Szczecin LOKAL WYNAJEM za cenę 6 499 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny w centrum Szczecina 100 m od Zamku Książąt Pomorskich

Lokal na wynajem - Szczecin, Starówka

oferta była przeglądana 39 razy

6 499 PLN notatnik

cena za m2 87 PLN

  • ZDJĘCIA
Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny w centrum Szczecina 100 m od Zamku Książąt Pomorskich (2)Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny w centrum Szczecina 100 m od Zamku Książąt Pomorskich (3)Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny w centrum Szczecina 100 m od Zamku Książąt Pomorskich (4)Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny w centrum Szczecina 100 m od Zamku Książąt Pomorskich (5)Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny w centrum Szczecina 100 m od Zamku Książąt Pomorskich (6)
informacje ogólne
Symbol
DRA1653983579
Powierzchnia całkowita
75, 00 m2
Piętro
parter
Witryna
Ogrzewanie
NAWIEWOWE
Cena cena w innych walutach
6 499, 00 PLN
informacje dodatkowe
Udogodnienia dla inwalidów
Winda w nieruchomości
Linia telefoniczna
Energia elektryczna
Napięcie 400V (siła)
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Klimatyzacja
Internet
Alarm
Monitoring
Ochrona
Opis oferty
Do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny w centrum Szczecina 100 m od Zamku Książąt Pomorskich z wszystkim pozwoleniami do prowadzenia działalności: Sanepid, p-poż, HACCP, pozwolenie na alkohol.
Sala restauracyjna o powierzchni 65 m2 znajduje się na parterze budynku. Wyposażona w rzutnik multimedialny, zaciemnienie okien, Internet, TV, ekspres do kawy. Kuchnia na poziomie -1 połączona dźwigiem towarowym.
Na poziomie -1 znajduje się również kameralna, niewielka salka połączona z winnicą na 12 osób.
Sala restauracyjna z barem i kuchnia z systemem wentylacji i klimatyzacji.
Kuchnia o powierzchni 100 m2 składa się z pionu podstawowego do produkcji, magazynu suchego, warzywnika, niewielkiego magazynu na chemię i zmywaka i jest wyposażona w grill, kuchenkę gazową, zmywarkę, lodówki i zamrażarkę.
Istnieje możliwość wystawienie 2-3 stolików 2 osobowych przed restauracją przy ulicy.

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
759 PLN 13 m2
Małe biuro do wynajęcia
LOKAL NA WYNAJEM SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Szczecina. Oferowaną powierzchnię 12,5 m2 stanowi jeden pokój biurowy. Ściany gładzone i malowane, na podłogach wykładzina dywanowa w bardzo dobrym stanie. Sufit gładzony i malowane, z zamontowanym oświetleniem rastrowym. Do dyspozycji najemców na piętrze znajduje się węzeł sanitarny (toalety) oraz pomieszczenie socjalne (umeblowana, kuchnia z jadalnią). Łazienki z WC ,wykończone w ładnej glazurze i terakocie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Budynek po remoncie, wyposażony w instalację telefoniczną (bardzo duża liczba wolnych linii telefonicznych) i internetową oraz światłowodową (dostawcy to TPSA, T-mobile lub Multimedia). Za internet dodatkowa opłata miesięczna. Budynek wyposażony w nowoczesną windę. Dostępne miejsca postojowe przy budynku oraz parkingowe na zamkniętym parkingu, za dodatkową opłatą. Możliwość umeblowania powierzchni w meble biurowe (biurko, kontener pod biurko, szafa roletowa). Koszty eksploatacyjne wliczone w cenę najmu (utrzymanie czystości powierzchni wspólnych, energia elektryczna). Do cen należy doliczyć VAT. W pobliżu obiektu przystanki komunikacji miejskiej. Bardzo dobry dojazd do Centrum Szczecina. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
759 PLN
1 13 m2 Parter/4 Zobacz ofertę