BAS Nieruchomości - Biuro Nieruchomości Szczecin

zmień widok ofertzmień widok ofertBiuro Nieruchomości BAS - oferty

sortuj

znaleziono 11 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
250LOKAL na WYNAJEM
Szczecin, Turzyn
oferta dodana 26.03.2020
pow.: 17 m2
Jeśli szukasz miejsca postojowego dla swojego auta na Turzynie, to zapoznaj się z naszą ofertą. Przedmiot oferty: miejsce postojowe o pow. ok. 17 m2 zlokalizowane w garażu podziemnym w śródmieściu. Typ transakcji: wynajem. Informacje ogólne: Położenie: kondygnacja podziemna w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Brama wjazdowa: uchylna na pilota. Opis: Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym zlokalizowanym w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania ul. Jagiellońskiej i al. Bohaterów Warszawy. Miejsce postojowe o pow. ok. 17 m2. Wysokość ok. 2,3 m. Przedmiotowe miejsce postojowe to połowa z przestrzeni o wymiarach 6,9 m x 4,90 m, przeznaczonej na dwa auta, czyli ok. 17 m2 na 1 auto. Opis budynku: Budynek z 1998 r. Winda w budynku. Wejście do garażu możliwy z klatki schodowej przez piwnicę lub przez bramę uchylną od strony alei Bohaterów Warszawy. Opłaty: Czynsz: 250 zł/m-c/brutto - faktura VAT. Kaucja: czynsz dwumiesięczny. Zalety: Miejsce postojowe w śródmieściu. Klucze w biurze. Zapraszamy na prezentacje. ---- Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami zasady współpracy pomiędzy pośrednikiem a klientem regulują umowy pośrednictwa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze stanem faktycznym. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
notatnik
109 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Resko
oferta dodana 20.03.2020, zmieniona: 23.03.2020
Liczba pokoi: 2 pow.: 110 m2
Przedmiot oferty: Mieszkanie (odrębna własność z KW) o powierzchni użytkowej 110,38 m2 w niedalekiej odległość od miasta Resko. Typ transakcji: sprzedaż. Rynek: wtórny. Informacje ogólne: Typ mieszkania: jednopoziomowe. Ilość pokoi: 2. Stan: średni. Położenie: parter. Poziom hałasu: cicho. Piwnica: 10 m2. Komórka: 6 m2. Opis: Duże mieszkanie zlokalizowane w budynku jednopiętrowym. Mieszkanie środkowe o powierzchni 110,38 m2 i wysokości ok. 3,2 m. Wystawa okien w kierunku: północny-zachód i południowy-wschód. Lokal składa się z następujących pomieszczeń: kuchnia z korytarzem (ok. 21 m2), przedpokój (ok. 12,5 m2), łazienka z wc (ok. 7,5 m2) oraz dwóch pokoi (ok. 33 m2 i 36 m2). W jednym z pokoi kominek. Zgodnie z informacją z kartoteki lokalu mieszkanie posiada także piwnicę o p.u. 10 m2 oraz komórkę o p.u. 6 m2. W pokojach, przedpokoju i kuchni na podłogach wykładzina PCW, a w łazience terakota. Ściany malowane/tapeta. Łazienka i wc w glazurze. W kuchni meble kuchenne. Wyposażenie kuchni: kuchenka, lodówka, zlewozmywak. W łazience znajduje się umywalka, wc, wanna. Stolarka okienna - PCW. Lokal w stanie przeciętnym, do ewentualnego remontu i aranżacji. Opis budynku: Budynek z lat 70-tych ubiegłego stulecia. Stan: dostateczny. Opis infrastruktury: Mieszkanie wyposażone jest w następujące media: e, w, k. Ciepła woda z bojlera elektrycznego. Opis komunikacji: Dojazd do wsi drogą asfaltową. Odległość od Szczecina ok. 100 km. Odległość od Kołobrzegu ok. 55 km. Opis sąsiedztwa: Najbliższe sąsiedztwo to zabudowa mieszkaniowa siedliskowa Zalety: Mieszkanie w spokojnej wsi z dogodnym dojazdem drogą asfaltową, posiadające duże możliwości aranżacyjne z uwagi wysokość i wielkość pokoi. Klucze w biurze. Zapraszamy na prezentacje. ---- Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami zasady współpracy pomiędzy pośrednikiem a klientem regulują umowy pośrednictwa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze stanem faktycznym. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
notatnik
750 000DOM na SPRZEDAŻ
Szczecin, Pogodno
oferta dodana 11.03.2020, zmieniona: 12.03.2020
Liczba pokoi: 4 pow.: 125 m2
Jeśli szukasz domu na Pogodnie, to być może ta oferta czeka na Ciebie. Przedmiotem oferty jest położona w bocznej uliczce Pogodna nieruchomość zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej (tzw. kostka) oraz garażem. Działka o wymiarach 28 m x 13 m o powierzchni 364 m2 Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 59 m2 jest budynkiem dwukondygnacyjnym całkowicie podpiwniczonym z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Drugi niezależny garaż o powierzchni zabudowy 21 m2 przylega do bryły domu. Jego dach stanowi taras, na który można wyjść z poziomu parteru. Nieruchomość jest w stanie do remontu i aranżacji. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego istnieje możliwość realizacji nadbudowy nad garażem. Pow. użytkowa parteru to ok. 42 m2, a piętra ok. 45 m2. Pow. piwnicy wynosi ok. 38 m2 (z uwagi na wysokość 2,05m pow. użytkowa wynosi ok. 19 m2). Na parterze znajdują się: korytarz, łazienka z wc (4 m2), kuchnia (12 m2), salon (21 m2). Na piętrze: korytarz, 3 pokoje (13 m2, 10,5 m2, 14,5 m2). W piwnicy: 2 pomieszczenia piwniczne, korytarz, garaż. W piwnicy zlokalizowany jest piec na paliwo stałe oraz piec gazowy. Podłogi wykończone są panelami oraz terakotą. Okna PCW. Ogrzewanie: c.o. z pieca na paliwo stałe oraz piec gazowy. Teren działki częściowo utwardzony (dojazd do garaży). Klucze w biurze. Zapraszamy na prezentacje. ---- Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami zasady współpracy pomiędzy pośrednikiem a klientem regulują umowy pośrednictwa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze stanem faktycznym. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
notatnik
1 600MIESZKANIE na WYNAJEM
Szczecin, Turzyn, Turzyn
oferta dodana 23.12.2019, zmieniona: 20.03.2020
Liczba pokoi: 2 pow.: 57 m2 piętro: 5
Jeśli szukasz dwupokojowego mieszkania na Turzynie, to warto przyjrzeć się tej ofercie. Przedmiot oferty: mieszkanie o pow. 57,30 m2. Typ transakcji: wynajem. Informacje ogólne: Typ mieszkania: jednopoziomowe. Ilość pokoi: 2. Stan: dobry. Położenie: piąte piętro (winda w budynku). Miejsca postojowe: ogólnodostępne na ulicy dojazdowej. Brak strefy płatnego parkowania. Opis: Mieszkanie środkowe, rozkładowe o powierzchni 57,30 m2. Wystawa okien w kierunkach: wschód i zachód. Lokal składa się z: 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc, schowka. Mieszkanie posiada także duży balkon od strony zachodniej. W pokojach oraz przedpokoju na podłogach panele, a w łazience, kuchni, schowku terakota. Ściany malowane. Łazienka w glazurze. W cenie mieszkania pozostaje pełne umeblowanie kuchni oraz szafy wnękowe (w przedpokoju i małym pokoju). W kuchni znajduje się sprzęt AGD firmy Amica (zmywarka, piekarnik, lodówka). Wejście do mieszkania przez przedsionek dostępny dla 2 mieszkań (oddzielne drzwi zamykane na klucz). Opis budynku: Budynek z 2001 r. Winda w budynku. Opis infrastruktury: Mieszkanie wyposażone jest w następujące media: e, w, k. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci. Dodatkowo instalacja alarmowa i żaluzje na oknach od strony wschodniej. Opis komunikacji: Przystanki komunikacji miejskiej (tramwajowe oraz autobusowe) w bezpośrednim sąsiedztwie budynku. Bezproblemowy dojazd do centrum. Ogólnodostępne miejsca parkingowe znajdują się na ulicach dojazdowych. Opis sąsiedztwa: Najbliższe sąsiedztwo to zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Opłaty: Czynsz do S.M. ok. 500 zł/m-c. Dodatkowo opłaty za energię elektryczną, internet. Kaucja: czynsz dwumiesięczny. Zalety: Mieszkanie w dobrze skomunikowanej części miasta niedaleko centrum. Klucze w biurze. Zapraszamy na prezentacje. ---- Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami zasady współpracy pomiędzy pośrednikiem a klientem regulują umowy pośrednictwa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze stanem faktycznym. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
notatnik
40 000DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
Suliszewice
oferta dodana 01.08.2017, zmieniona: 31.07.2019
Działka rolna w otoczeniu innych działek rolnych. Działka o powierzchni 1,98 ha. Struktura użytków: RIVb 1,07 ha, RV 0,91 ha. Droga dojazdowa: gruntowa. Działka o kształcie wydłużonego prostokąta. Dział III KW - brak wpisów. Dział IV KW - brak wpisów. Zapraszamy na prezentację nieruchomości. ---- Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma ona charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą zapraszamy na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie. Dane biura: Bas Nieruchomości, Szczecin, al. Boh. Warszawy 24/3, tel. 918812521 www.basnieruchomosci.pl Licencja pośrednika nr 11672. Posiadamy niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami zasady współpracy pomiędzy pośrednikiem a klientem reguluje umowa pośrednictwa. Dla naszych klientów zainteresowanych kupnem wykonujemy m.in. poniższe czynności: - Wyszukujemy najbardziej dopasowaną nieruchomość i doradzamy przy jej wyborze; - Pomagamy w prowadzeniu negocjacji cenowych; - Pomagamy w pozyskaniu niezbędnych dokumentów potrzebnych do transakcji; - Nasi eksperci weryfikują zdolność kredytową oraz pomagają w uzyskaniu kredytu hipotecznego; - Współpracujemy z najlepszymi (architekci, geodeci, rzeczoznawcy majątkowi). Klienci naszego biura otrzymują opiekę rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości oraz architekta. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu przeprowadzamy bezpieczne transakcje. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
notatnik
6 000 000DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
powiat drawski
oferta dodana 28.01.2019, zmieniona: 11.03.2020
Przedmiotem oferty jest nieruchomość rolna zabudowana położona w powiecie drawskim. W skład przedmiotu sprzedaży wchodzi nieruchomość rolna z zabudowaniami w dwóch rozłogach o łącznej powierzchni ok. 111 ha wraz inwentarzem żywym oraz maszynami. Pierwsza część o powierzchni ok. 98 ha. Nieruchomość stanowi jeden kompleks użytków, w tym: -część niezabudowana - działki rolne ok. 93,5 ha, które są obecnie użytkowane rolniczo (użytki - głównie RIVb); -część zabudowana ok. 4,5 ha, gdzie znajdują się budynki o łącznej powierzchni użytkowej ok. 3500 m2, dodatkowo budowle oraz maszyny i urządzenia używane do produkcji rolniczej. Inwentarz żywy (trzoda chlewna). Nieruchomość posiada bardzo dogodny dojazd drogą asfaltową. Odległość od drogi krajowej wynosi ok. 8 km. Druga część oddalona jest od pierwszej o ok. 4,5 km i stanowi działkę rolną o pow. ok. 13 ha. Działka jest obecnie użytkowana rolniczo. Dojazd drogą utwardzoną lub gruntową z drogi asfaltowej. Uwaga: istnieje możliwość zakupu gospodarstwa bez trzody chlewnej. Zapraszamy na prezentację. ---- Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami zasady współpracy pomiędzy pośrednikiem a klientem regulują umowy pośrednictwa. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za jej kompletność i zgodność ze stanem faktycznym. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy osobistą weryfikację. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
notatnik
30 000DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
Suliszewice
oferta dodana 25.01.2019, zmieniona: 31.07.2019
Działka na zapleczu wsi w sąsiedztwie zabudowy siedliskowej. Działka o powierzchni 0,3 ha. Struktura użytków: S-RIVb. Droga dojazdowa: asfaltowa. Działka o kształcie prostokąta. W sąsiedztwie zabudowa siedliskowa. Dobry dojazd drogą asfaltową. Media w zasięgu: energia, woda, telekomunikacja. MPZP: brak. W starym MPZP istniał zapis: 13MN Zabudowa mieszkaniowa o niskiej intensywności zabudowy. Dział III KW - brak wpisów. Dział IV KW - brak wpisów. Zapraszamy na prezentację nieruchomości. ---- Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma ona charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą zapraszamy na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie. Dane biura: Bas Nieruchomości, Szczecin, al. Boh. Warszawy 24/3, tel. 918812521 www.basnieruchomosci.pl Licencja pośrednika nr 11672. Posiadamy niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami zasady współpracy pomiędzy pośrednikiem a klientem reguluje umowa pośrednictwa. Dla naszych klientów zainteresowanych kupnem wykonujemy m.in. poniższe czynności: - Wyszukujemy najbardziej dopasowaną nieruchomość i doradzamy przy jej wyborze; - Pomagamy w prowadzeniu negocjacji cenowych; - Pomagamy w pozyskaniu niezbędnych dokumentów potrzebnych do transakcji; - Nasi eksperci weryfikują zdolność kredytową oraz pomagają w uzyskaniu kredytu hipotecznego; - Współpracujemy z najlepszymi (architekci, geodeci, rzeczoznawcy majątkowi). Klienci naszego biura otrzymują opiekę rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości oraz architekta. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu przeprowadzamy bezpieczne transakcje. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
notatnik
130 000DOM na SPRZEDAŻ
Brzózki
oferta dodana 25.01.2019
Liczba pokoi: 6 pow.: 256 m2
Przedmiotem oferty jest rozpoczęta budowa domu (fundamenty oraz ściany parteru). Miejsce idealne dla osób, które cenią ciszę, spokój oraz bliskość natury. Dane techniczne (wg dokumentacji technicznej właściciela): - pow. zabudowy 257,25 m2, - pow. użytkowa 221 m2 + garaż 34,64 m2. Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, łąki, las oraz w dalszej odległości ok. Zalew Szczeciński. Cicha okolica oraz bliskość natury sprawiają, że jest to idealna lokalizacja do zamieszkania. Opis wg projektu: "Dom parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, z wbudowanym garażem dwustanowiskowym, przeznaczony dla 5-6 osobowej rodziny. Jest to klasyczna bryła przekryta dachem wielospadowym. Na parterze, oprócz standardowej funkcji, zaprojektowano dodatkowy pokój sypialny z łazienką i garderobą. W budynku zaplanowano też obszerną strefę gospodarczą. Na poddaszu mieszczą się trzy sypialnie, pokój zabaw i łazienka. Budynek zaprojektowano w technologii murowanej ze stropem gęstożebrowym. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną karpiówką. Okna połaciowe. Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i klinkierem. Stolarka okienna drewniana." Zapraszamy na prezentację. ---- Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma ona charakter informacyjny i zalecamy jej osobistą weryfikację. W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą zapraszamy na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie. Dane biura: Bas Nieruchomości, Szczecin, al. Boh. Warszawy 24/3, tel. 918812521 www.basnieruchomosci.pl Licencja pośrednika nr 11672. Posiadamy niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami zasady współpracy pomiędzy pośrednikiem a klientem reguluje umowa pośrednictwa. Dla naszych klientów zainteresowanych kupnem wykonujemy m.in. poniższe czynności: - Wyszukujemy najbardziej dopasowaną nieruchomość i doradzamy przy jej wyborze; - Pomagamy w prowadzeniu negocjacji cenowych; - Pomagamy w pozyskaniu niezbędnych dokumentów potrzebnych do transakcji; - Nasi eksperci weryfikują zdolność kredytową oraz pomagają w uzyskaniu kredytu hipotecznego; - Współpracujemy z najlepszymi z branży nieruchomości (architekci, geodeci, rzeczoznawcy majątkowi oraz inni). Klienci naszego biura otrzymują opiekę rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości oraz architekta. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu przeprowadzamy bezpieczne transakcje. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości
DobryAdres.pl na Google Maps