Jak sprzedawać nieruchomości w internecie?

Jak sprzedawać nieruchomości w internecie?

Sprzedaż i kupno nieruchomości jest dziś o wiele łatwiejsze niż kilka dekad temu. Wciąż jednak mogą pojawiać się wątpliwości jak to zrobić. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne oraz dodatkowo przyspieszą i uatrakcyjnią Twoją ofertę sprzedaży.

Bardzo pomocne może okazać się znalezienie pośrednika nieruchomości, który dzięki doświadczeniu oraz wiedzy na temat sprzedaży nieruchomości, pomoże w wycenie oraz zajmie się stroną sprzedażową, koordynując cały proces.  Dobry Adres dysponuje bogatą bazą biur nieruchomości, możesz się z nią zapoznać, klikając w ten link: https://www.dobryadres.pl/material,biura-nieruchomosci,245.html.

Przygotowanie oferty obejmuje zarówno stronę wizualną, jak i opisową.

Na DobryAdres.pl dbamy o to, aby ogłoszenia miały wszystkie najważniejsze informacje.

Wysokiej jakości, ostre i doświetlone zdjęcia zwiększają szansę na zauważenie Twojej oferty przez potencjalnego klienta. Ponadto wiele wskazuje na to, że oferty bez zdjęć są często pomijane, niewiele ludzi się nimi interesuje. Dlatego ładnie sfotografowany budynek i wnętrze to połowa sukcesu. 

Poza jakością techniczną zdjęcia, należy zadbać o to, aby kadr obejmował wszystko, co najważniejsze i żeby czasem nie wpadły do niego jakieś “niechciane rzeczy`. Czasem się zdarza, że mimo wysprzątania całego mieszkania, takie rzeczy niczym złośliwe chochliki wpadną do obiektywu. Mowa tu o naczyniach w zlewie w kuchni, bieliźnie wystającej z kosza na pranie, ale także rzeczy osobistych, jak na przykład prywatnych dokumentów czy zdjęć. 

Opis oferty powinien obejmować wszystkie najważniejsze techniczne sprawy, takie jak osiedle, liczba pokoi, powierzchnia, rodzaj rynku (pierwotny czy wtórny) oraz informacje dodatkowe (wyposażenie, obecność ogródka, garażu, balkonu…). Im bardziej szczegółowy opis, tym lepiej. Chcesz przecież przedstawić wszystkie walory sprzedawanego mieszkania? 

Gdy masz już wspaniałe zdjęcia i profesjonalny opis oferty, czas na znalezienie odpowiedniego portalu. Jeśli sprzedajesz nieruchomość w Szczecinie lub okolicznych miejscowościach (Stargard, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Słupsk oraz mniejsze pobliskie miejscowości), koniecznie zainteresuj się portalem DobryAdres.pl. Stworzyliśmy specjalny, wygodny, prosty interfejs.

Dzięki temu przy uzupełnianiu oferty nie zapomnisz o najważniejszych kwestiach, a potencjalni klienci uzyskają przejrzyste informacje, które pomogą im w wyborze. Zwiększy to szansę zainteresowania się Twoją ofertą i skontaktowania się z Tobą (lub Twoim pośrednikiem, który pomoże Ci sfinalizować sprzedaż).

Dobry Adres - najlepszy sposób na sprzedaż mieszkania! Sprawdź sam jakie to proste! https://www.dobryadres.pl/dodaj-oferte.html
 

 

przykładowy opis