Świdwin DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 1 100 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka, Świdwin

Działka na sprzedaż - Świdwin

oferta była przeglądana 313 razy

1 100 000 PLN notatnik

cena za m2 367 PLN

  • ZDJĘCIA
Działka, Świdwin  (1)Działka, Świdwin  (2)Działka, Świdwin  (3)Działka, Świdwin  (4)Działka, Świdwin  (5)
Piotr Kordus
(Pronovo Nieruchomości)
nr licencji: 11433

tel.: +48 500 103 180
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
PKN-GS-57
Cena cena w innych walutach
1 100 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
informacje dodatkowe
Szerokość działki (mb.)
65, 00
Opis oferty

Działka inwestycyjna o powierzchni 3000m2 z przeznaczeniem na stację paliw w Świdwinie przy jednej z głównych dróg dojazdowych, drodze wojewódzkiej w odległości 800m2 od centrum miasta. Dla działki zostały wydane zezwolenie budowlane i zatwierdzony projekt budowy na budynek stacji paliw, zbiorniki czterokomorowe na paliwo, zbiornik podziemny na gaz LPG, instalacje, wiatę, parking z 9 miejscami parkingowymi. Działka przy drodze asfaltowej, płaska, nie ogrodzona, niezadrzewiona. Uzbrojenie przy działce. W pobliżu sklepy, hurtownie, firmy usługowe, osiedle domów, w niedużej odległości osiedle wojskowe i lotnisko.
Polecamy działkę z uwagi na dogodne położenie i kompletne przygotowanie prawne pod budowę stacji paliw.
Podana cena netto-sprzedaje fima.

Wszystkie oferty na nieruchomosci-online
Jeśli macie Państwo nieruchomości do sprzedaży zgłoście do nas a zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze biura skupione pod marką Pronovo gwarantują wysoki poziom obsługi i profesjonalizm.

W treści naszej umowy pośrednictwa bierzemy odpowiedzialność za wszelką pomoc, doradztwo i konsultacje na każdym etapie transakcji w tym informowanie o ważnych aspektach związanych z zawieraniem umowy sprzedaży nieruchomości, uprawnień osób trzecich do nabycia nieruchomości, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości itp. W związku z czym bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność.


Piotr Kordus- właściciel Pronovo Kordus Nieruchomości

Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami licencja 11433

Kom. +48. 500. 103. 180.

Zapraszamy na stronę firmową Pronovo

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Kordus (licencja nr: 11433)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Piotr Kordus
(Pronovo Nieruchomości)
nr licencji: 11433

+48 500 103 1 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
STOBNO
1 095 660 PLN 12174 m2
DZIAŁKA ROLNA / STOBNO / 1.22 ha
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ STOBNO,
Na sprzedaż, działka rolna, inwestycyjna o powierzchni 1,2174 HA, Działka została podzielona na dwie mniejsze części o wielkości 6083 m2, 6091 m2. Nieruchomość sprzedawana w całości, z możliwością ich dalszego podziału. Działka znajduje się w idealnej lokalizacji, w zaciszu zieleni oraz lasu co umożliwia jej szerokie przeznaczenie. Co więcej, leży w niedalekiej odległości od głównej drogi prowadzącej do przejścia granicznego z Niemcami, a także przy głównych drogach prowadzących do centrum Szczecina. Ponadto jest doskonałym źródłem inwestycyjnym. Działka posiada osobne Księgi Wieczyste. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego ********************************************************* INWESTOR NIERUCHOMOŚCI - Agenci PRO Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą. ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości. Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !! Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości. Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny. Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość. Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych. Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej. Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO ********************************************************* Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość? *** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU*** Kupujemy domy, mieszkania, działki. W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 095 660 PLN
12174 m2 Zobacz ofertę