zmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj

znaleziono 100 ofert

notatnik
211 000DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
GRZEPNICA
oferta dodana 19.07.2018, zmieniona: 19.07.2018
pow.: 1446 m2

Piękna działka z uzbrojeniem na obrzeżach Dobrej

Na sprzedaż działka o powierzchni 1446 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Media gminne na działce: prąd, woda, kanalizacja. Przystanek autobusowy, dojazd do miasta drogą asfaltową (nawierzchnia wraz z chodnikiem wymieniona w 2017r.) Cicha i spokojna okolica objęta programem "Natura 2000", co pozwoli zachować spokojny klimat i odpowiednią gęstość zabudowy. Działka zlokalizowana na obrzeżach gminy Dobra, szkoła podstawowa, orlik, sklepy w odległości 4 km. Warunki zabudowy: wysokość do kalenicy 9 m, wysokość górnej krawędzi elewacji 4,5 m szerokość elewacji frontowej budynku mieszkalnego 14-20 m, dach dwuspadowy lub wielospadowy - kat nachylenia dachu 35-45 stopni max powierzchnia zabudowy 16% min. powierzchnia biologicznie czynna 50% Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
449 000DOM na SPRZEDAŻ
DOBRA
oferta dodana 16.07.2018, zmieniona: 16.07.2018
Liczba pokoi: 6 pow.: 108 m2

Bliźniak 4 sypialnie, Dobra za 449 000 zł

Na sprzedaż połowa bliźniaka w miejscowości Dobra. 10 minut dojazdu do Szczecina. Funkcjonalnie zaprojektowany piękny dom w stanie deweloperskim z dużymi trzyszybowymi grafitowymi oknami tarasowymi od strony południowej. Dojazd drogą betonową i oświetloną lampami solarnymi. W pobliżu przystanek komunikacji autobusowej łączącej Dobrą ze Szczecinem, szkoła podstawowa, przedszkole i sklepy. Dom wybudowany z czerwonej cegły- Porotherm 24 cm. Ocieplony szarym styropianem (zastosowanie jak w domach pasywnych). Dach wyłożony dachówką grafitową firmy Braas, ocieplony wełną mineralną o najniższym współczynniku przenikania ciepła. Ogrzewanie z dwubiegowego pieca wysokiej klasy. Na parterze -w salonie, kuchni i jadalni - ogrzewanie podłogowe. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 108 m2 , działka ma powierzchnię 380 m2. Na parterze: - salon z jadalnią (25,45 m2) , - kuchnia (6,25 m2) , - pokój/gabinet (8,12 m2) , - łazienka (5,35 m2) , - pomieszczenie gospodarcze (3 m2) , - komunikacja (9,39 m2) , - wiatrołap. Na poddaszu: - 4 pokoje (10,41 m2 / 10,15 m2 / 9,75 m2 / 9,27 m2) , - komunikacja (5,83 m2) - łazienka z wanną i WC (4,81 m2) . Miejsce parkingowe i dojście do budynku wyłożone kostką brukową. Istnieje możliwość dobudowania wiaty garażowej na 2 samochody. Zdjęcia poddasza ukazują jeszcze połać dachową przed ociepleniem i wyłożeniem płytami GK. Zapraszamy do oglądania. Bardzo atrakcyjna cena tylko - 449 000,00 zł . Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
449 000DOM na SPRZEDAŻ
DOBRA
oferta dodana 16.07.2018, zmieniona: 16.07.2018
Liczba pokoi: 6 pow.: 108 m2

Bliźniak 4 sypialnie, Dobra za 449 000 zł

Na sprzedaż połowa bliźniaka w miejscowości Dobra. 10 minut dojazdu do Szczecina Funkcjonalnie zaprojektowany piękny dom w stanie deweloperskim z dużymi trzyszybowymi grafitowymi oknami tarasowymi od strony południowej. Dojazd drogą betonową i oświetloną lampami solarnymi. W pobliżu przystanek komunikacji autobusowej łączącej Dobrą ze Szczecinem, szkoła podstawowa, przedszkole i sklepy. Dom wybudowany z czerwonej cegły- Porotherm 24 cm. Ocieplony szarym styropianem (zastosowanie jak w domach pasywnych). Dach wyłożony dachówką grafitową firmy Braas, ocieplony wełną mineralną o najniższym współczynniku przenikania ciepła. Ogrzewanie z dwubiegowego pieca wysokiej klasy. Na parterze -w salonie, kuchni i jadalni - ogrzewanie podłogowe. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 108 m2 , działka ma powierzchnię 380 m2. Na parterze: - salon z kuchnią i jadalnią, - pokój/gabinet, - łazienka, - pomieszczenie gospodarcze, - wiatrołap. Na poddaszu: - 4 pokoje, - łazienka z wanną i WC. Miejsce parkingowe i dojście do budynku wyłożone kostką brukową. Istnieje możliwość dobudowania wiaty garażowej na 2 samochody. Zdjęcia poddasza ukazują jeszcze połać dachową przed ociepleniem i wyłożeniem płytami GK. Zapraszamy do oglądania. Bardzo atrakcyjna cena tylko - 449 000,00 zł . Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
2 400MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, KRZEKOWO
oferta dodana 14.07.2018, zmieniona: 14.07.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 93 m2 piętro: 2/2

Mieszkanie na wynajem 3 pokoje 93 m2 Krzekowo

Wynajmę nowoczesne słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krzekowo. Wokół mieszkania liczne miejsca parkingowe. Ekspozycja okien południowy wschód oraz zachód. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu wokół liczna zieleń. Bardzo dobra dostępności do sklepów i komunikacji miejskiej. * Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 93 m2 - Salon połączony z otwartą kuchnią o powierzchni ok.40 m2, wraz z pełnym wyposażeniem z meblami oraz wypoczynkiem. - Przedpokój ok. 4 m2 przy drzwiach wejściowych głęboka i pojemna szafa typu komandor, na podłodze panele, ściany gładzone pomalowane, - Sypialnia ok 15 m2 na podłodze deska panele, ściany gładzone pomalowane, wyposażona w duże łóżko sypialne, oraz 2 duże okna połaciowe - Nowoczesna kuchnia otwarta ok 20 m2 z dużym stołem jadalnym na podłodze panele, w pełni wyposażona we wszystkie sprzęty AGD. - Łazienka ok 4 m2 uposażona w wannę, umywalkę, pralkę, WC w glazurze i terakocie. *Na drugim poziomie: 2 Sypiania-pokój -wyposażona w dwa łóżka wraz z szafkami oraz z dużą zamykaną wnęką służącą jako garderoba, na podłodze panele, ściany gładzone, pomalowane. Mieszkanie jest słoneczne gdyż większość okien to okna połaciowe, które bardzo dobrze spełniają swoją funkcję przepuszczania światła jednocześnie zachowując przy tym dobrą termikę mieszkania. Mieszkanie w stanie idealnym dostępne od zaraz !!!!! Polecam ze względu na świetną lokalizację, bardzo dobre sąsiedztwo oraz kolorowe otoczenie. Serdecznie zapraszam na prezentację !! Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
380 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, BUKOWE, Fioletowa
oferta dodana 13.07.2018, zmieniona: 20.07.2018
Liczba pokoi: 4 pow.: 88 m2 piętro: 3/4

Przestronne 4 pokojowe w niskim bloku os. Bukowe

Oferuję przestronne, słoneczne mieszkanie 4- pokojowe o powierzchni 88,4m2 na os. Bukowym Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego budynku. Budynek położony tuż przy przystanku 65,84, bliska odległość do szkoły podstawowej oraz pasażu Czerwona Torebka. Na podłogach panele, ściany wykończone tapetą, sufity częściowo podwieszane. Pokoje ze względu na swój duży metraż są bardzo ustawne. Okna w 2 dużych pokojach dziennych i salonie wychodzą na stronę południową (dodatkowy atut- zimą mieszkanie jest nasłonecznione). W przedpokoju znajduje się zabudowa typu Komandor. W całym mieszkaniu wymienione okna w 2011r (Drutex, 3-szybowe, 5-komorowe). Drzwi wejściowe antywłamaniowe Labradoor. We wszystkich pomieszczeniach w cenie pozostaje większość mebli (na życzenie kupującego można usunąć meble). Rozkład pomieszczeń i metraż: - salon : 23m2 - pokój : 13,5m2 - pokój : 13,5m2 - pokój : 7m2 - kuchnia z jadalnią: 20m2 - możliwość postawienia ściany działowej i zrobienia kuchni 7m2 i pokoju 13m2. - przedpokój: 7,5m2 - toaleta : 1,2m2 - łazienka : 3,5m2 Mieszkanie w stanie do zamieszkania dla rodziny szukającej ustawnych pomieszczeń, spokoju (widok od strony balkonu na Puszczę Bukową) i cichej, nieuciążliwej lokalizacji,spokojnego sąsiedztwa. Do mieszkania przynależy piwnica. Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
270 000DOM na SPRZEDAŻ
ŻAROWO
oferta dodana 11.07.2018, zmieniona: 16.07.2018
Liczba pokoi: 5 pow.: 156 m2

Budynek Mieszkalny Handlowo-Usługowy pow. 156 m2

Na sprzedaż budynek z poniemieckiej cegły 2 km od Stargardu. Bardzo dobrze skomunikowany, świetny dojazd do drogi S10, A6 i S3. Budynek mieszkalny z przeznaczeniem pod produkcję- handlowo usługową pod działalność rolniczą. *Powierzchnia budynku 156 m2 powierzchni handlowo- usługowej. * Powierzchnia terenu 6500 m2 rozciągnięta pod samą rzekę INĘ. * 5 pomieszczeń magazynowych w skład, w który wchodzi garaż, możliwość zrobienia dwóch wjazdów na działkę. Budynek posiada wszystkie niezbędne media: - Woda - Energia elektryczna - przyłącze Gazu w drodze. Nieruchomość wykonana z poniemieckiej cegły dach pokryty papą. * Budynek położony blisko drogi szybkiego ruchu. * Teren ogrodzony Polecam ze względu na lokalizację oraz cenę !!! Serdecznie zapraszam na prezentację !!! Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
270 000DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
ŻAROWO
oferta dodana 11.07.2018, zmieniona: 16.07.2018
pow.: 6500 m2

Działka 6500 m2 wraz z Budynkiem Gospodarczym

Na sprzedaż budynek wraz z dużą działką o pow 6500 m2 z poniemieckiej cegły 2 km od Stargardu. Bardzo dobrze skomunikowany, świetny dojazd do drogi S10, A6 i S3. Budynek mieszkalny z przeznaczeniem pod produkcję- handlowo usługową pod działalność rolniczą. *Powierzchnia budynku 156 m2 o powierzchni handlowo- usługowej. * Powierzchnia terenu 6500 m2 rozciągnięta pod samą rzekę INĘ. - 1200 m2 działka budowlano- rolna wraz z budynkiem gospodarczym - 2700 m2 rolna V klasa z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną. - 2600 m2 Łąki IV klasa również z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną Budynek: * 5 pomieszczeń magazynowych w skład, w który wchodzi garaż, możliwość zrobienia dwóch wjazdów na działkę. Budynek posiada wszystkie niezbędne media: - Woda - Energia elektryczna - przyłącze Gazu w drodze. Nieruchomość wykonana z poniemieckiej cegły dach pokryty papą. * Budynek położony blisko drogi szybkiego ruchu. * Teren ogrodzony Polecam ze względu na lokalizację oraz cenę !!! Serdecznie zapraszam na prezentację !!! Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
1 400MIESZKANIE na WYNAJEM
WARZYMICE, WARZYMICE
oferta dodana 24.06.2014, zmieniona: 11.07.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 71 m2 piętro: 1/2
Polecam na wynajem bardzo ładny i funkcjonalny lokal mieszkalny położony w Warzymicach na Os. Kresy w budynku z 2000r. na 1 piętrze. Mieszkanie jest w standardzie podwyższonym , na powierzchnię 70,6 m2 składa się salon połączony z kuchnią o pow. ok. 30m2 , dwie sypialnie o pow. ok. 14 i 11m2 , wc z łazienką , przedpokój i małe pomieszczenie gospodarcze . Na podłogach panele i terakota . Ściany gładzone i malowane w ładnych kolorach . Łazienka z wc w nowoczesnej glazurze i terakocie. Mieszkanie nieumeblowane , w kuchni zabudowa na wymiar ze sprzętem AGD , w przedpokoju i jednej z sypialni szafy typu Komandor . W łazience pralka . Czynsz 1400zł plus opłata do wspólnoty 470zł i media . Kaucja jednomiesiączna . Do mieszkania przynależy piwnica . Możliwość domeblowania , oferta skierowana jest również do studentów . Do wydania od 07.2014r. Polecam i zapraszam na prezentację . Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
1 400MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, GUMIEŃCE, Eugeniusza Kwiatkowskiego
oferta dodana 10.07.2018, zmieniona: 16.07.2018
Liczba pokoi: 2 pow.: 38 m2 piętro: Parter/3

Nowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem!

Na wynajem za 1400 zł nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z ogródkiem (25m2) w budynku wielorodzinnym, zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji Nowa Cukrownia na osiedlu Gumieńce.Lokal jest położony w dobrej lokalizacji, komunikacja miejska: 60, 61, 62, 81, 83 (523,529). W pobliżu zlokalizowane są: Uniwersytet Szczeciński, Politechnika, Auchan, Makro, Castorama, Atrium Molo, Tesco. Mieszkanie dostępne od 21 stycznia 2017 r. W salonie z aneksem kuchennym, pokoju i korytarzu położono panele. Ściany wygładzono i pomalowano na biało. W aneksie płyta elektryczna z dwoma polami grzejnymi, zlew kamienny. W łazience położono glazurę i terakotę, zainstalowano kabinę prysznicową o wym. 100 x 70 cm z niskim brodzikiem z deszczownicą, umywalkę z szafką, toaletę z deską wolnoopadającą. Czynsz do zarządcy budynku wynosi ok. 200 zł. Ogrzewanie miejskie z Szczecińskiej Energetyki Cieplnej - koszt około 80 zł/m-c. Energia elektryczna z ENEA - koszt zależnie od zużycia około 70 zł/m-c. Na podstawie zawartej umowy najmu, Najemca zawiera umowy z poszczególnymi dostawcami mediów i wybierając dla siebie dogodne taryfy. Mieszkanie środkowe, ciepłe. Kaucja jednomiesięczna 1500 zł. Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
223 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
oferta dodana 05.07.2018, zmieniona: 16.07.2018
Liczba pokoi: 2 pow.: 37 m2 piętro: 1/11

MIESZKANIE Z BALKONEM Z WIDOKIEM NA ODRĘ

DUŻA KAWALERKA Z WYDZIELONĄ CZĘŚCIĄ SYPIALNĄ Z FUNKCJĄ MIESZKANIA 2 POKOJOWEGO. !!! Bardzo dobra lokalizacja niedaleko cała infrastruktura miejska,liczne przystanki tramwajowe i autobusowe. Idealna lokalizacja dla studenta !!! Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wszystkie instalacje w mieszkaniu nowe. MIESZKANIE W PEŁNI UMEBLOWANE : -Płyta indukcyjna -piekarnik, -meble szafy zabudowane typu komandor. Duży balkon z pięknym widokiem na Odrę.!!!!!! Zapraszam na prezentację Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
1 500MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM, ks. kard. Stefana Wyszyńskiego
oferta dodana 06.07.2018, zmieniona: 10.07.2018
Liczba pokoi: 2 pow.: 39 m2 piętro: 5/10

2 pokojowe umeblowane na Wyszyńskiego od zaraz

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku z windą. Mieszkanie w ścisłym centrum na ulicy Wyszyńskiego. Mieszkanie słoneczne ,jasne , z oknami na cichą okolice ( nie słychać hałasu samochodów i komunikacji miejskiej). Na 38,50 m2 składają się salon z otwartą kuchnią , sypialnia ,łazienka z wanną i toaletą oraz przedpokój. Mieszkanie umeblowane ,w kuchni meble w zabudowie wraz w ze sprzętem AGD ( płyta grzewcza elektryczna ,piekarnik,mikrofalówka ,lodówka). W salonie rozkładana sofa ,fotel , komoda ,szklana witryna oraz stół. W salonie łóżko do spania oraz szafa w zabudowie. Mieszkanie dla jednej lub dwóch osób. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej . Opłaty miesięczne poza czynszem najmu dla Właściciela ( 1.500 zł.) wynoszą : czynsz do spółdzielni 350 zł .(zawiera ogrzewanie ,ciepłą i zimną wodę ,śmieci oraz fundusz remontowy) oraz opłatę za prąd ok.50 zł /miesięcznie. Kaucja 2.000 zł. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Blisko przystanki komunikacji miejskiej ,sklepy. Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
190 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 04.07.2018, zmieniona: 04.07.2018
Liczba pokoi: 2 pow.: 33 m2 piętro: 4/4

2 pok. w ścisłym centrum- wykończone pod klucz

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum w kamienicy . Na 32,78 m2 pow.całkowitej ( 27,83 m2 pow.użytkowej) składają się salon z aneksem kuchennym ,sypialnia,łazienka z wc i prysznicem oraz przedpokój. Mieszkanie wykończone, nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Wykończone "pod klucz" ,ściany gładzone malowane na biało ,w pokojach i przedpokoju panele podłogowe, łazienka z prysznicem i umywalką w glazurze i terakocie.Okna i drzwi nowe ( dobrej i sprawdzonej firmy) . Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Wszystkie instalacje nowe. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.Dach ocieplony wełną mineralną o gr. 25 cm. Niskie koszty utrzymania lokalu. Czynsz administracyjny wynosi ok.130 zł. z funduszem remontowym. Mieszkanie położone w samym centrum,blisko przystanki komunikacji miejskiej ,sklepy i urzędy. Mieszkanie jasne i słoneczne. Zdjęcia przedstawiają mieszkanie z poprzedniej budowy. Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
1 200MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, POGODNO
oferta dodana 04.07.2018, zmieniona: 16.07.2018
Liczba pokoi: 2 pow.: 65 m2 piętro: 1/1

2 pokojowe mieszkanie bezczynszowe do wynajęcia

Przestronne 2-pokojowe "bezczynszowe" mieszkanie w czterorodzinnym budynku zlokalizowanym w cenionej szczecińskiej dzielnicy Pogodno. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone. Koszty obciążające najemcę to czynsz najmu (1200 zł/mies.) oraz koszty gazu i energii elektrycznej, zimnej wody, wywozu śmieci wg. zużycia a także ew. opłaty za media typu internet, tv. Ogrzewanie gazowe z pieca 2-obiegowego ze sterownikiem elektrycznym. Wymagana zwrotna kaucja w równowartości 1-miesiecznego czynszu najmu. Mieszkanie dostępne od 04.07.2018r. Mieszkanie nie jest przeznaczone dla osób chcących zamieszkać z psami, kotami. Oferta na wyłączność. Klucze w biurze. Biuro nieruchomości pobiera prowizję od najemcy Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
255 900MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
WARZYMICE
oferta dodana 03.07.2018, zmieniona: 13.07.2018
Liczba pokoi: 2 pow.: 38 m2 piętro: Parter/2

MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z OGRÓDKIEM W WARZYMICACH

Sprzedam ładne mieszkanie na parterze na zamkniętym nowoczesnym osiedlu z 2 OGRÓDKAMI w Warzymicach. Przy budynku liczne miejsca parkingowe, wokół cisza i spokój. Mieszkanie bardzo dobrze nasłonecznione. Niedaleko szkoły, przedszkola i przystanki autobusowe i inne obiekty użyteczności publicznej. Mieszkanie idealne do zamieszkania dla osób młodych małymi dziećmi czy również starszych osób. *Powierzchnia użytkowa 37.70 m2 - Przedpokój ok. 8m2 - Salon z aneksem kuchennym powierzchni ok 20 m2, ściany gładzone, pomalowane. - Otwarta nowoczesna kuchnia ok 4m2 w pełni wyposażona w bardzo dobrej klasy sprzęt AGD ( zmywarka, lokówka, okap, piekarnik elektryczny oraz płytę indukcyjną) ściany gładzone, pomalowane, na podłodze wysokiej jakości gres. - 2 Pokój ok. 12 m2 uposażony w dużą pojemną szafę komandor, ściany gładzone i pomalowane, na podłodze panele. - Łazienka ok. 6 m2 z wanną, umywalką, sprytnie schowanym bidetem oraz WC w glazurze i terakocie, na podłodze gres. Mieszkanie wykończone z wysokiej klasy materiałów . Mieszkanie, bardzo dobrze skomunikowane, wokół liczne przystanki autobusowe, do najbliższego centrum handlowego ok 15 min samochodem. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. MIESZKANIE IDEALNE DLA OSÓB CENIĄCYCH SOBIE CISZĘ I SPOKÓJ !!!!!! Polecam ze względu na lokalizację oraz cenę !!! Serdecznie zapraszam na prezentację !! Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
2 820 000OBIEKT na SPRZEDAŻ
BIAŁOGARD
oferta dodana 10.05.2012, zmieniona: 03.07.2018
pow.: 1220 m2
Nieruchomość gruntowa zabudowana zespołem budynków komercyjnych w doskonałej lokalizacji w Białogardzie. Dobry dojazd. Obecnie wykorzystywana na cele handlowe, magazynowe oraz oraz gastronomiczne - zapewnia pokaźne przychody. powierzchnia parteru 786,1 m2, pow. poddasza - 433,8m2. Oferta na wyłączność - możliwość prezentacji i zakupu jedynie przy udziale biura pośrednictwa reprezentującego właściciela nieruchomości . Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
notatnik
380 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
NIECHORZE
oferta dodana 02.07.2018, zmieniona: 20.07.2018
Liczba pokoi: 1 pow.: 32 m2 piętro: 1/2

Apartament nad morzem- spa, restauracja!

KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT WAKACYJNY Z MIEJSCEM GARAŻOWYM W CENIE W KOMPLEKSIE HOTELOWYM ZE STREFĄ SPA Oferta na wyłączność! Sprzedam luksusowy apartament o pow. użytkowej ok 31,91 m2 w Niechorzu. W tym obiekcie oferujemy kilka apartamentów z miejscami parkingowymi - są to apartamenty jednopokojowe typu studio oraz pokojowe z odrębną sypialnią o m powierzchni od 32 do 40 m2. Sprzedam luksusowy apartament o pow. użytkowej ok 31,91 m2 w Niechorzu. Apartament usytuowany jest w nowoczesnym apartamentowcu z windą w pierwszej linii zabudowy z widokiem na zabytkową Latarnię Morską (zaledwie 300 metrów od morza). Składa się: z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Apartament posiada duży taras, gustownie wykończony o pow. 6,24m2 oraz miejsce postojowe ) Łączna cena apartamentu z miejscem parkingowym to 380 000 zł brutto ( 23% VAT które mogą odliczyć również osoby nie prowadzące działalności gospodarczej). W nowoczesnym centrum SPA Wellness znajdują się : gabinety odnowy biologicznej, masażu, kosmetyki twarzy i ciała, w sali basenowej: basen ze zmienną głębokością dna i dużą ilością atrakcji (masaże wodne i powietrzne, przeciwprąd), 2 jacuzzi (do 16 osób), natryski wrażeń, tężnia, kubeł zimnej wody, grota lodowa, podgrzewane ławki i leżaki, antresola a w niej słoneczne łąki, tepidarium-strefa ciszy i relaksu. W obiekcie znajdują się również : restauracja z modernistyczną fontanną ze szklaną kopułą, kawiarnia, sala konferencyjna, trzy bary, ogródek letni, patio oraz tarasy widokowe na dachu każdego apartamentowca. Apartament jest wykończony i był do tej pory z powodzeniem wynajmowany Apartament sprzedawany możliwością cesji umowy dotyczącej oddania apartamentu pod wynajem operatorowi, który oferuje kompleksowe usługi odnośnie zarządzania oraz wynajmu nieruchomości w zamian za roczną opłatę. Biuro Nieruchomości "PATRIA" - to zaufana marka na rynku nieruchomości szczecińskich. Jesteśmy z wami już od ponad 20 lat. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.patria.szczecin.pl. Tu znajdziesz prawie 16 000 aktualnych ofert. Dla każdej osoby zainteresowanej nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem oferujemy bezpłatne badanie zdolności kredytowej. Oferujemy: darmową konsultację z pracownikiem ogólnopolskiej firmy doradztwa kredytowego, możliwość sprawdzenia otrzymania kredytu hipotecznego w 20 bankach, kredyt na rynku pierwotnym i wtórnym negocjacje w zakresie uzyskania korzystnej marży kredytowej O szczegóły zapytaj agenta odpowiedzialnego za to ogłoszenie. Chcesz szybko sprzedać mieszkanie. Możemy szybko kupić je od Ciebie za gotówkę. Także zadłużone, i w trakcie egzekucji. Zadzwoń i otrzymaj aktualne informacje - 603 124 522. Powyższe informacje zawierające między innymi cenę nieruchomości mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one oferty w rozumieniu art. 66 i n. ustawy z dnia 23. 04. 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 r. Nr 16, poz. 93, ze zmianami.).
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości

mieszkania Koszalin domy Koszalin działki Koszalin lokale Koszalin

mieszkania Szczecin domy Szczecin działki Szczecin lokale Szczecin

mieszkania Pas Nadmorski domy Pas Nadmorski działki Pas Nadmorski lokale Pas Nadmorski

mieszkania Stargard domy Stargard działki Stargard lokale Stargard

mieszkania Kołobrzeg domy Kołobrzeg działki Kołobrzeg lokale Kołobrzeg

mieszkania Świnoujście domy Świnoujście działki Świnoujście lokale Świnoujście