MIĘDZYZDROJE MIESZKANIE SPRZEDAŻ za cenę 767 418 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

notatnik

Kameralne apartamenty w Międzyzdrojach

Mieszkanie na sprzedaż - Międzyzdroje, ul. Zdrojowa

oferta była przeglądana 19 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
106/5455/OMS
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Liczba pokoi
3
Powierzchnia całkowita
57 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Standard
DO WYKOŃCZENIA
Ogrzewanie
C.O. ELEKTRYCZNE
Rodzaj budynku
ZABYTKOWY
Rok budowy
2020
Materiał ścian
CEGŁA
Garaż
Cena za m2
13 400 PLN
Cena cena w innych walutach
767 418 PLN
wyposażenie
Linia telefoniczna
Telewizja kablowa
informacje dodatkowe
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Typ kuchni
ANEKS KUCHENNY
Rodzaj okien
DREWNIANE NOWY TYP
Źródło c.w.
PIEC ELEKTRYCZNY
opis oferty
Biuro sprzedaży "Zdrojowa 5" - całoroczne apartamenty inne niż wszystkie.

Zamieszkaj w klimacie uznanego uzdrowiska i doświadczaj uroków pobliskiego Parku Zdrojowego, Promenady Gwiazd, plaży i molo. Wyjątkowa lokalizacja, idealne miejsce do wypoczynku, oaza ciszy i spokoju. W tym niepowtarzalnym, odtworzonym z pietyzmem przedwojennym kameralnym obiekcie znajduje się 15 wyjątkowych apartamentów w stanie developerskim – każdy z możliwością nabycia miejsca garażowego lub parkingowego.

"Zdrojowa 5" to prestiżowy projekt, skierowany do osób, które chciałyby w pełni korzystać z uroków nadmorskiej miejscowości. Międzyzdroje uznawane są za jedną z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wzdłuż polskiego wybrzeża. Lokalizacja miejscowości pozwala na sprawny dojazd z odległych zakątków południowo – zachodniej Polski (droga S3). Miasto oddzielone jest od Zatoki Pomorskiej szeroką, piaszczystą plażą ze stromym, klifowym brzegiem, otoczone lasami głównej atrakcji przyrodniczej – Wolińskiego Parku Narodowego. W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się piaszczysta plaża oraz charakterystyczne molo, które wychodzi w głąb morza (długość 395 m – najdłuższe betonowe molo w Polsce). Ze względu na szczególny mikroklimat oraz bogate w jod powietrze, Międzyzdroje są miejscowością uzdrowiskową.

Inwestycja to projekt budowy kameralnego zespołu dwukondygnacyjnych budynków mieszkaniowych o zabytkowej architekturze. W ramach projektu przewiduje się przebudowę istniejących budynków zabytkowych bez zmiany bryły i formy architektonicznej, podniesienie ich wartości technicznej i estetycznej. Budynki nie będą posiadały instalacji gazowej, przez co zostaje zwiększone ich bezpieczeństwo w użytkowaniu, natomiast sposób ogrzewania z możliwością zdalnego sterowania będzie wspomagany przez układ indywidualnej rekuperacji powietrza w apartamentach. W ofercie proponujemy apartamenty jedno-, dwu i trzypokojowe. Dla komfortu klientów zaplanowano miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz na terenie otwartym nieruchomości. Teren nieruchomości będzie posiadał monitoring.
Planowane przekazanie lokali I kwartał 2020 r.

Dostępne są lokale:

1-pokojowe o powierzchni od 22,09 do 39,16 m2 w cenie od 296 006 (2 apartamenty)
2-pokojowe o powierzchni od 41,49 do 58,36 m2 w cenie od 555 966 zł (10 apartamentów)
3-pokojowe o powierzchni od 51,94 do 59,29 m2 w cenie od 695 996 zł (3 apartamenty)

oraz miejsca postojowe:

- w garażu podziemnym 70 000 zł (w tym 23% VAT)
- na górnym tarasie 43 000 zł (w tym 23% VAT)
- przed garażem 25 000 zł (w tym 23% VAT)

Sprzedaż apartamentów wyłącznie za pośrednictwem biura sprzedaży Turant & Wspólnicy.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Jarek Turant
(Turant & Wspólnicy Kucaj Dominiak Turant Sp. z o.o.)
nr licencji: 20398

tel.: 603903401
email: [email protected]
Jarek Turant
(Turant & Wspólnicy Kucaj Dominiak Turant Sp. z o.o.)
nr licencji: 20398

tel.: 603903 (pokaż)

[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie