POLICE LOKAL WYNAJEM za cenę 5 900 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Komfortowy lokal do wynajmu !

Lokal na wynajem - Police

oferta była przeglądana 114 razy

5 900 PLN notatnik

cena za m2 47 PLN

  • ZDJĘCIA
Komfortowy lokal do wynajmu ! (1)Komfortowy lokal do wynajmu ! (2)Komfortowy lokal do wynajmu ! (3)Komfortowy lokal do wynajmu ! (4)Komfortowy lokal do wynajmu ! (5)Komfortowy lokal do wynajmu ! (6)Komfortowy lokal do wynajmu ! (7)
Mateusz Granowicz
(CITY Nieruchomości)
nr licencji: 7216

tel.: 500 227 727
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
CIT24586
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
BIUROWY
Powierzchnia całkowita
125, 00 m²
Parter
Ilość pięter [wliczając parter]
1
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2000
Materiał ścian
CEGŁA
Cena cena w innych walutach
5 900, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Instalacje w lokalu
KLIMATYZACJA, KOMPUTEROWA, OGRZEWANIE
Klimatyzacja
Opis oferty
KOMFORTOWY LOKAL !

Do wynajmu oferuję lokal użytkowy o powierzchni 125 m2.
Lokal mieści się w nowoczesnym budynku apartamentowo- handlowym w dobrej lokalizacji w Policach.
W lokalu znajduje się duża sala sprzedaży o powierzchni 120 m2 i pomieszczenie socjalne o powierzchni 5 m2.
Lokal idealnie nadaje się na biuro, kancelarię lub placówkę banku.
W lokalu znajduje się monitoring, alarm, kamery, klimatyzacja i szyby antywłamaniowe.
Kaucja 6500 zł


Zapraszam serdecznie na prezentację lokalu.





Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Mateusz Granowicz
(CITY Nieruchomości)
nr licencji: 7216

500 227 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Szczecin, Centrum
4 480 PLN 128 m2
LOKAL NA WYNAJEM Szczecin, Centrum
Bądź pierwszym najemcą... W nowym lokalu biurowym, który znajduje się w centrum Szczecina. Lokal znajduje się na 1 piętrze dwu kondygnacyjnego budynku z własna klatką schodową. Bardzo korzystna i praktyczna architektura oraz wysokiej jakości materiały użyte do wybudowania oferowanego lokalu dają kolejne zalety w późniejszym użytkowaniu. Oferowane pomieszania można zaadaptować do własnych potrzeb. Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 128m2 na którą składają się: - 2 sale biurowe - dwie toalety - pokój biurowy - pomieszczenie socjalne Na wyposażeniu lokalu znajduje się wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie elektryczne. Do budynku przynależy parking oraz garaże. Parking jest dozorowany ze szlabanem. Czynsz wynosi 35zł/m2 netto z możliwością najmu długoterminowego. Dodatkowe opłaty: prąd, woda, wywóz odpadów. Zapraszam na prezentację! ::KONTAKT DO AGENTA Małgorzata Maciejewska 500400855 [email protected] ::DANE BIURA KING NIERUCHOMOŚCI Małgorzata Maciejewska Łużycka 96 74-100 Gryfino 918202626 www.kingnieruchomosci.eu Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Małgorzata Maciejewska (licencja nr: 16168) -------------------------- PROSIMY O PODAWANIE NUMERÓW TELEFONÓW DO KONTAKT - NIE ODPOWIADAMY NA ZAPYTANIA BEZ NUMERÓW TELEFONÓW ********************************************************************* SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ - jeśli masz obciążenie komornicze - postępowanie spadkowe - problemy z windykacją - gwarantujemy pomoc prawną -------------ZADZWOŃ 500 400 855 ------------------ ******************************************************************** *Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
4 480 PLN
128 m2 1/2 Zobacz ofertę