SZCZECIN OBIEKT WYNAJEM za cenę 9 500 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Wynajem, obiekt 270 m2 sprzedażowo - magazynowy

Obiekt na wynajem - Szczecin, Świerczewo

oferta była przeglądana 20 razy

9 500 PLN notatnik

cena za m2 35 PLN

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
ASP20901
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Rodzaj obiektu
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
Rodzaj budynku
MAGAZYNOWO-BIUROWY
Powierzchnia całkowita
270, 00 m2
Rok budowy
2005
Liczba pięter
1
Cena cena w innych walutach
9 500, 00 PLN
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
ASFALTOWA DOJAZD TIR
Instalacje w obiekcie
WENTYLACYJNA, KOMPUTEROWA, INTERNETOWA, OGRZEWANIE, ELEKTRYCZNA, WODNA, KANALIZACJA
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
Wentylacja
Internet
Ochrona
Opis oferty
Do wynajęcia hala magazynowo - handlowo - warsztatowa o powierzchni 270 m 2 (w tym: hala ok. 220 m2, pomieszczenie obsługi klienta ok. 21 m2, pomieszczenie gospodarcze ok. 7 m2, pomieszczenie socjalne ok. 6 m2, toaleta z umywalką i kabiną prysznicową ok. 6 m2) w bardzo dobrej lokalizacji. Hala w bardzo dobrym stanie technicznym, sufit z oświetleniem elektrycznym, okna PCV (w tym drzwi wejściowe i witryna). Hala posiada jedną, segmentową bramę wjazdową o wymiarach 3 x 3 m. Wejście i wjazd do hali z poziomu "0". Podłoga równa, niepyląca, ściany malowane. Hala jest ogrzewana – ogrzewanie z sieci miejskiej. Sąsiedztwo licznych sklepów i hurtowni wielu branż. Możliwość parkowania samochodów, dojazdu samochodem dostawczym oraz typu TIR. Świetna lokalizacja, rozpoznawalne miejsce, dogodny dojazd do autostrady (A3, A6). Obiekt, którego częścią jest oferowana hala położony jest przy drodze o bardzo dużym natężeniu ruchu samochodowego. Dojazd dla pracowników i klientów komunikacją miejską - blisko przystanki. Do czynszu najmu należy doliczyć VAT, koszt mediów: energia elektryczna, woda i ogrzewanie – według zużycia, na podstawie podliczników. Możliwość prowadzenia działalności magazynowej, handlowej, ekspozycyjnej, produkcyjnej, warsztatowej.Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa.
Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.


Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Małgorzata Baumgart
(ASPECT Nieruchomości)
nr licencji: 4603

tel.: 603 39 10 33
email: [email protected]
Małgorzata Baumgart
(ASPECT Nieruchomości)
nr licencji: 4603

603 39 10 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
SZCZECIN, DĄBIE
18 771 PLN 883 m2
Hala w Dąbiu o powierzchni 882,50m2
OBIEKT NA WYNAJEM SZCZECIN, DĄBIE
Polecam na wynajem nowo budowane hale magazynowe w Dąbiu o powierzchni 882,50 m2. Hale nowe które będą gotowe do wydania w czerwcu 2018 r Projektowana powierzchnia magazynu 847,60 m2 , powierzchnia biura 20,4 m2 ,powierzchnia pomieszczeń socjalnych 14,60 m2 Opis techniczny: - możliwe obciążenie ogniowe do 4000 MJ/m2 - ilość bram 3 sztuki (sterowane elektrycznie); - dwie nagrzewnice gazowe działające na powietrzu recyrkulacyjnym (zakładana temp. w magazynie +16 C); - ogrzewanie w pomieszczeniach socjalno-biurowych elektryczne; - oświetlenie w pomieszczeniach biurowo magazynowych w oparciu o rozwiązania LED; - świetlik dachowy z 1 przęsłem otwieranym; - naświetla ścienne; - obudowa magazynu z płyt warstwowych 12 cm; - stolarka drzwiowa i okienna do części biurowo socjalnej - aluminiowa; - drzwi do magazynu i z pomieszczenia biurowego na magazyn stalowe (typu Hörmann); - hydrant HP52; - stanowisko do ładowania akumulatorów żelowych; - magazyn posadzka przemysłowa, obciążenie do 50kN/m2 , impregnowana; Opłaty miesięczne: Czynsz za 1 m2 magazynu 21 zł netto; Czynsz za 1 m2 powierzchni socjalno biurowej 26 zł netto; Opłata dodatkowa na pokrycie kosztów części wspólnych 1.000 zł netto Dostępne także inne powierzchnie magazynowe polecam i zapraszam na prezentację!!! Zapraszamy do współpracy Grupa Filar Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
18 771 PLN
3 883 m2 Parter Zobacz ofertę