SZCZECIN OBIEKT WYNAJEM za cenę 8 500 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Obiekt, 500 m2, Szczecin Pomorzany

Obiekt na wynajem - Szczecin, Pomorzany

oferta była przeglądana 227 razy

8 500 PLN notatnik

cena za m2 17 PLN

  • ZDJĘCIA
Obiekt, 500 m2, Szczecin Pomorzany (1)Obiekt, 500 m2, Szczecin Pomorzany (2)Obiekt, 500 m2, Szczecin Pomorzany (3)Obiekt, 500 m2, Szczecin Pomorzany (4)Obiekt, 500 m2, Szczecin Pomorzany (5)Obiekt, 500 m2, Szczecin Pomorzany (6)Obiekt, 500 m2, Szczecin Pomorzany (7)Obiekt, 500 m2, Szczecin Pomorzany (8)Obiekt, 500 m2, Szczecin Pomorzany (9)
Agnieszka Kryńska
(Gawra Nieruchomości)

tel.: 535 005 999
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
GAN20329
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj obiektu
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
Rodzaj budynku
MAGAZYNOWO-BIUROWY
Powierzchnia całkowita
500, 00 m²
Powierzchnia magazynowa
500, 00 m²
Rok budowy
1970
Cena cena w innych walutach
8 500, 00 PLN
informacje dodatkowe
Droga dojazdowa
ASFALTOWA DOJAZD TIR
Winda w nieruchomości
Instalacje w obiekcie
INTERNETOWA, ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA, WINDA
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Internet
Opis oferty
Do wynajęcia obiekt magazynowo- biurowy. Na powierzchni 500m2 znajdują się: powierzchnia magazynowa, pokoje biurowe,pomieszczenia socjalne. Wjazd do pomieszczenia bezpośrednio z poziomu 0 jak również istnieje możliwość załadunku i rozładunku z rampy.W budynku znajduje się winda towarowa. Wysokość pomieszczeń magazynowych ok 5m. Istnieje możliwość ogrzewania obiektu- ogrzewanie miejskie. Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym. Możliwy dojazd TIR.
Dodatkowe płatności: prąd wg podlicznika, woda, ogrzewanie.
Istnieje możliwość wynajęcia większej lub mniejszej powierzchni magazynowej.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Agnieszka Kryńska
(Gawra Nieruchomości)

535 005 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
600 PLN 20 m2
Magazyny w TOP lokalizacji od 10m2 - Al.Wyzwolenia
OBIEKT NA WYNAJEM SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych i magazynowych w - TOP-owej lokalizacji w Szczecinie! Ścisłe centrum miasta - w pobliżu Hanza Tower, możliwość wynajęcia różnych powierzchni, miejsc parkingowych, dostosowania lokali do własnych potrzeb, przejrzyste warunki najmu to jedynie podstawowe atuty tego miejsca! Magazyny o różnych powierzchniach już od 10 m2! Opłaty: Od 30 zł/netto do 50 zł/netto za 1 m2 wynajmowanej powierzchni magazynowej (w zależności od typu magazynu) + 10 zł netto za 1 m2 zryczałtowanej opłaty* Łączny koszt już z opłatami wynosi od 40 zł do 60 zł netto/m2 bez żadnych dodatkowych ukrytych opłat! Kaucja: dwumiesięczny czynsz najmu *Zryczałtowane opłaty zawierają opłaty za media, podatek od nieruchomości, ochronę, sprzątanie części wspólnych Przy większych powierzchniach, lub kilku magazynach/lokalach istnieje możliwość niewielkiej negocjacji ceny. Ponadto możliwość wynajęcia biur i lokali w tym samym budynku o powierzchni od 10 m2 do 50 m2, lub większych powierzchni biurowych, użytkowych, czy też całych pięter budynku! Możliwość wynajęcia dodatkowego miejsca postojowego w cenie 270 PLN/msc. Najważniejsze informację: - Idealna lokalizacja - ścisłe centrum miasta, - Bezproblemowy dojazd do magazynów, - Teren monitorowany, zamknięty, - Możliwość skorzystania z rampy rozładowczej, - Możliwość skorzystania z dodatkowych miejsc parkingowych, - Możliwość dostosowania długości trwania umowy, - Całodobowy dostęp do magazynów, - Całodobowa ochrona w budynku, - Usługi dodatkowe: możliwość wynajęcia biura, lokalu lub innych pomieszczeń w tym samym budynku, wynajem sal konferencyjnych, sprzątanie lokali, wirtualna recepcja i inne Już dziś obejrzyj i zarezerwuj, zanim wyprzedzą Cię inni! Na zdjęciach widoczny jest budynek od strony biurowej i kilka zdjęć przedstawiających lokale. Brak zdjęć z magazynów. Prezentowana oferta dotyczy przykładowego magazynu o powierzchni 20 m2 o inne rodzaje biur i magazynów zapytaj w wiadomości prywatnej, lub skontaktuj się z Nami telefonicznie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
600 PLN
20 m2 1/3 Zobacz ofertę