Porost DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 290 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka, Porost

Działka na sprzedaż - Porost, ul. Porost

oferta była przeglądana 553 razy

290 000 PLN notatnik

cena za m2 11 PLN

 • ZDJĘCIA
Działka, Porost (1)Działka, Porost (2)Działka, Porost (3)Działka, Porost (4)Działka, Porost (5)Działka, Porost (6)Działka, Porost (7)Działka, Porost (8)Działka, Porost (9)Działka, Porost (10)Działka, Porost (11)Działka, Porost (12)Działka, Porost (13)Działka, Porost (14)Działka, Porost (15)
Kazimierz Wysokiński
(NIERUCHOMOŚCI MARIANNA PAWCZYŃSKA - KRYSIAK)

tel.: 792763241; 602470401
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
100834
Cena cena w innych walutach
290 000, 00 PLN
Opis oferty


Nieruchomość gruntowa nr działki 30/3 o pow. 0,33ha oraz 29/1 o pow. 2,31ha.Łączna powierzchnia 2,64 ha. Odległość od jez. Chlewo: 300 m.

Malowniczo położona działka w lesie , w pobliżu jezioro. Dostępne uzbrojenie: energia , woda na granicy działki. Na działce znajdują się stare nasadzenia, drzewa oraz budynek do rozbiórki. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Działka nr 29/1 w trakcie podziału.

Piękna okolica ,teren bardzo atrakcyjny pod względem rekreacyjnym. Idealne miejsce dla amatorów ciszy i spokoju oraz do wypoczynku rodzin z dziećmi, osób czynnie spędzających czas, wypoczynku na łonie natury oraz ceniących sobie spokój, ciszę i relaks.

Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Odległość od Koszalina ok.43km. Odległość od drogi krajowej nr 25, tj. 350 m.

Opis podany przez Sprzedającego. Licencja zawodowa 45.
Kazimierz Wysokiński
(NIERUCHOMOŚCI MARIANNA PAWCZYŃSKA - KRYSIAK)

792763241; 6024704 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
DOBRA
280 000 PLN 1206 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ DOBRA,
Działka rolna o klasie użytku ŁIV, z przeznaczeniem w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami towarzyszącymi. Powierzchnia działki 1206m2. Działka położona w drugiej linii zabudowy, z dostępem do drogi publicznej (w granicach geodezyjnych działki wydzielona jej część, która jest przewidziana jako droga dojazdowa). Media dostępne w drodze gminnej, przebiegającej przy działce (gaz, prąd, woda kanalizacja), istnieje konieczność ich doprowadzenia na odcinku ok. 50-60m. Zgodnie z uchwałą rady gminy z 2002 roku. dotyczącej MPZP warunki budowy sa następujące: - max. powierzchnia zabudowy - 30% powierzchni działki - max. wysokość zabudowy - 10 m od poziomu terenu do kalenicy - nachylenie dachu - dach o nachyleniu minimum 30 stopni, maksymalnym 40 stopni , dach wysoki - zakaz lokalizacji budynków zawierających więcej niż dwa mieszkania, zabudowy szeregowej, więcej niż jednego domu mieszkalnego na terenie działki - minimalna powierzchnia nieutwardzona (zielona) - 50 % powierzchni działki - obowiązek zlokalizowania na działce budowlanej co najmniej dwóch miejsc postojowych Lokalizacja gruntu na obrzeżach miejscowości, w bezpośrednim sąsiedztwie obszarów objętych programem "Natura 2000" zapewnia ciszę i spokój oraz bezpośredni kontakt z przyrodą. Polecam i zapraszam na prezentację Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie, Białymstoku i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
280 000 PLN
1206 m2 Zobacz ofertę
notatnik
WIERZBKA DOLNA
289 560 PLN 9652 m2
Działka budowlana-uroczy teren,dostęp do jeziora!
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ WIERZBKA DOLNA,
Na sprzedaż działka budowlana o pow. 9653 m2 w miejscowości Wierzbka Dolna. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Gościno, działka posiada przeznaczenie pod tereny budownictwa mieszkaniowego lub usług turystycznych. Piękna okolica, nieopodal małe jeziorko, spokój i cisza. Idealna oferta dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania wśród natury, z daleka od miejskiego zgiełku. Świetna inwestycja pod agroturystykę lub hobby związane ze zwierzętami, domki campingowe. Działka bezpośrednio przy zalesionym terenie jeziora, w związku z czym będzie miała bezpośredni dostęp do tegoż jeziora. Obszar Natura 2000 Kemy Rymańskie, dopuszcza się zabudowę rekreacyjną. Budowa domu na obszarze Natura 2000 jest dopuszczalna, jednak należy liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Na terenie przyległych działek istnieje zabudowa domów jednorodzinnych. Zgodnie z danymi (geoportal otwartych danych przestrzennych): Media: Sieć wodociągowa - na działce Sieć elektroenergetyczna obok działki Sieć kanalizacyjna - w drodze przy działce W otoczeniu luźna zabudowa jednorodzinna, lasy, łąki, jezioro, okolica cicha, spokojna. Wierzbka Dolna to wieś położona nad jeziorem, obok Dargocic w odległości 8 km od Gościna. Blisko działki przystanek autobusowy. Istnieje również możliwość zakupu większej działki budowlanej (14.320m2) w pobliżu-obok, z budynkiem gospodarczym oraz wydanymi warunkami na budowę domu jednorodzinnego. Do miejscowości Wierzbka Dolna prowadzi ścieżka rowerowa z Kołobrzegu! Zapraszamy. POZNAJ MOC MULTIKORZYŚCI: *10% rabatu na wykonanie mebli w firmie DMiR *10% rabatu na wszystkie produkty w LEROY MERLIN oraz projekt kuchni i łazienki gratis *10% rabatu w Hiper Stolarka *voucher na projekt domu w Superdom *oraz wiele innych sprawdź nas Kupuj taniej dzięki MULTI NIERUCHOMOŚCI! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
289 560 PLN
9652 m2 Zobacz ofertę