notatnik

Choszczno Zamęcin mieszkanie w domu do wykończenia

Mieszkanie na sprzedaż - Choszczno

oferta była przeglądana 7 razy

informacje ogólne
Numer oferty
1152/2147/OMS
Liczba pokoi
1
Pow. całkowita
62 m2
Piętro
parter
Liczba pięter
1
Standard
SUROWY ZAMKNIĘTY
Ogrzewanie
C.O. WŁASNE
Rodzaj budynku
DOM
cena/m2
1 365 PLN
Cena cena w innych walutach
85 000 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Typ kuchni
OTWARTA
Rodzaj okien
DREWNIANE NOWY TYP
Źródło c.w.
PIEC GAZOWY
opis oferty
Zamęcin, wydzielone mieszkanie w domu ,stanowiące, jego połowę, w stanie do wykończenia. Siedem lat temu przeprowadzano generalny remont , którego nie ukończono, stad tak atrakcyjna cena , która dla zdecydowanego klienta może jeszcze zostać obniżona.
Nieruchomość jest w stanie surowym stanowi parter o powierzchni 62,28 m2 z możliwością adaptacji góry.Na parterze wyznaczono miejsce na Pa kuchnię - 13,21 m2, łazienkę - 7,23 m2, salon - 36.21 m2 oraz korytarz - 5,63 m2. Na poddaszu można utworzyć 2 pokoje i korytarz.
Razem powierzchnia całkowita wynosi ok. 120,00 m2. Budynek składa się z dwóch brył, jednakże nie jest podpiwniczony.
Ściany zewnętrzne murowane, warstwowe z cegły i bloczków żelbetonowych z pustką powietrzną, docieplone styropianem.
Podłączono instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe i co. Okna drewniane nowy typ. Przed wejściem możliwość wygrodzenia działki , jednakże nie większej aniżeli 5m. W okolicy domu inne budynki w zabudowie jednorodzinnej,kościół, sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole oraz sale i świetlice. Szkoły ponadpodstawowe są w Choszcznie i Lubianie ok. 10 min dojazd droga asfaltową .Dobre połączenia do Choszczna, miasteczka przy jeziorze w otoczeniu innych jezior lasów i Puszczy Drawskiej- a w nim z większych atrakcji całoroczny , kryty basen z podgrzewana woda , sauny , fitnes, dworce- PKP i Autobusowy, Urzad Miasta , Starostwo, Sąd Urzad Skarbowy , ZUS , Prokuratura, Policja, kilka aptek , dwie parafie i dwa kościoły, szkoły średnie, zawodowe, gimnazjum, podstawowe, przedszkola . Liczne Centra handlowe -Intermarsche , Brikomarsche , Media Mark,Netto, Biedronka , Lidl, Aldic, Tesco , składy budowlane,mniejsze sklepy i sklepiki.
Jezioro z całodobowo oświetloną promenadą. Kluby sportowe z kraju i zagranicy organizują szkolenia i imprezy sportowe, zawody kajakowe .Piękna miejska plaża. Szpital z kilkoma oddziałami i jednym z najlepszych w Polsce ośrodkiem rehabilitacyjnym, okoliczne jeziora i bliskość Puszczy Drawskiej z organizowanymi spływami kajakowymi na Drawie i Korytnicy dopełniają atrakcyjności lokalizacji. POLECAM!
ZAPRASZAM DO PREZENTACJI

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2016r. poz. 922/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kierując się zasadami Kodeksu etyki zawodowej oraz Standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami, zapewniamy pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - kupno, sprzedaż oraz wynajem - we współpracy z profesjonalnymi, licencjonowanymi i wyselekcjonowanymi biurami nieruchomości działającymi w Systemie Wymiany Ofert, fachową i kompleksową obsługę realizowanych transakcji w miłej i przyjaznej atmosferze, a także oferujemy bezpłatne doradztwo w zakresie doboru kredytu hipotecznego, analizy zdolności kredytowej oraz wszelkich formalności w uzyskaniu kredytu spośród banków PEKAO SA, PKO BP, BZ WBK, BGŻ, GETIN BANK, CREDIT AGRICOLE, MILLENIUM BANK, GE MONEY BANK, ING BANK, DEUTSCHE BANK, BNP PARIBAS, KREDYT BANK, BPH BANK, SANTANDER BANK, ALIOR BANK.
Zapraszam do prezentacji!
Oferta atrakcyjna ze względu na dobrą lokalizację i atrakcyjną cenę !!!
ZAPRASZAM DO PREZENTACJI.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Duży wybór nieruchomości, darmowe dodawanie ofert, niezobowiązujące prezentacje.

Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe w zakresie zakupu nieruchomości, a także pomoc w wyborze najodpowiedniejszego kredytu spośród 24 banków. Jesteśmy również członkiem Systemu Wymiany Ofert. Organizacja ta zrzesza profesjonalne,wyselekcjonowane i zaprzyjaźnione ze sobą agencje nieruchomości. Klienci poszukujący jak i sprzedający nieruchomości mają możliwość zapoznania się z ofertą wielu agencji korzystając z pomocy tylko Naszego Biura.Świat Nieruchomości Krystyna Skworcow Sp. z o.o.
ul. Chrobrego 5a (Starówka)
73-110 Stargard, tel 91 5780827
Choszczno-Wolności 15 D tel. 957650083
biuro@swiatnieruchomosci24.pl
krystyna@swiatnieruchomosci24.pl
Krystyna Skworcow
(Świat Nieruchomości Krystyna Skworcow Sp. z o.o.)
nr licencji: 4451

tel.: 500296440
email: krystyna@swiatnieruchomosci24.pl
Krystyna Skworcow
(Świat Nieruchomości Krystyna Skworcow Sp. z o.o.)
nr licencji: 4451

tel.: 500296 (pokaż)

krystyna@swiatnieruchomosci24.pl

telefon

email

zapytanie

Sprawdź ofertę
biur nieruchomości