STARGARD LOKAL WYNAJEM za cenę 1 800 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

notatnik

LOKAL USŁUGOWO - BIUROWY - CENTRUM

Lokal na wynajem - Stargard

oferta była przeglądana 56 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
MDN74267
Rodzaj lokalu użytkowego
BIUROWY,
Powierzchnia całkowita
40 m2
Liczba pomieszczeń
1
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rok budowy
2015
Materiał ścian
BLOCZKI BETONOWE,
Ogrzewanie
C.O. Z SIECI MIEJSKIEJ,
Cena za m2
45 PLN
Cena cena w innych walutach
1 800 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Instalacje w lokalu
ALARMOWA, DOMOFON, GAZOWA, INTERNETOWA, KOMPUTEROWA, WENTYLACJA,
Źródło c.w.
SIEĆ MIEJSKA,
Podłączony gaz
Wentylacja
Internet
Alarm
Domofon
Monitoring
Rodzaj okien
PCV,
opis oferty

Atrakcyjny lokal w centrum Stargardu to idealne miejsce dla rozpoczęcia nowego biznesu lub przeprowadzki w nowe ekskluzywne miejsce.

Ofertą wynajmu jest lokal biurowy położony na drugim piętrze. Nieruchomość składa się z trzech części. Pierwsze pomieszczenie przechodnie które może służyć jako np. sekretariat lub mniejsze biuro, druga część to większy gabinet przechodni z dwoma oknami i widokiem n park oraz trzecie pomieszczenie z dwoma oknami całość o powierzchni 40m2. W lokalu jest woda dzięki czemu może być wykorzystany pod studio kosmetyczne, gabinet rehabilitacji itp. Lokal w pełni wykończony, zachowany w jasnej tonacji.


Idealna lokalizacja przy Urzędzie Miejskim, Starostwie Powiatowym,szkołach,bankach na głównej i najbardziej uczęszczanej ulicy w Stargardzie.

Budynek w którym mieści się nieruchomość to kamienica całkowicie zrewitalizowana w stylu architektury XIX wieku z oszkloną windą,przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych.
Kamienica posiada reprezentacyjne,szerokie wejście,duży hol, wysoki parter(3,5 metra),centralna klatka schodowa do pozostałych kondygnacji oraz przeszklonych tarasów z widokiem na najpiękniejsze zabytki Stargardu i park.
Julia Wierzbicka
(MÓJ DOM Nieruchomości)
nr licencji: 15878

tel.: 733230210
email: [email protected]
Julia Wierzbicka
(MÓJ DOM Nieruchomości)
nr licencji: 15878

tel.: 733230 (pokaż)

[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

lokale Szczecin lokale biurowe Szczecin lokale gastronomiczne Szczecin lokale handlowo-usługowe Szczecin

lokale Szczecin na sprzedaż lokale biurowe Szczecin na sprzedaż lokale gastronomiczne Szczecin na sprzedaż lokale handlowo-usługowe Szczecin na sprzedaż lokale Szczecin Prawobrzeże na sprzedaż lokale Szczecin Centrum na sprzedaż lokale Szczecin Śródmieście na sprzedaż lokale Szczecin Gumieńce na sprzedaż lokale Szczecin Warszewo na sprzedaż lokale Szczecin Pomorzany na sprzedaż

lokale Szczecin na wynajem lokale biurowe Szczecin na wynajem lokale gastronomiczne Szczecin na wynajem lokale handlowo-usługowe Szczecin na wynajem lokale Szczecin Prawobrzeże na wynajem lokale Szczecin Centrum na wynajem lokale Szczecin Śródmieście na wynajem lokale Szczecin Gumieńce na wynajem lokale Szczeicn Warszewo na wynajem lokale Szczecin Pomorzany na wynajem

nieruchomości Szczecin Pomorzany nieruchomości Szczecin Centrum nieruchomości Szczecin Zdroje nieruchomości Szczecin Turzyn nieruchomości Szczecin Stare Miasto nieruchomości Szczecin Pogodno nieruchomości Szczecin Warszewo nieruchomości Szczecin Podjuchy nieruchomości Szczecin Wielgowo nieruchomości Szczecin Zdunowo nieruchomości Szczecin Niebuszewo nieruchomości Szczecin Krzekowo nieruchomości Szczecin Bezrzecze nieruchomości Szczecin Stołczyn nieruchomości Szczecin Żelechowa nieruchomości Szczecin Drzetowo nieruchomości Szczecin Grabowo nieruchomości Szczecin Bukowo nieruchomości Szczecin Żydowce nieruchomości Szczecin Klucz nieruchomości Szczecin Majowe nieruchomości Szczecin Załom nieruchomości Szczecin Arkońskie nieruchomości Szczecin Kijewo nieruchomości Szczecin Gumieńce nieruchomości Szczecin Dąbie nieruchomości Szczecin Osów