LUBIN DOM SPRZEDAŻ za cenę 3 900 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

notatnik

Rezydencja na sprzedaż

Dom na sprzedaż - Lubin

oferta była przeglądana 34 razy

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
4/8816/ODS
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Rodzaj domu
WOLNO STOJĄCY
Liczba pokoi
7
Powierzchnia całkowita
650 m2
Powierzchnia działki
12 200 m2
Liczba pięter
2
Standard
WYSOKI STANDARD
Materiał ścian
CEGŁA
Rodzaj okien
PCV
Pokrycie dachu
DACHÓWKA CERAMICZNA
Cena cena w innych walutach
3 900 000 PLN
informacje dodatkowe
Liczba łazienek
3
Droga dojazdowa
ASFALTOWA
Ochrona
Garaż
instalacje
Alarm
Domofon
opis oferty
XIX wieczna rezydencja położona w m.Lubin gmina Międzyzdroje. Całość starannie utrzymana i umiejętnie wyposażona w udogodnienia i systemy poprawiające eksploatację domu.
Budynek główny o powierzchni 650 m2 powierzchni użytkowej. Główne pomieszczenia położone są na parterze i pierwszym piętrze. Dodatkowo wyjątkowo dobrze zagospodarowane powierzchnie piwniczne oraz poddasze. Dom posiada 8 pokoi głównych w tym 4 sypialnie oraz kuchnię z jadalnią, 3 łazienki, garderobę. W salonie znajduje się sprawny angielski kominek z XVIII w. Nieruchomość jest w bardzo dobry stanie technicznym i posiada liczne udogodnienia, min trzy źródła ogrzewania (pompa ciepła, gaz, olej opałowy). W budynku garażowym przygotowano dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 dla osób zatrudnionych do obsługi rezydencji. Dodatkowo umiejscowiono w nim systemy ogrzewania domu i 4 stanowiska garażowe. Ogród o powierzchni ponad 12 tysięcy metrów posiada wyjątkowe nasadzenia oraz liczną infrastrukturę tj. fontannę, staw, dom ogrodowy, domek na sprzęt ogrodowy i inne. Posiadłość położona jest na wysokości ok. 50 metrów npm. z wyjątkowymi widokami na Zalew Szczeciński, Deltę Starej Świny oraz J. Wicko, na terenie Wolińskiego Parku Narodowego. W niedalekim sąsiedztwie Wzgórze Zielonka, z którego widok uzyskał miano Plener Europy.mOdległości: Międzyzdroje-5 km, Świnoujście-15 km, Szczecin 90 km, pole golfowe Wisełka 15 km.
UWAGA: uzyskano warunki zabudowy na budowę w najciekawszym miejscu tej rozległej działki hotelu z SPA lub ekskluzywnego Domu Opieki o powierzchni ok. 3000 m2. W miejscu budowy znajdują się wszystkie media: gaz, prąd, infrastruktura wodno-kanalizacyjna. Wyjątkowa panorama z trzech stron budynku!Nieruchomości Rogalscy
ul. Wojska Polskiego 2a 72-600 Świnoujście
tel. 91 322 33 55
tel. 516 968 625
tel. 693 418 586
e-mail: [email protected]
www.nieruchomosci-rogalscy.pl

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


(Nieruchomości Rogalscy)
nr licencji: 12954

(Nieruchomości Rogalscy)
nr licencji: 12954

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

DobryAdres.pl na Google Maps