Tanowo DZIAŁKA SPRZEDAŻ za cenę 170 000 zł - DobryAdres.pl - ogłoszenia nieruchomości Szczecin. Sprzedaż mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

‹ Wróć do listy ofert

Działka, Tanowo

Działka na sprzedaż - Tanowo

oferta była przeglądana 176 razy

170 000 PLN notatnik

cena za m2 142 PLN

  • ZDJĘCIA
Bożena Zborowska
(PIONIER Nieruchomości)
nr licencji: 2257

tel.: +48 512 001 706
email: [email protected]
informacje ogólne
Symbol
030970
Cena cena w innych walutach
170 000, 00 PLN
uzbrojenie
Energia elektryczna
informacje dodatkowe
Szerokość działki (mb.)
20, 00
Długość działki (mb.)
60, 00
Opis oferty
Do sprzedaży działka budowlana w doskonałym położeniu w Tanowie o pow. prawie 1200mkw z przeznaczeniem w miejscowym planie pod budowę domu jednorodzinnego. Teren przylega do drogi afaltowej a jednocześnie jest bardzo blisko lasu. Działki w drugiej lini zabudowy. Ogólne założnie planu 20%powierzchni zabudowy, wysokość do 9m do kalenicy, 2 kondygnacje. Kształt prostokątu o wymiarach 20/60m. Teren płaski, warunki gruntowe dobre. Droga dojazdowa z jednej strony asfaltowa, z drugiej gminna utwardzona. Prąd na działce ,możliwe jest podłączenie do wodociągu oraz sieci gazowej. Kanalizacja- zgoda na zbiornik bezodpływowy. Istnieje możliwość dokupienia identycznej przylegającej działki.
W sąsiedztwie nowe domy. Doskonałe miejsce by zamieszkać bliski miasta a jednocześnie blisko lasu .
Oferta godna polecenia , polecam Bożena 512 001 706

Informacje zawarte w ofercie sporządzone zostały na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają one charakter jedynie informacyjny. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo:
Bożena Jaszczyńska licencja nr 2257
Bożena Zborowska
(PIONIER Nieruchomości)
nr licencji: 2257

+48 512 001 (pokaż)
[email protected]

telefon

email

nie wypełniaj

zapytanie

Podobne oferty

notatnik
DOŁUJE
180 000 PLN 2033 m2
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ DOŁUJE,
Pięknie położone 2 działki znajdujące się w miejscowości Dołuje. Na granicy działek (w drodze) znajdują się wszystkie media: prąd, woda miejska. gaz. Działki objęte aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym: - zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług o charakterze nieuciążliwym - dopuszczalny udział powierzchni zabudowanej 30% - wysokość zabudowy do 13 m - dachy wysokie wielospadowe Przedmiotem tej oferty są 2 działki graniczące ze sobą o powierzchniach 935 i 1098. Na okolicznych działkach stoją już domy. Dojazd do działki drogą gminną, utwardzoną. Bardzo ładna okolica, cisza i spokój, w pobliżu dużo terenów zielonych. Działki oddalone są od "centrum" Dołuj o ok 500 m. Na sąsiednich działkach budują się już dwa duże domy. Możliwość zamiany na mieszkanie w Szczecinie. Ze względu na niekorzystne warunki glebowe konieczne jest osadzenie domu na palach lub kolumnach. Stąd też jest taka niska cena żeby zrekompensować dodatkowe koszty związane z budową. Świetny dojazd do centrum oraz do przejścia granicznego w Lubieszynie. Zapraszam serdecznie na prezentację ! Cena do negocjacji. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 10 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Wrocławiu, Rzeszowie i Białymstoku. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
180 000 PLN
2033 m2 Zobacz ofertę