KUNOWO DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 95 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

notatnik

Działka rolna z dostępem do Jeziora Miedwie

Działka na sprzedaż - Kunowo

oferta była przeglądana 94 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
MAP21411
Powierzchnia działki
3 004 m2
Rodzaj działki
ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
32 PLN
Cena cena w innych walutach
95 000 PLN
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Szerokość działki (mb.)
75
Długość działki (mb.)
40
Droga dojazdowa
GRUNTOWA
opis oferty
Oferta na Wyłączność!

Ofertą sprzedaży jest działka o powierzchni 3004 m2, położona w Kunowie w odległości ok. 150 m od jeziora Miedwie. Działka jest płaska, z wpisaną służebnością umożliwiającą dojazd do działki, jak i do samego jeziora. Brak planu miejscowego. Dojazd do nieruchomości drogą polną. Obszar Natura 2000.

Przyłącza prądu i kanalizacji 300 m od granicy działki. Podatek od nieruchomości wynosi 79 zł rocznie.

Wzdłuż drogi dojazdowej jest w przygotowaniu kanał do wodowania łódki. Działka z drogą dojazdową jest poszerzona przy samym jeziorze, celem umożliwienia zorganizowania miejsca do rekreacji dla właścicieli okolicznych działek.

Działka usytuowana jest w trzeciej linii od jeziora oraz ok. 300 m od drogi głównej. Okolica na obecną chwilę jest niezabudowana, aczkolwiek przy braku nieruchomości po drugiej stronie jeziora oraz szybkiej rozbudowie Kunowa, jaka miała miejsce w ciągu ostatnich dwóch lat, jest kwestią czasu, aby okolica wkrótce zaczęła nabierać podobnego charakteru jak Morzyczyn czy Jęczydół.

Oferta godna polecenia dla osoby planującej długoterminową inwestycję lub działkę rekreacyjną. Istnieje możliwość podziału działki na dwie lub trzy mniejsze.

Linie na zdjęciach mają charakter informacyjny
- czerwone - droga dojazdowa
- niebieskie - granica działki

Gorąco zapraszam na prezentację!Oferujemy bezpłatne doradztwo kredytowe! Kompleksowa usługa gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji.

Tylko u nas!
Przy każdej transakcji zakupu lub sprzedaży, otrzymają Państwo imienny bon rabatowy w wysokości 20% na cały asortyment sklepu Farbiarski!
W asortymencie szeroki wybór farb od znanych i sprawdzonych producentów jak Tikkurila, Beckers oraz Jedynka, a także farby przemysłowe oraz akcesoria malarskie.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Krystian Puhlmann
(Mapa Nieruchomości )
nr licencji: 20612

tel.: 883661345
email: [email protected]
Krystian Puhlmann
(Mapa Nieruchomości )
nr licencji: 20612

tel.: 883661 (pokaż)

[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

DobryAdres.pl na Google Maps