Extra Invest Nieruchomości - Biuro Nieruchomości Szczecin

zmień widok ofertzmień widok ofertBiuro Nieruchomości Extra Invest - oferty

sortuj

znaleziono 426 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
3 500MIESZKANIE na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM, Księcia Bogusława X
oferta dodana 02.10.2019
Liczba pokoi: 3 pow.: 70 m2 piętro: 1/4
Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z windą, położone w sercu miasta! Na wynajem oferujemy piękne i nietuzinkowe mieszkanie, położone na I piętrze kamienicy. Na powierzchnię około 70 m2 składają się 3 pokoje: * 2 sypialnie - jedna z wyjściem na duży balkon; * pokój dzienny; * oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia; * łazienka z dużą kabiną prysznicową; * przedpokój. Czynsz administracyjny wynosi 260 PLN. Dodatkowo płatne ogrzewanie z SECu, ciepła woda, prąd, TV i Internet (światłowód Orange). Dodatkowo do użytku najmecy piwnica. Mieszkanie zostało wyremontowane i wyposażone dla przyszłego najemcy. Istnieje możliwość dodatkowego umeblowania według potrzeb najemcy. Zapraszam na prezentację. Flat in a renovated townhouse with elevator, located in the heart of the city! For rent we offer a beautiful and unconventional apartment, located on the first floor of a townhouse. The area of approximately 70 m2 consists of: * 2 bedrooms - one with exit to a large balcony; * living room; * separate, fully equipped kitchen; * bathroom with large shower cubicle; * hall. The administrative fee is 260 PLN. In addition to paid heating from the SEC, hot water, electricity, TV and Internet (Orange fiber). In addition to the most useful basement. The apartment has been renovated and equipped for the future tenant. There is a possibility of additional furnishing according to the needs of the tenant. I invite you to the presentation.
notatnik
2 700 000DOM na SPRZEDAŻ
BĘDARGOWO
oferta dodana 30.09.2019
Liczba pokoi: 6 pow.: 369 m2
Do sprzedaży piękna rezydencja parterowa, wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wejście przez holl do salonu z widokiem na basen oraz jezioro. Na podłogach terakota z marmurem, w sypialniach wykładzina dywanowa. Salon z kuchnią to przestrzeń o powierzchni około 100 m2, piękne, drewniane okna z zaokrąglonymi łukami dodają stylowego wyglądu. Z każdego pokoju wyjście na duzy taras i ogród. Poniżej basenu jezioro z wyspą oraz altaną dla kilkunastu gości. W całym domu ogrzewanie gazowe podłogowe,-sterowanie komputerowe w każdym pokoju, 2 filtry do zmiękczania wody.W skład posesji wchodzi:budynek mieszkalny z garażem o pow.368,61 m2 oraz poddaszem użytkowym około 150 metrów, garaż o powierzchni 35 m2, oraz budynkiem gospodarczy o powierzchni 45m, powierzchnia dojazdu 334 m2 z piękną, dwuskrzydłową bramą automatyczną, powierzchnia ścieżek, dojścia, tarasu 367 m2 - do posesji prowadzi droga wyłożona polbrukiem. Na obszarze 3 ha znajduje się również basen z możliwością napełnienia wodą morską i urządzeniami tytanowymi do filtrowania wody o powierzchni 18X12. Na posesji znajduje się również drugi staw o powierzchni 1000m zarybiony z wyspą, z pomostem i łódką. Na posesji znajdują się również dwie fontanny, dużo drzew owocowych, iglastych, liściastych oraz ścieżki rowerowe. Dom posiada fitness studio, z sauną, jacuzzi oraz solarium. Z zewnątrz dom wykończony cegłą klinkierową. Dojazd do domu z centrum zajmuje 15 min, enklawa ciszy i spokoju. Przepiękny ogród ułożony kaskadowo przez to z salonu czy tarasu widok na basen oraz staw. Trzeba zobaczyć!
notatnik
427 000DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, WARSZEWO
oferta dodana 30.09.2019
pow.: 1525 m2
Oferta sprzedaży gruntu zlokalizowanego w okolicy Ostoi-Zagórskiego na Warszewie. Działka zawiera się w granicach terenu elementarnego P.W.3043.MN,U Teren elementarny P.W.3043.MN,U. 1. Ustalenia funkcjonalne: 1) przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; 2) dopuszcza się lokalizację usług wbudowanych; 3) dopuszczalny zakres usług: handel detaliczny, obsługa firm i klientów. 2. Ustalenia ekologiczne: 1) teren objęty Systemem Zieleni Miejskiej; 2) minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnej: 50% powierzchni działki budowlanej; 3) w wyznaczonym na rysunku planu zasięgu oddziaływania napowietrznej linii elektroenergetycznej wysokiego napięcia dopuszcza się budowę, rozbudowę i nadbudowę budynków mieszkalnych pod warunkiem spełnienia wymagań przepisów dotyczących dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku lub zastosowania środków technicznych obniżających poziomy pól elektromagnetycznych poniżej określonych w tych przepisach. 3. Ustalenia kompozycji, form zabudowy i sposobu zagospodarowania terenu: 1) maksymalna wysokość budynków: 9,5 m, lecz nie więcej niż 2 kondygnacje nadziemne; 2) nieprzekraczalne linie zabudowy oznaczone na rysunku planu; 3) maksymalna powierzchnia zabudowy: 30% powierzchni działki budowlanej; 4) budynki mieszkalne kryte dachami stromymi minimum dwuspadowymi; 5) forma budynków mieszkalnych: wolnostojące, bliźniacze; 6) usługi lokalizowane wyłącznie w parterach budynków mieszkalnych; 7) maksymalna powierzchnia usług: 30% powierzchni całkowitej budynku mieszkalnego. 4. Ustalenia zasad parcelacji: 1) minimalna powierzchnia działki budowlanej dla zabudowy mieszkaniowej: 760 m2 ; 2) minimalna szerokość frontu działki budowlanej od dróg publicznych: 20 m; 3) kąt nachylenia granic działek budowlanych w stosunku do linii rozgraniczających drogi publiczne, zawarty w przedziale od 85° do 95°. 5. Ustalenia dotyczące obsługi komunikacyjnej: 1) dojazd do terenu od ulic: P.W.3072.KD.L, P.W.3080.KD.L, P.W.3093.KD.L, P.W.3088.KD.D i dróg: P.W.3084.KDW, P.W.3086.KDW, P.W.3087.KDW; 2) wskaźniki zaspokojenia potrzeb na miejsca postojowe dla samochodów osobowych: a) budynki jednorodzinne: nie mniej niż 2 m.p. na 1 mieszkanie, b) handel, usługi i rzemiosło usługowe: nie mniej niż 1 m.p. na 1 gabinet/pracownię lub nie mniej niż 1 m.p. na 50 m2 powierzchni użytkowej. 6. Ustalenia dotyczące obsługi inżynieryjnej: 1) zaopatrzenie w wodę, gaz, energię elektryczną i telekomunikację oraz odprowadzanie ścieków i wód opadowych w oparciu o istniejące i projektowane sieci uzbrojenia terenu w ulicach: P.W.3072.KD.L, P.W.3093.KD.L, P.W.3080.KD.L, P.W.3088.KD.D i drogach: P.W.3084.KDW, P.W.3086.KDW, P.W.3087.KDW; 2) istniejąca napowietrzna linia elektroenergetyczna 110 kV z zasięgiem oddziaływania linii oznaczone na rysunku planu do zachowania, z dopuszczeniem do przebudowy; 3) istniejąca napowietrzna linia elektroenergetyczna 15 kV do przebudowy na linię kablową.
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości
DobryAdres.pl na Google Maps