Sprzedajesz nieruchomość? - Zdaj się na specjalistów

Sprzedajesz nieruchomość? - Zdaj się na specjalistów

Sprzedajesz nieruchomość? - Zdaj się na specjalistów

 

Home staging - Twój klucz do sukcesu
Home staging ma na celu ukazanie potencjału danej nieruchomości, czyli jej unowocześnienie, odświeżenie, rozjaśnienie i powiększenie. Na każde mieszkanie trzeba spojrzeć indywidualnie - czasem wystarczy usunąć niepotrzebne elementy i na nowo wykorzystać dostępne w lokalu rzeczy lub kupić kilka drobiazgów, a czasem trzeba zainwestować w remont. Po takim liftingu przeprowadzana jest sesja fotograficzna nieruchomości, często także okolicy. 

 

Specjaliści home stagingu systematycznie szkolą się w tej dziedzinie - dzięki dobremu wyczuciu smaku i wiedzy o najnowszych trendach najlepiej wykorzystają dostępną przestrzeń, by profesjonalnie i ze smakiem ją przygotować, a następnie zaprezentować.

 

Home branding - niech nic Cię nie ogranicza
Home branding to najbardziej rozwinięta forma kompleksowego marketingu nieruchomości i marzenie każdego profesjonalnego agenta-artysty. Może on włożyć całe serce, wiedzę, talent w stworzenie idealnego miejsca do zamieszkania. Wszystko oczywiście w uzgodnieniu ze sprzedającym.

 

W zależności od potencjału mieszkania, środków pieniężnych, ustalamy zakres prac: od doradztwa, aktywnego udziału z planowaniem, sprowadzeniem ekipy fachowców do remontu, dekorowaniem i przygotowaniem do wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej, aż po nadzór nad utrzymaniem wysokiego standardu przez cały okres. 

 

Usługi home stagingu i home brandingu wymagają sporo pracy, zaangażowania i czasu. Lifting mieszkania czy domu może trwać od kilku dni do ponad miesiąca. Niezbędne jest podpisanie wówczas umowy na wyłączność, którą profesjonalne biura nieruchomości promują i polecają jako najbardziej efektywną formę pośrednictwa.

 

Autor: Anna i Krzysztof Rożnowscy
Źródło: magazyn "Prestiż Koszalin"