ŁOBEZ LOKAL SPRZEDAŻ za cenę 180 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

lokal na działalność czeka na swoje drugie życie

Lokal na sprzedaż - Łobez, ul. Kolejowa

oferta była przeglądana 3 razy

180 000 PLN notatnik

cena za m2 3 352 PLN

  • ZDJĘCIA
Małgorzata Klebańska
(PIONIER Nieruchomości)

tel.: 501 031 743
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
620/11326/OLS
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
GASTRONOMICZNY
Powierzchnia całkowita
53, 70 m2
Piętro
parter
Rodzaj budynku
PAWILON
Cena za m2
3 352, 00 PLN
Cena cena w innych walutach
180 000, 00 PLN
Opis oferty
doskonale położony na pograniczu dwóch uliczek w otulinie starodrzewia. Miejsce "ma klimat" .Przez wiele lat funkcjonował tu z powodzeniem niewielki bar/pub z ogródkiem.
Lokal czeka na swoją drugą szansę. Oprócz dotychczasowej działalności możliwe również inne (lokal ma 2 toalety),zaplecze socjalne i kuchenne ,sale z barem ,taras i teren zielony wokół-do zagospodarowania.
Wszystkie media w lokalu.
Można zakupić również z uwagi na walory działki(powierzchnia działki 398m2) i pomysłem na rozbudowę istniejącego obiektu.
Przy zdecydowanym Kliencie cena do negocjacji.
Makler opiekun Małgorzata 501031743

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Małgorzata Klebańska
(PIONIER Nieruchomości)

501 031 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Szczecin, Bukowe
180 000 PLN 55 m2
LOKAL NA SPRZEDAŻ Szczecin, Bukowe
Oferta sprzedaży dobrze prosperującego biznesu - sklepiku spożywczo-monopolowego zlokalizowanego w centrum jednego z osiedli na Bukowym. Wyłącznie w Krawczyk Nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażony i przygotowany do otwarcia działalności pawilon o powierzchni 55 m 2 , na którą składają się: sala sprzedaży, niewielkie zaplecze/magazyn, pomieszczenie socjalne wraz z toaletą. Lokal ogrzewany jest za pomocą dwóch klimatyzatorów oraz grzejników elektrycznych. Opłaty: 830 zł netto - dzierżawa gruntu (w tym zużycie wody i wywóz śmieci), dodatkowo płatny prąd według zużycia. Obiekt usytuowany jest w centrum jednego z osiedli, gdzie jest jedynym sklepem, dzięki czemu przynosi wysoki zysk (dla zainteresowanych klientów istnieje możliwość wglądu do dokumentacji księgowej). ***Polecam i zapraszam na prezentację*** Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Krawczyk (licencja nr: 18339) -------------------------- POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI - POSIADAMY OFERTĘ KILKUNASTU BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU. NASZ INDYWIDUALNY DORADCA W PROFESJONALNY SPOSÓB POMOŻE WYBRAĆ NAJLEPSZĄ OPCJĘ DLA CIEBIE *Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
180 000 PLN
55 m2 Zobacz ofertę