zmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj

znaleziono 301 ofert

notatnik
10 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
oferta dodana 23.06.2014, zmieniona: 02.01.2019
Liczba pokoi: 13 pow.: 250 m2 piętro: 2/4
Lokal biurowy w nowej kamienicy zlokalizowany w niezwykle atrakcyjnej i reprezentacyjna części Szczecina zaledwie " o krok "" od ścisłego Centrum miasta. Świetna lokalizacja! Budynek ogrodzony, dozorowany przez całą dobę, wejście dla osób z zewnątrz po wcześniejszym zgłoszeniu się przez domofon. Do wynajęcia biuro o powierzchni 250 m2 na 2 i 3 piętrze budynku (125m2 na 2 piętrze i 125m2 na 3 piętrze). Lokal składa się z 9 pokoi biurowych o pow. od 12 m2 do 38m2, 2 pomieszczeń socjalno/kuchennych ze stałą zabudową, 2 wewnętrznych łazienek, korytarza, przedsionka z zabudową meblową/szafa na garderobę. Dodatkowo do lokalu można wynająć magazynek ( archiwum, składzik itp.) o pow. 10 m2. Biuro charakteryzuje wysoki standard wykonania oraz bardzo ciekawa architektura samego lokalu. Biuro wyposażone w systemy: alarmowy, napadowy, pożarowy, klimatyzację, wewnętrzną sieć komputerową i dodatkowe okablowanie które może być wykorzystane na potrzeby: wideo domofonów, zamków magnetycznych itp. Do biura można podłączyć dowolną ilość linii telefonicznych. Czynsz najmu 10.000 zł netto + płata dodatkowa (eksploatacyjna za m2) - 8 zł ( woda, ścieki, ogrzewanie, śmieci, ochrona, klimatyzacja, system pożarowy, system napadowy, sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych, eksploatacja powierzchni ogólnodostępnych, ogrzewanie powierzchni ogólnodostępnych, sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych przed budynkiem) + koszty zużycia energii elektrycznej. Kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu brutto. Dodatkowo możliwość skorzystania z serwisu sprzątającego. Przy samym budynku znajduje się duży parking, ale istnieje również możliwość wynajęcia prywatnych miejsc parkingowych. W sąsiedztwie budynku znajdują się min. budynek nowej filharmonii, muzeum Narodowe, muzeum Morskie, Urząd Wojewódzki, Akademia Morska, teatr Współczesny, Park Stefana Żeromskiego, Wojewódzka komenda policji, Zamek książąt Pomorskich, liczne hotele i restauracje. Polecam ze względu na lokalizację oraz wysoki standard lokalu oraz budynku! Powyższa propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a podane w niej informacje są spisane według zapewnień właściciela nieruchomości i zaleca się ich osobiste sprawdzenie.
notatnik
1 999LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
oferta dodana 24.03.2011, zmieniona: 02.01.2019
pow.: 96 m2 piętro: 4/4
Do wynajęcia dwu kondygnacyjny lokal biurowy o powierzchni 65 m2 (po podłodze 96 m2). Biuro charakteryzuje wysoki standard wykonania i bardzo ciekawa architektura samego wnętrza w stylu LOFTU. Biuro składa się z 4 pokoi biurowych wraz z aneksem kuchennym (możliwość zmiany aranżacji lokalu - zwiększenie lub zmniejszenie ilości pokoi). Powierzchnia pokoi: od 9 m2 do 18 m2. Biuro dodatkowo posiada własny magazynek / archiwum. Znajduję się na 4 piętrze przedwojennej kamienicy (kapitalny remont w 2000r.), w której prowadzona jest działalność biurowa. Budynek jest dozorowany przez 24 h, ma charakter zamknięty (wejście dla osób z zewnątrz po wcześniejszym zgłoszeniu się przez domofon). Lokal biurowy podobnie jak cały budynek wyposażony jest w system alarmowy, system napadowy, system pożarowy, klimatyzację, wewnętrzną sieć komputerową i dodatkowe okablowanie które może być wykorzystane na potrzeby: wideo domofonów, zamków magnetycznych itp. Do biura można podłączyć dowolną ilość linii telefonicznych. Cena netto za wynajem - 1.999 zł plus opłata eksploatacyjna - 480 zł (woda, ścieki, ogrzewanie, śmieci, ochrona, sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych, eksploatacja powierzchni ogólnodostępnych, klimatyzacja, system pożarowy, system napadowy oraz sprzątanie lokalu 2 razy w tygodniu). Kaucja 2 miesięczna. Brak strefy płatnego parkowania. W okolicy urząd wojewódzki, pocztowy, restauracje, sąd, hotel, park. Ładny widok na zamek, basztę, starówkę. Powyższa propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a podane w niej informacje są spisane według zapewnień właściciela nieruchomości i zaleca się ich osobiste sprawdzenie.
notatnik
7 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, PODZAMCZE
oferta dodana 24.03.2011, zmieniona: 01.01.2019
pow.: 140 m2 piętro: Parter/4
Do wynajęcia powierzchnia 140m2 w kamienicy na Podzamczu. Wysoki standard wykończenia. Budynek 4 piętrowy, po kapitalnym remoncie w 2010r. Kamienica ma charakter zamknięty (wejście dla osób z zewnątrz po wcześniejszym zgłoszeniu się przez domofon), dozorowany przez 24 h. W budynku znajduje się system zewnętrznego i wewnętrznego monitoringu z zapisem obrazu, system alarmowy, system napadowy, system pożarowy. Lokale biurowe dodatkowo posiadają klimatyzację, wewnętrzną sieć komputerową i dodatkowe okablowanie które może być wykorzystane na potrzeby: wideo domofonów, zamków magnetycznych itp. Do lokali można podłączyć dowolną ilość linii telefonicznych. Budynek posiada dwa wejścia. Na powierzchnię 140 m2 składa się: - kondygnacja przyziemna 50 m2 : sala konferencyjna( szkoleniowa, multimedialna ) toaleta, aneks kuchenny, - parter 50 m2 : sekretariat, - kondygnacja druga 40 m2 : dwa pokoje biurowe z toaletą i aneksem kuchennym. Cena netto za wynajem w/w pow. biurowej - 7.000 zł plus opłata eksploatacyjna - 8,50 zł / m2 (2 miejsca parkingowe, woda, ścieki, ogrzewanie, śmieci, ochrona sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych, eksploatacja powierzchni ogólnodostępnych, klimatyzacja, system pożarowy, system napadowy). Kaucja 2-miesięczna. Możliwość wynajęcia całej kamienicy- cena netto za wynajem 300m2 - 13.500 zł plus opłata eksploatacyjna - 8,50 zł / m2 Brak strefy płatnego parkowania. Możliwość wynajęcia dodatkowych prywatnych miejsc parkingowych. W bliskiej odległości znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe, restauracje, kawiarnie, hotele. Powyższa propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a podane w niej informacje są spisane według zapewnień właściciela nieruchomości i zaleca się ich osobiste sprawdzenie.
notatnik
6 480LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 28.06.2007, zmieniona: 01.01.2019
pow.: 240 m2
Gotowy pub do wynajmu. Wejście do nieruchomości jest z poziomu parteru. Idealne również na gastronomię, handel. Centrum miasta, bardzo dobra lokalizacja. Jest drugie wejście windą dla osób niepełnosprawnych. Lokal użytkowy o powierzchni 250m2 w podziemiach kamienicy położonej w samym sercu Szczecina - dzielnicy Śródmieście. W bliskiej okolicy znajdują się galerie handlowe Kaskada i Galaxy oraz węzły komunikacyjne: Wyszyńskiego, Brama Portowa, Plac Żołnierza oraz Plac Rodła. Lokal składa się z 1 dużego pomieszczenia, które podzielone jest na salę taneczną z dębowym parkietem, strefę barową(bar na wyposażeniu) oraz przestrzeń na stoliki/loże. Ponadto w lokalu znajduje się szatnia, 3 toalety (męska, damska oraz dla osób niepełnosprawnych), pomieszczenie gospodarcze, zaplecze gastronomiczne z własną toaletą oraz palarnia. Na wyposażeniu znajduje się system wentylacyjny z nagrzewnicą. Wejście do lokalu od ulicy oraz od zaplecza (strefa zaopatrzeniowa z windą, wejście dla niepełnosprawnych). Oferta idealna pod działalność gastronomiczną (pub/restauracja), dostępna od zaraz. Możliwość utworzenia letniego ogródka przed lokalem (80m2) za dodatkową opłatą. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami. Powyższa propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a podane w niej informacje są spisane według zapewnień właściciela nieruchomości i zaleca się ich osobiste sprawdzenie.
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości
DobryAdres.pl na Google Maps