Nowe Bielice DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 145 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka, Nowe Bielice Nowe Bielice

Działka na sprzedaż - Nowe Bielice, Nowe Bielice, ul. .

oferta była przeglądana 197 razy

145 000 PLN notatnik

cena za m2 93 PLN

  • ZDJĘCIA
Agnieszka Jantoszak
(INICIO Nieruchomości)
nr licencji: 7536

tel.: 606209208
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
370241
Cena cena w innych walutach
145 000, 00 PLN
informacje dodatkowe
Okolica
Nowe Bielice
Opis oferty


Oferujemy do sprzedaży nieruchomość niezabudowaną położoną w Nowych Bielicach.

Działka (1554 m2) w Nowych Bielicach pod budowę domu.

Główne atuty nieruchomości:
. cicha i spokojna okolica
. bliskość terenów zielonych
. dojazd droga asfaltową

Typ własności: Odrębna własność.

Nieruchomość położona ok 4 km od Koszalina w cichej okolicy w sąsiedztwie innych domostw. Działka idealnie nadaje się do budowy domu. Przy nieruchomości znajdują się wszystkie media.
Piękna okolica zachęca do wycieczek rowerowych lub długich spacerów. Istnieje możliwośc dokupienia działki sąsiedniej.


Agnieszka Jantoszak
(INICIO Nieruchomości)
nr licencji: 7536

606209 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
STEPNICA
147 875 PLN 4225 m2
Duża działka budowlana
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ STEPNICA,
Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną ok. 4 km od Stepnicy. Działka o pow. 4250 m2 położona jest w kompleksie działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną. Działka położona jest przy lesie co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność. Dla przedmiotowej działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy. PARAMETRY ZABUDOWY - zabudowa wolnostojąca, mieszkalna, jednorodzinna z garażem, - otynkowana, max dwukondygnacyjna, - obowiązująca linia zabudowy - 8 m od granicy z działką drogową,  - wskaźnik dla nowej zabudowy - do 20%, - szerokość elewacji frontowej do 15 m - wysokość od terenu do kalenicy - do 8 m - kąt nachylenia dachu - dach stromy wielospadowy 40* - 50*  MEDIA: wodociąg - znajduję się w drodze publicznej - asfaltowej przylegającej do osiedla, kanalizacja - zgoda na szczelny zbiornik bezodpływowy, prąd - skrzynka energetyczna znajduje się przy działce - należy uiścić opłatę przyłączeniową,  gaz - znajduję się w drodze publicznej - asfaltowej przylegającej do osiedla. Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy pod lasem na skraju miejscowości.  Działka ze względu na swój kształt oraz powierzchnię nadaję się do podziału na mniejsze działki.  ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ i DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU   Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
147 875 PLN
4225 m2 Zobacz ofertę