DOŁUJE DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 220 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka Do Szybkiej Zabudowy| Blisko Las |

Działka na sprzedaż - Dołuje, ul. Ul. Tarpana Blisko Lasu

oferta była przeglądana 1963 razy

220 000 PLN notatnik

cena za m2 179 PLN

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
RYZ21795
Powierzchnia działki
1 226, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
179, 45 PLN
Cena cena w innych walutach
220 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Podłączona kanalizacja
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Szerokość działki (mb.)
33, 60
Długość działki (mb.)
34, 70
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Działka w miejscowości Dołuje . Idealne miejsce do życia w pobliżu lasu oraz stawu który jest siedliskiem wielu gatunków roślin i zwierząt. Miejsce to pod nazwą " Ptasi zakątek " zostało zagospodarowane przez Gminę i pełni między innymi funkcję edukacyjną dla mieszkańców. Dołuje to miejscowość oddalona zaledwie 9 km od centrum Szczecina.


Dojazd do działki drogami gminnymi. Drogi utwardzone płytami betonowymi. Wzdłuż drogi dojazdowej latarnie co wpływa nie tylko na wygodę użytkowania ale również na bezpieczeństwo. Kształt działki zbliżony do kwadratu z rękawem wjazdowym , dzięki czemu działka znajduje się w drugiej linii zabudowy od drogi.

| UZBROJENIE |
Wszystkie media ( woda , prąd, gaz , kanalizacja ) w drodze bezpośrednio przy granicy działki. Zostały wydane warunki przyłączy potwierdzające możliwość podłączenia mediów.

| PLAN ZAGOSPODAROWANIA |
Zgodnie z zapisami planu dopuszczalna powierzchnia zabudowy wynosi 15%, z dopuszczeniem realizacji obiektów typu garaż, budynek gospodarczy w wielkości do 10% terenu. Wysokość zabudowy 1,5 kondygnacji - 8 metrów do kalenicy.

| WARUNKI GRUNTOWE |
Dodatkowym atutem są wykonane w grudniu 2019 roku badania geologiczne w których warunku gruntowe opisano jako proste.| PLUSY DZIAŁKI |

- utwardzony dojazd,
- bliskość lasu,
- wykonane badania geologiczne to pełna jasność warunków gruntowych i wodnych, oszczędność czasu i kosztów niezbędnych na ich wykonanie,
- dostępne pełne uzbrojenie z potwierdzeniem możliwości podłączenia się do nich,
- aktualny MPZP
- oznaczone palikami granice działki w ternie ( wiesz gdzie dokładnie znajduje się kupowana działka )
- sporządzona aktualna mapa do celów projektowych
- możliwość szybkiej budowy, bez utraty czasu na staranie się o warunki zabudowy, sporządzanie mapy do celów projektowych oraz opinii geologicznej.

Zapraszam na prezentację.

Sprawdź pełną ofertę nieruchomości na: R Y Z O . P L

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Administratorem danych osobowych jest RYZO NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana wiadomość oraz dla celów marketingowych i analitycznych.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Marcin Wiśniewski
(Ryzo Nieruchomości sp z o.o.)
nr licencji: 4224

tel.: 506180801
email: [email protected]
Marcin Wiśniewski
(Ryzo Nieruchomości sp z o.o.)
nr licencji: 4224

506180 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Łazy
220 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Łazy,
NIEZABUDOWANA DZIAŁKA Z PROJEKTEM DOMU I GARAŻU WOLNOSTOJĄCEGO W ŁAZACH. Działka o powierzchni 1015 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Łazy w gminie Mielno. Jest to miejscowość turystyczna i obfituje w liczne atrakcje. Działka jest nasłoneczniona i sucha. Działka w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary działki 38 m X 26 m. Z projektem budowlanym na dom jednorodzinny wolnostojący oraz budynek garażu wolnostojącego. Sąsiedztwo to działki niezabudowane oraz zabudowa jednorodzinna i pensjonatowa. Działka bez zadrzewienia pokryta trawą. Dojazd do działki droga asfaltową. W pasie drogowym istnieje uzbrojenie techniczne : -sieci wodnej - kanalizacji sanitarnej - sieci elektroenergetycznej - sieci gazowej. Projekt domu jednorodzinnego wolnostojącego w zabudowie dwukondygnacyjnej w skład której wchodzi przyziemie oraz piętro o powierzchni całkowitej 305,05 m2 Parter domu o powierzchni 149,37 m2 składa się dużego przestronnego pokoju dziennego połączonego z jadalnią , kuchni , 3 pokoi , 2 łazienek , garderoby, spiżarni i kotłowni. Na piętrze o powierzchni 155,68 m2 znajduje się: 6 sypialni , 4 garderoby i 2 łazienki. Zaprojektowano dach dwuspadowy. Projekt garażu wolnostojącego na samochody osobowe z poddaszem użytkowym o powierzchni 114,91 m2. Jest to zabudowa dwukondygnacyjna. Na parterze o powierzchni 59,36 m2 znajduje się garaż ok. 30 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze o powierzchni 55,55 m2 znajduje się: kuchnia , salon , sypialnia i łazienka. IDEALNA LOKALIZACJA Odległość od jeziora Jamno 150m , od morza 900 m. Niewątpliwie dużym atutem tego miejsca jest położenie wśród czystej ekologicznej zieleni z dala od zgiełku. Więcej informacji w biurze! Zapraszamy!
220 000 PLN
Zobacz ofertę