Strzelce Krajeńskie OBIEKT SPRZEDAŻ za cenę 999 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

notatnik

Obiekt, 1,374 m2, Strzelce Krajeńskie

Obiekt na sprzedaż - Strzelce Krajeńskie

oferta była przeglądana 5 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
OSK-BS-429
Powierzchnia całkowita
1 374 m2
Rok budowy
1939
Cena cena w innych walutach
999 000 PLN
informacje dodatkowe
Winda w nieruchomości
Podłączony gaz
opis oferty

Okazja! Wyjątkowa propozycja dla Inwestora/Dewelopera.
Klimatyczny i reprezentacyjny budynek o charakterze usługowo - biurowym z super potencjałem - w kapitalnej lokalizacji w Strzelcach Krajeńskich w woj. lubuskim tylko 26 km od Gorzowa Wielkopolskiego . Dwukondygnacyjny obiekt o łącznej pow. użytkowej ok 1 374 m2 posadowiony jest na 2 sąsiadujących ze sobą działkach o łącznej powierzchni 2 681 m2. Aktualnie na I poziomie/przyziemiu o pow. 467 m2 mieści się firma usługowo-produkcyjna, razem z pomieszczeniami biurowymi, halami produkcyjnymi i magazynowymi. Na II poziomie znajdują się pomieszczenia socjalne o łącznej powierzchni ok. 452 m2. Ponadto budynek posiada dwie piwnice o pow. 156 m2, jedną z całym zapleczem socjalnym /niezależna łazienka, kuchnia/ - niezbędnym do organizacji imprez okolicznościowych. Dodatkowo budynek na całości ma strych/poddasze o pow. 299 m2, z bardzo wysokimi skosami, dzięki czemu z powodzeniem można go zaadaptować na cele mieszkalne.
Budynek ma długą historię, pod elewacją jest czerwona cegła. Mieściła się tutaj kiedyś fabryka filcu. Posiada bardzo grube mury, które zimą trzymają ciepło, a latem gwarantują przyjemny chłód. Ogrzewanie gazowe. Budynek otoczony jest kutym płotem z podmurówką, wokół posadzone są tuje, do tego dwie bramy wjazdowe.
Idealne rozwiązanie na siedzibę firmy, pensjonat/hotel lub budynek mieszkalny.
Polecamy z uwagi na potencjał aranżacyjny obiektu, świetną lokalizacje i atrakcyjną cenę.

Zapraszamy do prezentacji i na bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferty wszystkich banków w jednym miejscu!. Przy zakupie tej nieruchomości zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach.


Zobacz Wirtualny Spacer: https://panoramy.galactica.pl/virgo/246407

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Krzysztof Osak (licencja nr: 19646)

--------------------------

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one jedynie charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację.


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Krzysztof Osak
(Osak Nieruchomości & Finanse)
nr licencji: 19646

tel.: 603 212 007
email: [email protected]
Krzysztof Osak
(Osak Nieruchomości & Finanse)
nr licencji: 19646

tel.: 603 212 (pokaż)

[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

DobryAdres.pl na Google Maps