MODRZEWIE DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 127 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

notatnik

Działka budowlana w Modrzewiu

Działka na sprzedaż - Modrzewie

oferta była przeglądana 16 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
3199/7376/OGS
Powierzchnia działki
3 006 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
42 PLN
Cena cena w innych walutach
127 000 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
opis oferty
Polecam Państwu niezwykle atrakcyjną działkę pod zabudowę jednorodzinną, a także usługowa. Działka ma wydane warunki i zabudowy na dom jednorodzinny max. dwukondygnacyjny z garażem wraz wraz z konieczną infrastrukturą techniczną.
Działka narożna usytuowana na skraju wsi z bardzo dobrym i szybkim dojazdem do miasta. Do zabudowy mieszkaniowej Goleniowa dziali ja tylko niecały 1 km.!!!.
Usytuowana jest w bezpośrednim otoczeniu lasów sosnowych.
Wielkość działki, szybki i łatwy dojazd lub dojście decyduje o jej niezwyklej atrakcyjności na rynku działek w tzw. bezpośrednim sąsiedztwie miasta. Obowiązująca linia zabudowy ustalona na 10 m od drogi wewnętrznej , a 20 m od wojewódzkiej drogi asfaltowej wiodącej przez wieś .Wskaźnik zabudowy kubaturowej- 10%, a pow. biologicznej czynnej, aż 50%.
Działka mająca szerokość frontu 48 m zaopatrzona jest w skrzynkę ZK, a także w dostęp bezpośredni do wodociągu miejskiego.
Działka na której to można wybudować wiele pod kątem inwestycyjnym , nie tylko mieszkaniowo, a także podzielić ją na mniejsze działki.
Modrzewie- to duża wieś, stanowiąca sypialnię Goleniowa, pozbawiona przemysłu, usadowiona na trasie Goleniów- Stepnica, w pobliżu drogi ekspresowej na Świnoujście i Gdańsk.
Zainwestuj- to bardzo dobra oferta i lokalizacja!!!Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Elżbieta Cieśla
(RENT - nieruchomości ROMANOWICZ)

tel.: +48 503 78 33 29
email: [email protected]
Elżbieta Cieśla
(RENT - nieruchomości ROMANOWICZ)

tel.: +48 503 78 33 (pokaż)

[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

DobryAdres.pl na Google Maps