KOŁOBRZEG DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 180 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka budowlana w Kołobrzegu - Zieleniewie

Działka na sprzedaż - Kołobrzeg, ul. Malinowa

oferta była przeglądana 823 razy

180 000 PLN notatnik

cena za m2 162 PLN

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
240/2605/OGS
Powierzchnia działki
1 110, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Cena za m2
162, 16 PLN
Cena cena w innych walutach
180 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
Podłączony gaz
informacje dodatkowe
Kształt działki
PROSTOKĄT
Szerokość działki (mb.)
29, 00
Długość działki (mb.)
38, 00
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Opis oferty
Działka budowlana przy ul.Malinowej w Kołobrzegu - Zieleniewie zlokalizowana w kompleksie 6 niezabudowanych działek gruntu usytuowanych pomiędzy ulicą Malinową i Witosa przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Sprzedaż wraz z udziałem w drodze wewnętrznej (1/6) stanowiącej drogę dojazdową od strony ul.Malinowej. Powierzchnia działek dostępnych w sprzedażny 1110m2

Dla terenu na którym znajdują się działki gmina Kołobrzeg posiada aktualnie obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Tereny oznaczone symbolem B7bMN - TERENY ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ JEDNORODZINNEJ.
Zasady zagospodarowania terenu: zabudowa wolnostojąca, garaż wbudowany, wolnostojący lub połączony z budynkiem gospodarczym; w tylnej części działki dopuszcza się zabudowę gospodarczo-garażową; maksymalna powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki 25%, minimalna powierzchnia terenu biologicznie czynna 60%, wysokość budynku mieszkalnego do 2 kondygnacji przy czym druga kondygnacja w poddaszu użytkowym, wysokość kalenicy głównej do 9,0m; dach stromy, dwu lub wielospadowy o kącie nachylenia od 35 do 50st.

LOKALIZACJA: cicha, spokojna okolica, w sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkaniowa jedno i wielorodzinna, sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole. Odległość do centrum Kołobrzegu około 3km. Dojazd utwardzoną drogą z płyt betonowych, droga wew. gruntowa.
Teren płaski porośnięty trawą, uporządkowany.

MEDIA / UZBROJENIE: prąd, woda, gaz w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Malinowej do której przylega działka A, kanalizacja sanitarna w ul.Malinowej w odległości 30m.

Wymiary: szerokość 29m x długość 38m

CENA ZA DZIAŁKĘ: 180.000zł

W SPRZEDAŻY ZNAJDUJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCE DZIAŁKI:
D o powierzchni: 1110m2
E o powierzchni: 1110m2
F o powierzchni: 1110m2


W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt telefoniczny, bądź mailowyOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


(CERTUS Nieruchomości)
nr licencji: 5363

(CERTUS Nieruchomości)
nr licencji: 5363

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty