Świdwin DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 990 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka, Świdwin

Działka na sprzedaż - Świdwin

oferta była przeglądana 274 razy

990 000 PLN notatnik

cena za m2 330 PLN

  • ZDJĘCIA
Działka, Świdwin  (1)Działka, Świdwin  (2)Działka, Świdwin  (3)Działka, Świdwin  (4)Działka, Świdwin  (5)
Piotr Kordus
(Pronovo Nieruchomości)
nr licencji: 11433

tel.: +48 500 103 180
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
PKN-GS-57
Cena cena w innych walutach
990 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
informacje dodatkowe
Szerokość działki (mb.)
65, 00
Opis oferty

Działka inwestycyjna o powierzchni 3000m2 z przeznaczeniem na stację paliw w Świdwinie przy jednej z głównych dróg dojazdowych, drodze wojewódzkiej w odległości 800m2 od centrum miasta. Dla działki zostały wydane zezwolenie budowlane i zatwierdzony projekt budowy na budynek stacji paliw, zbiorniki czterokomorowe na paliwo, zbiornik podziemny na gaz LPG, instalacje, wiatę, parking z 9 miejscami parkingowymi. Działka przy drodze asfaltowej, płaska, nie ogrodzona, niezadrzewiona. Uzbrojenie przy działce. W pobliżu sklepy, hurtownie, firmy usługowe, osiedle domów, w niedużej odległości osiedle wojskowe i lotnisko.
Polecamy działkę z uwagi na dogodne położenie i kompletne przygotowanie prawne pod budowę stacji paliw.
Podana cena netto-sprzedaje fima.

Wszystkie oferty na nieruchomosci-online
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Kordus (licencja nr: 11433)


Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
Piotr Kordus
(Pronovo Nieruchomości)
nr licencji: 11433

+48 500 103 1 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
Koszalin, Śródmieście
990 000 PLN 409 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Koszalin, Śródmieście
Do sprzedaży nieruchomość położona w Śródmieściu, bezpośrednio przy ul. Zwycięstwa z opracowanym projektem budowlanym. Jest to nieruchomość idealna pod inwestycje, w którym można zaaranżować np.: Lokale mieszkalne + miejsca postojowe,lokale użytkowe,Hostel/ hotel,siedzibę biura lub firmyDuże apartamenty z miejscami postojowymi. Na nieruchomości o pow.: 409 m2, znajduje się budynek o powierzchni: 479,07m2. Rozkład pomieszczeń: Piwnica 125,6m Parter 148,3m I piętro 101,4m II piętro 101,7m Aktualnie jego stan nadaje się do wyburzenia ze wskazaniem na odbudowanie ściany/elewacji frontowej lub generalnego remontu Budynek posiada III kondygnacje nadziemne + strych oraz I kondygnację podziemną (piwnice). Pracownia Świętego Józefa w Koszalinie wykonała projekt architektoniczny kamienicy obejmujący:lokale mieszkalne, lokale usługowe, miejsca postojowe,komórki lokatorskie. Rozkład pomieszczczeń Piwnica + garaż/miejsca postojowe:234,4m Parter: 205,5m (w tym lokale usługowe 98,9m) I piętro: 209,6m II piętro: 208,9m nadbbudowane pomieszczenie techniczne: 13,9m W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 13MW- o funkcji podstawowej- zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z usługami. Nieruchomość znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej. Położenie budynku zapewnia stały przepływ ewentualnych klientów. Oferta atrakcyjna zarówno pod względem komercyjnym jak i mieszkalnym. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne wielorodzinne z usługami i usługowo - handlowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kredytową. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do rokowań zgodnie z Art. 71 KC, nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
990 000 PLN
409 m2 Zobacz ofertę
notatnik
Babigoszcz
1 000 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Babigoszcz,
Przedmiotem sprzedaży jest duża działka o powierzchni 6703m2 położona w Babigoszczy przy węźle przy samej drodze S3. Dla działki wydane są warunki zabudowy na hotel z restauracją. Wszystkie media znajdują się niedaleko działki. Idealne miejsce na inwestycję. Do plaży jest około 30 km spokojnej jazdy. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. DAMIAN STAŃCZYK to nowoczesne i rzetelne biuro nieruchomości - Licencja państwowa numer 24451 Głównym zakresem działalności firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości głównie w pasie nadmorskim powiatu kamieńskiego i gryfickiego. Zapewniam profesjonalną i kompleksową pomoc przy zakupie i sprzedaży domów, działek, mieszkań oraz nieruchomości komercyjnych. Oferuję pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta na każdym etapie kupna sprzedaży nieruchomości. W zakresie moich usług organizuję spotkania , prezentację nieruchomości ,pomoc i doradztwo w obsłudze wszelkich formalności związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości do momentu przekazania kluczy. Na życzenie klienta dostarczam fachowej porady przy wyborze właściwej oferty kredytowej oraz pomoc przy ubezpieczeniu nieruchomości. Każdy klient to dla mnie nowe wyzwanie dlatego jestem otwarty i zawsze gotowy do działania. Zapraszam do współpracy. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
1 000 000 PLN
Zobacz ofertę
notatnik
Przybiernów
1 000 000 PLN 0 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ Przybiernów,
Przedmiotem sprzedaży jest duża działka o powierzchni 7200m 2 położona w Przybiernowie przy samej drodze S3. Działka ma MPZP przewidujący hotel z restauracją. Wszystkie media znajdują się niedaleko działki. Idealne miejsce na inwestycję. Do plaży jest około 30 km spokojnej jazdy. Gorąco polecam. Zapraszam do prezentacji po uprzednim kontakcie Tel 506 444 727 Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu na zakup każdej nieruchomości. Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością Stańczyk Nieruchomości z siedzibą w Buszęcin - zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. DAMIAN STAŃCZYK to nowoczesne i rzetelne biuro nieruchomości - Licencja państwowa numer 24451 Głównym zakresem działalności firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomości głównie w pasie nadmorskim powiatu kamieńskiego i gryfickiego. Zapewniam profesjonalną i kompleksową pomoc przy zakupie i sprzedaży domów, działek, mieszkań oraz nieruchomości komercyjnych. Oferuję pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego klienta na każdym etapie kupna sprzedaży nieruchomości. W zakresie moich usług organizuję spotkania , prezentację nieruchomości ,pomoc i doradztwo w obsłudze wszelkich formalności związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości do momentu przekazania kluczy. Na życzenie klienta dostarczam fachowej porady przy wyborze właściwej oferty kredytowej oraz pomoc przy ubezpieczeniu nieruchomości. Każdy klient to dla mnie nowe wyzwanie dlatego jestem otwarty i zawsze gotowy do działania. Zapraszam do współpracy. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
1 000 000 PLN
Zobacz ofertę