PRZYBIERNÓW DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 210 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka Przybiernów na sprzedaż

Działka na sprzedaż - Przybiernów

oferta była przeglądana 832 razy

210 000 PLN notatnik

cena za m2 65 PLN

  • ZDJĘCIA
informacje ogólne
Symbol
2/7620/OGS
Cena cena w innych walutach
210 000, 00 PLN
Opis oferty


Nieruchomość nie zabudowana . Działka usytuowana w Przybiernowie o pow. 3211 m2, położona blisko Jeziora Przybiernowskiego. Uzbrojenie w drodze: woda, energia elektryczna /siła/. Gmina Przybiernów nie posiada aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego, a w "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Przybiernów obręb Zabierzów znajduje się na terenach rozwoju osadnictwa w ogólnej strefie mieszkalno-usługowej. Zaświadczenie U.G. Przybiernów 6 maja 2008 r. nr GPB-7328/28/2008.


Danuta Sawińska
(DANMAR Danuta Sawińska)

tel.: 502255626
email: [email protected]
Danuta Sawińska
(DANMAR Danuta Sawińska)

502255 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
kamieński
210 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ kamieński,
Przedmiotem oferty jest duża działka z budynkiem w stanie surowym zamkniętym w okolicy Wolina. Nieruchomość o powierzchni 5907 m kw znajduje się w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych oraz produkcyjnych. Działka znajduje się przy drodze krajowej S3 prowadzącej ze Świnoujścia do Szczecina. Warunki zabudowy z 2002 roku określają możliwość posadowienia zakładu produkcyjnego z częścią mieszkalną. Wszelkie pytania proszę kierować pod numer 6O37OO8OO NASZE OFERTY ORAZ PEŁNA GALERIA ZDJĘĆ SPRZEDAWANYCH NIERUCHOMOŚCI WYŁĄCZNIE NA STRONIE: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - W W W . P G N P O L S K A . P L - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - $$$$ --- KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ RÓWNIEŻ Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI --- $$$$ Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Pomorska Giełda Nieruchomości funkcjonuje od 1998 roku oferując Państwu nieruchomości w powiecie kamieńskim i gryfickim. Nasi mobilni agenci są do Państwa dyspozycji w dni robocze od godziny 9 do 19. W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem 6O37OO8OO NASZE BIURA: Kamień Pomorski ul. Gryfitów 10 tel. 91`382` 33`33 (40 metrów od Katedry Kamieńskiej) oraz Gryfice ul. Wysoka Brama 1 tel. 91`307` 88`88 (za Sądem Rejonowym) WAŻNE: Każdy zainteresowany zakupem nieruchomości z naszej bazy ofert ma gwarantowaną obsługę w zakresie uzyskania kredytu (bez prowizji od kupującego i dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem kredytu). Współpracując z największym brokerem kredytowym na rynku polskim możemy sprawdzić dla Państwa zdolność kredytową w ponad 20 bankach. O szczegóły proszę pytać agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Szanowni Państwo większość ogłoszeń które są przedmiotem naszej oferty przedstawia ceny DO NEGOCJACJI, dlatego prosimy kierować wszelkie Wasze propozycje cenowe do naszych agentów. Jako jedyni na rynku nadmorskim przedstawiamy w naszych ogłoszeniach krótkie filmy obrazujące sprzedawane nieruchomości co pozwala zdecydowane lepiej niż zdjęcia przedstawić potencjalną ofertę. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością PGN Nieruchomości z siedzibą w Gryficach - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Nota prawna: Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ogłoszenia ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację podanych w ogłoszeniu informacji, gdyż pomimo naszych starań w opisy ogłoszeń mogą wkraść się błędy. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
210 000 PLN
Zobacz ofertę