WEŁTYŃ DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 275 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Jedyna taka w Wełtyniu działka z lasem!

Działka na sprzedaż - Wełtyń

oferta była przeglądana 824 razy

275 000 PLN notatnik

cena za m2 203 PLN

  • ZDJĘCIA
Jedyna taka w Wełtyniu działka z lasem! (1)
Katarzyna Kowalczuk
(LEGRA Nieruchomości)
nr licencji: 24660

tel.: +48 691 075 755
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
LGR21448
Powierzchnia działki
1 356, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
202, 80 PLN
Cena cena w innych walutach
275 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
informacje dodatkowe
Kształt działki
TRAPEZ
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę o powierzchni 1356 m2.
Na działce liczne nasadzenia.

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowana przestrzennego:
- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna;
- maksymalna powierzchnia zabudowy 30%;
- ilość kondygnacji nadziemnych nie może przekraczać , w tym druga kondygnacja usytuowana wyłącznie w poddaszu użytkowym;
- wysokość budynków nie może przekraczać 10,5 m;
- obowiązuje stosowanie dachów symetrycznych, dwuspadowym nachyleniu połaci głównych od 42 do 55 stopni;
- powierzchnia biologicznie czynna musi zajmować co najmniej 50% powierzchni działki.

Media:
- prąd w drodze przy działce,
- woda - ok. 50 m
- kanalizacja - szambo szczelne.


LEGRA Nieruchomości
Szczecin, ul. Monte Cassino 18A lok. nr 25-24

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Katarzyna Kowalczuk
(LEGRA Nieruchomości)
nr licencji: 24660

+48 691 075 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Kołczewo
269 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Kołczewo,
Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka budowlana o powierzchni 3238m2 położona w cichej miejscowości Kołczewo położonej zaledwie 3 km od morza. Działka usytuowana na obrzeżach miejscowości. Dla działki wydane są warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego. W miejscowości znajdują się piękne jeziora i lasy. Do plaży nad morzem jest zaledwie 5 minut spokojnej jazdy. Cisza, spokój oraz bliskość Bałtyku czynią tą ofertę niezwykle atrakcyjną. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. DAMIAN STAŃCZYK to nowoczesne i rzetelne biuro nieruchomości - Licencja państwowa numer 24451 Głównym zakresem działalności firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości głównie w pasie nadmorskim powiatu kamieńskiego i gryfickiego. Zapewniam profesjonalną i kompleksową pomoc przy zakupie i sprzedaży domów, działek, mieszkań oraz nieruchomości komercyjnych. Oferuję pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta na każdym etapie kupna sprzedaży nieruchomości. W zakresie moich usług organizuję spotkania , prezentację nieruchomości ,pomoc i doradztwo w obsłudze wszelkich formalności związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości do momentu przekazania kluczy. Na życzenie klienta dostarczam fachowej porady przy wyborze właściwej oferty kredytowej oraz pomoc przy ubezpieczeniu nieruchomości. Każdy klient to dla mnie nowe wyzwanie dlatego jestem otwarty i zawsze gotowy do działania. Zapraszam do współpracy. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
269 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
PARSÓW
280 000 PLN 3900 m2
Atrakcyjna działka z dostępem do Jeziora!!!!!
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ PARSÓW,
Polecam do sprzedaży atrakcyjnie położoną działkę w miejscowości Parsów! Działka o powierzchni 3900m2 z dostępem bezpośrednim do linii brzegowej Jeziora Babińskiego . ukształtowanie działki bez zbędnych wzniesień lub opadającego terenu. Klasa bonitacyjna gleby "pastwiska i łąki stałe klasy IV" co z powodzeniem pozwala na uzyskanie warunków zabudowy w momencie podjęcia decyzji o zamieszkaniu na tym terenie. W "STUDIUM UWARUNKOWAŃ I KIERUNKÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO" teren przewidziany pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dostępne media to linia energetyczna przebiegająca przy granicy działki, pozostałe media (odprowadzenie ścieków, zaopatrzenie w wodę i gaz należy zastosować się do wydanych na wniosek warunków zabudowy). Polecam ze względu na położenie w otoczeniu przyrody, z możliwością bezpośredniego dostępu do linii brzegowej i jeziora. Zapraszam na prezentację!!! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie, Białymstoku i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
280 000 PLN
3900 m2 Zobacz ofertę