Przywidz Czarna Huta DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 289 740 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka, Przywidz Czarna Huta

Działka na sprzedaż - Przywidz Czarna Huta, ul. Świerkowa/biała

oferta była przeglądana 12 razy

289 740 PLN notatnik

cena za m2 30 PLN

 • ZDJĘCIA
Działka, Przywidz Czarna Huta (1)Działka, Przywidz Czarna Huta (2)Działka, Przywidz Czarna Huta (3)Działka, Przywidz Czarna Huta (4)Działka, Przywidz Czarna Huta (5)Działka, Przywidz Czarna Huta (6)Działka, Przywidz Czarna Huta (7)Działka, Przywidz Czarna Huta (8)Działka, Przywidz Czarna Huta (9)Działka, Przywidz Czarna Huta (10)Działka, Przywidz Czarna Huta (11)Działka, Przywidz Czarna Huta (12)Działka, Przywidz Czarna Huta (13)Działka, Przywidz Czarna Huta (14)
Olga Bobrovska
(Mikulski Nieruchomości)

tel.: 530 855 025
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
5465/MKN/OGS-275038
Cena cena w innych walutach
289 740, 00 PLN
Opis oferty
Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Czarna Huta przy ul. Białej. Doskonała lokalizacja, 5 km od miejscowości Przywidz gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, do jeziora Połęczyńskiego około 2,5 km. w sąsiedztwie Stajnia Czarna Huta.

Warunki zabudowy- należy wystąpić o warunki zabudowy dla przedmiotowej nieruchomości , dla działki bezpośrednio przylegającej zostały wydane WZ - budowa wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z garażem i infrastrukturą techniczną.

INFORMACJE PODSTAWOWE:

Powierzchnia: 9658 m2

Kształt działki: prostokąt

Działka: przy drodze

Wygląd działki: pusta

Ogrodzona: nie

Działka zadrzewiona: nie

Warunki glebowe: teren suchy

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: nie

Decyzja o warunkach zabudowy: nie rodzaj budynku: budynek jednorodzinny z garażem

powierzchnia zabudowy:

maksymalna wysokość budynku:

kąt nachylenia dachu:

Decyzja o pozwoleniu na budowę: nie ma

POŁOŻENIE: Odległość do najbliższych zabudowań: 300 m

Sąsiedztwo: zabudowa mieszkaniowa

Rodzaj drogi dojazdowej: gminna, asfaltowa

Dostęp do drogi publicznej: tak

Odległość do tras krajowych:

Ukształtowanie terenu: teren zróżnicowany

MEDIA: Dostępne media: prąd, woda WODA: w drodze

KANALIZA:

GAZ:

PRĄD: w drodze

Możliwość zakupu działek sąsiednich o różnych powierzchniach i ukształtowaniu terenu . Zapraszamy do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z ofertą: Katarzyna Bielas: 573320241
"Opis nieruchomości zawarty w niniejszej ofercie został sporządzony na podstawie informacji przekazanych nam przez stronę sprzedającą. Zwracamy uwagę, że mogą one zawierać błędy lub nieścisłości. W przypadku zainteresowania ofertą zalecamy osobistą weryfikację tych informacji. Oferta ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 i nast. Kodeksu cywilnego."

------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531

CENTRALA FIRMY:
+48 530 855 003
[email protected]

Nasze oddziały:

Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. +48 91 418 56 57

Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. +48 91 577 07 57

Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/4 (I piętro)
72-200 Nowogard
Tel. +48 91 307 66 87

Oddział SZCZECIN
ul. Łaziebna 1 (wejście od ul. Tkackiej)
70-557 Szczecin
Tel. +48 91 307 91 64

Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. +48 91 307 89 01

Oddział KOŁOBRZEG
ul. Armii Krajowej 20C/19
78-100 Kołobrzeg
Tel. +48 94 700 00 23

Zapraszamy do naszych oddziałów!
www.mikulski-nieruchomosci.pl

::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Olga Bobrovska
(Mikulski Nieruchomości)

530 855 0 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
LUBIESZEWO
285 754 PLN 726 m2
Najpiękniejsze działki nad jeziorem Lubie:)
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ LUBIESZEWO,
Najpiękniejsze działki nad jeziorem Lubie:) Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną ( III strefa) w Lubieszewie nad jeziorem Lubie. Zbywana nieruchomość o powierzchni 726m2 usytuowana jest w kompleksie działek jeszcze nie zabudowanych (w przyszłości kameralne osiedle domów jednorodzinnych z dostępem do jeziora i strefą sportu oraz rekreacji). Dla przedmiotowej nieruchomości obowiązuje MPZP. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i tereny zabudowy usług turystyki. Wysokość zabudowy - do 2 kondygnacji nadziemnych, w tym poddasze użytkowe, nie wyżej niż 9,0 m. Powierzchnia zabudowy do 25% powierzchni działki, powierzchnia biologicznie czynna min. 60% powierzchni działki. Nachylenie połaci dachowych - dla dachów pochyłych 30-50 st. Uzbrojenie w prąd, wodę i kanalizację. W cenie zakupu VAT 23%. Lubieszewo - wieś sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Złocieniec-ulubione miejsce wypoczynku mieszkańców województwa. Lubieszewo - Szczecin 110 km, Lubieszewo - Berlin 250 km. Jezioro Lubie - Nad jeziorem leżą 3 miejscowości: Gudowo, Lubieszewo, Karwice oraz osada Błędno. Południowy brzeg jeziora (od strony Karwic) porastają Bory Karwickie, w których zlokalizowany jest Poligon Drawski - ta część jest niedostępna dla osób cywilnych. Turystyka i ośrodki rozwijają się prężnie jedynie na pozostałych brzegach jeziora Lubie. Jezioro obfituje w ryby, posiada piaszczyste plaże. Krystalicznie czysta woda:) Unikatowa lokalizacja, walory krajobrazowe i ogromny potencjał inwestycyjny to główne atuty oferowanej nieruchomości. Zapraszamy na prezentację! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie, Białymstoku i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
285 754 PLN
726 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Golczewo
280 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Golczewo,
Ofertą sprzedaży jest działka w miejscowości Golczewo o powierzchni 3000 m2. Gmina nie posiada miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, trzeba wystąpić o warunki zabudowy. Na oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem 506 444 393 Nieruchomość usytuowana w okolicy nowo powstających domków jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą gminną. Media znajdują się nieopodal granicy. Wszędzie blisko - do centrum to zaledwie 2 minuty spacerkiem. Położenie w atrakcyjnym miejscu, czyni ofertę bardzo interesującą. Gorąco polecam. Na wszelkie pytania chętnie odpowiem pod numerem 506 444 393 Golczewo jest położone w południowo-zachodniej części Równiny Gryfickiej. W granicach administracyjnych miasta znajdują się dwa większe zbiorniki wodne: Jezioro Okonie i Jezioro Szczucze, przez które przepływa rzeka Niemica. Główna zabudowa Golczewa mieści się na wschodnich brzegach obu jezior. Do najbliższej miejscowości nadmorskiej Pobierowo to zaledwie 35 minut spokojnej jazdy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. DAMIAN STAŃCZYK to nowoczesne i rzetelne biuro nieruchomości - Licencja państwowa numer 24451 Głównym zakresem działalności firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości głównie w pasie nadmorskim powiatu kamieńskiego i gryfickiego. Zapewniam profesjonalną i kompleksową pomoc przy zakupie i sprzedaży domów, działek, mieszkań oraz nieruchomości komercyjnych. Oferuję pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta na każdym etapie kupna sprzedaży nieruchomości. W zakresie moich usług organizuję spotkania , prezentację nieruchomości ,pomoc i doradztwo w obsłudze wszelkich formalności związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości do momentu przekazania kluczy. Na życzenie klienta dostarczam fachowej porady przy wyborze właściwej oferty kredytowej oraz pomoc przy ubezpieczeniu nieruchomości. Każdy klient to dla mnie nowe wyzwanie dlatego jestem otwarty i zawsze gotowy do działania. Zapraszam do współpracy. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
280 000 PLN
Zobacz ofertę