Ankam Nieruchomości - Biuro Nieruchomości Koszalin

zmień widok ofertzmień widok ofertBiuro Nieruchomości Ankam - oferty

sortuj

znaleziono 50 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
1 150MIESZKANIE na WYNAJEM
Koszalin, Kaszubska
oferta dodana 18.10.2019, zmieniona: 19.10.2019
Liczba pokoi: 2 pow.: 34 m2 piętro: 1/3
Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym i łazienką z WC o łącznej pow. około 34 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym. Oferta spełnia wszystkie warunki i wymogi mieszkania (ogrzewanie, wysokość, łazienka). Na podłogach płytki, okna pcv białe, na ścianach gładzie malowane. W łazience płytki-glazura i terakota. Obecnie mieszkanie odnowione, po kapiatlanym remoncie, puste. Właściciel doposaży mieszkanie w kuchenkę, zabudowę meblową, wykona niezbędne przyłączenia armatury sanitarnej w łazience i aneksie kuchennym W pokojach liczne kontakty, w p.pokoju lub w pokoju miejsce na szafę. Dwa wejścia do budynku - od strony Kaszubskiej lub Dzieci Wrzesińskich . W budynku znajduje się juz kilka lokali-zamieszkałych. W obieckie głównie prowadzone są: działaność biurowa i usługowa co sprawia, że sąsiedztwo jest nieuciążliwe. Cisza i spokój po godzinie 17.00. Wokół budynku parkingi ogólnodostępne. Lokalizacja-ścisłe centrum miasta, bliko PKS, PKP, kościół, sklepy, stacja beznynowa, przystanki MZK. Ogrzewanie z lokalnej kotłowni, czynsz dla właściciela - 1150 zł + opłaty eksploatacyjne do wspólnoty - około 350 zł + media wg zużycia. Kaucja jednomiesięczna. Chętnie długi termin umowy najmu. Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Oglądanie po kontakcie z pośrednikiem. Licencja nr 412. Osoba do kontaktu: Weronika Niezgoda tel. 601 222 061.
notatnik
529 000LOKAL na SPRZEDAŻ
Koszalin, Centrum handlowe, Przystanek autobusowy, Tereny pr, Os. Morskie
oferta dodana 21.09.2019, zmieniona: 19.10.2019
Liczba pokoi: 6 pow.: 336 m2 piętro: 1/1
Uwaga obniżka ceny o 50.000 zł, szybka sprzedaż! Aktualna cena: 529 000 zł za 337m2 Na sprzedaż lokal około 337 m2 usytuowany na 1 piętrze. W budynku usługowo - biurowym. Lokal z osobnym wejściem w Koszalinie w rejonie osiedla Morskiego. Lokal idealny na szkołę zumby, fitness, jogę, przedszkole prywatne ale również dla firmy na biura, np. rachunkowe, etc. lub na biura z branży IT czy agencję pracy. Nieruchomość składa się z kilku pomieszczeń w tym dużej sali i kilku innych mniejszych i większych pokoi oraz własnego korytarza. W lokalu okna PCV. Ściany malowane, na podłogach wykładzina dywanowa. Lokal posiada dostęp do własnych sanitariatów i aneksu kuchennego. Własne ogrzewanie gazowe. Lokal bardzo dobrze doświetlony, duże okna. W sąsiedztwie, w budynku znajdują się wynajęte pomieszczenia - szkoła językowa, biuro rachunkowe, inne. Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Kaucja dla właściciela - jednomiesięczny czynsz najmu. Wydanie po wpłaceniu kaucji i podpisaniu umowy najmu. Dodatkowo do czynszu najmu należy doliczyć media wg zużycia. Do ceny 529 000 zł ( VAT nie występuje). CENA DO NEGOCJACJI! Przy wynajmie - Czynsz najmu - 23 zł/m2+ 23% VAT + media, kaucja (do uzgodnienia). Lokal pusty. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Oglądanie po kontakcie z pośrednikiem. Licencja nr 412. Osoba do kontaktu: Monika Szczublewska tel. 690 017 041.
notatnik
8 000LOKAL na WYNAJEM
Koszalin, Centrum handlowe, Przystanek autobusowy, Tereny pr, Os. Morskie
oferta dodana 21.09.2019, zmieniona: 19.10.2019
Liczba pokoi: 6 pow.: 336 m2 piętro: 1/1
Na wynajem lokal około 337 m2 usytuowany na 1 piętrze w budynku usługowo - biurowym. Lokal z osobnym wejściem. Lokal idealny na szkołę zumby, fitness, jogę, przedszkole prywatne ale również dla firmy na biura, np. rachunkowe, etc. lub na biura z branży IT czy agencję pracy. Nieruchomość składa się z kilku pomieszczeń w tym dużej sali i kilku innych mniejszych i większych pokoi i korytarza. W lokalu okna PCV. Ściany malowane, na podłogach wykładzina dywanowa. Lokal posiada dostęp do własnych sanitariatów i aneksu kuchennego. Własne ogrzewanie gazowe! Lokal bardzo dobrze doświetlony, duże okna. Lokal pusty. Przy wynajmie - Czynsz najmu - 23 zł/m2 + 23% VAT + media, kaucja (do uzgodnienia). Również opcja sprzedaży lokalu w cenie 570 000 zł (VAT nie występuje). W sąsiedztwie, w budynku znajdują się wynajęte pomieszczenia - szkoła językowa, biuro rachunkowe, inne. Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe. Kaucja dla właściciela - jednomiesięczny czynsz najmu. Wydanie po wpłaceniu kaucji i podpsianiu umowy najmu. Dodatkowo do czynszu najmu należy doliczyć media wg zużycia. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Oglądanie po kontakcie z pośrednikiem. Licencja nr 412. Osoba do kontaktu: Weronika Niezgoda tel. 601 222 061.
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości
DobryAdres.pl na Google Maps