,4 do 17,2 m;   wysokość górnej krawędzi frontowej od 3,0 do 3,8 m;    dach wielospadowy kąt nachylenia  od 25 do 45 stopni;    max wysokość budynku 9 m;     nieprzekraczalna linia zabudowy 0 5 m od frontu działki

MEDIA:
- gaz, w drodze przy działce; wydane warunki przyłączy,
- prąd, w drodze przy działce; wydane warunki przyłączy,
- woda, w drodze przy działce; wydane warunki przyłączenia do sieci wodociągowej,
- zbiornik bezodpływowy  na nieczystości ciekłe

DODATKOWO:
- w ramach ceny sprzedawane są udziały w drodze wewnętrznej,
- kupujący otrzyma  projekt  domu - firmy Archon; dom w przebiśniegach 11 (G-2)
POLECAMY!


LEGRA Nieruchomości
Szczecin, ul. Monte Cassino 18A lok. nr 25-24

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Grażyna Zdawska
(LEGRA Nieruchomości)
nr licencji: 5915

601 271 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Golczewo
280 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Golczewo,
Ofertą sprzedaży jest działka w miejscowości Golczewo o powierzchni 3000 m2. Gmina nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Na oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 506 444 393 Nieruchomość usytuowana w okolicy nowo powstających domków jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą gminną. Media znajdują się nieopodal granicy. Wszędzie blisko - do centrum to zaledwie 2 minuty spacerkiem. Położenie w atrakcyjnym miejscu, czyni ofertę bardzo interesującą. Gorąco polecam. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 506 444 393 Golczewo jest położone w południowo-zachodniej części Równiny Gryfickiej. W granicach administracyjnych miasta znajdują się dwa większe zbiorniki wodne: Jezioro Okonie i Jezioro Szczucze, przez które przepływa rzeka Niemica. Główna zabudowa Golczewa mieści się na wschodnich brzegach obu jezior. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej Pobierowo to zaledwie 35 minut spokojnej jazdy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. DAMIAN STAŃCZYK to nowoczesne i rzetelne biuro nieruchomości - Licencja państwowa numer 24451 Głównym zakresem działalności firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości głównie w pasie nadmorskim powiatu kamieńskiego i gryfickiego. Zapewniam profesjonalną i kompleksową pomoc przy zakupie i sprzedaży domów, działek, mieszkań oraz nieruchomości komercyjnych. Oferuję pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta na każdym etapie kupna sprzedaży nieruchomości. W zakresie moich usług organizuję spotkania , prezentację nieruchomości ,pomoc i doradztwo w obsłudze wszelkich formalności związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości do momentu przekazania kluczy. Na życzenie klienta dostarczam fachowej porady przy wyborze właściwej oferty kredytowej oraz pomoc przy ubezpieczeniu nieruchomości. Każdy klient to dla mnie nowe wyzwanie dlatego jestem otwarty i zawsze gotowy do działania. Zapraszam do współpracy. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
280 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
DOBRA
280 000 PLN 1206 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ DOBRA,
Działka rolna o klasie użytku ŁIV, z przeznaczeniem w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami towarzyszącymi. Powierzchnia działki 1206m2. Działka położona w drugiej linii zabudowy, z dostępem do drogi publicznej (w granicach geodezyjnych działki wydzielona jej część, która jest przewidziana jako droga dojazdowa). Media dostępne w drodze gminnej, przebiegającej przy działce (gaz, prąd, woda kanalizacja), istnieje konieczność ich doprowadzenia na odcinku ok. 50-60m. Zgodnie z uchwałą rady gminy z 2002 roku. dotyczącej MPZP warunki budowy sa następujące: - max. powierzchnia zabudowy - 30% powierzchni działki - max. wysokość zabudowy - 10 m od poziomu terenu do kalenicy - nachylenie dachu - dach o nachyleniu minimum 30 stopni, maksymalnym 40 stopni , dach wysoki - zakaz lokalizacji budynków zawierających więcej niż dwa mieszkania, zabudowy szeregowej, więcej niż jednego domu mieszkalnego na terenie działki - minimalna powierzchnia nieutwardzona (zielona) - 50 % powierzchni działki - obowiązek zlokalizowania na działce budowlanej co najmniej dwóch miejsc postojowych Lokalizacja gruntu na obrzeżach miejscowości, w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów objętych programem "Natura 2000" zapewnia ciszę i spokój oraz bezpośredni kontakt z przyrodą. Polecam i zapraszam na prezentację Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie, Białymstoku i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
280 000 PLN
1206 m2 Zobacz ofertę