zmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj

znaleziono 310 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
179 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Koszalin, Na Skarpie, Gierczak
oferta dodana 17.04.2019
Liczba pokoi: 2 pow.: 45 m2 piętro: 4/4
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone na osiedlu "Na Skarpie" Nieruchomość położony na IV piętrze V-kondygnacyjnego budynku przy ul. Emilii Gierczak Na powierzchnię 45,3 m2 składają się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. W pokojach na podłodze panele podłogowe na ścianach gładź. W pokojach pozostała wymieniona cała instalacja elektryczna. Na wyposażeniu pozostaje również duża szafa. Kuchnia: na podłodze wykładzina PCV, na ścianach pas glazury, meble kuchenne oraz lodówka pozostają na wyposażeniu nieruchomości. Łazienka połączona z wc (glazura + terakota- starszego typu, wanna, wc, junkers) W przedpokoju miejsce na szafę, na podłodze panele podłogowe na ścianach boazeria, drzwi antywłamaniwe. Wystawa okienna na stronęzachodnią. okna PCV z roletami okiennymi. Nieruchomość posiada dostęp do pełnej infrastruktury miasta. Lokal posiada piwnicę oraz balkon. Ogrzewanie miejskie. W przyszłym roku planowana jest inwestycja polegająca na zdjęciu junkersów i podłączenia budynku do sieci miejskiej. Czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej wynosi ok. 382 zł (eksploatacja, zaliczka na C.O., fundusz remontowy, śmieci, domofon, światło w piwnicy, TKK - konserwacja, działalność społ.- wych.). Dodatkowe opłaty: Energia, woda i gaz według wskazań licznikowych. Możliwość przekształcenia mieszkania na mieszkanie 3 pokojowe. Na prezentację umawia Pośrednik.
notatnik
590 000DOM na SPRZEDAŻ
Nowe Bielice, Osiedle Kolorowe, Róż
oferta dodana 08.04.2019, zmieniona: 18.04.2019
Liczba pokoi: 4 pow.: 111 m2
Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, w pełni wykończony i wyposażony! Komfortowy dom na osiedlu zamkniętym gotowy do zamieszkania Dom położony na osiedlu składającym się z 40 domów. Wybudowany według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy wewnątrz budynku, a połączenie budynków garażami zwiększyło komfort mieszkańców, który nie będzie zakłócany przez odgłosy dochodzące zza ścian. Atutem jest najwyżswzy standard wykończenia, który zawiera instalacje ogrzewania podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kw oraz dodatkowym 120 litrowym zasobnikiem na ciepłą wodę firmy DeDietrich. Stolarka okienna 5-komorowa Veka wraz z panoramicznym oknem przesuwnym psk-z dopełnia uczucie komfortu i dobrze zainwestowanych pieniędzy. W standardzie rozprowadzona jest również instalacja alarmowa wraz z zewn. sygnalizatorem na fasadzie budynku, instalacja internetowa oraz inst. RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku. Nowoczesne markowe drzwi wejściowe z andaba i przeszkleniami dodają uroku budynkowi, a nowoczesna ocieplona i uruchamiana na pilota brama garażowa firmy Wiśniowski wraz z drzwiami do ogrodu tej samej marki, zapewnia funkcjonalność, długo żywotność i komfort mieszkańców. Wnętrze budynku to praktyczne i ustawne pomieszczenia wraz z garderoba na piętrze i przestronna jasna łazienka na parterze i piętrze budynku. Dom urządzony według nowoczesnego projektu sprzedawany z pełnym wyposażeniem i umeblowanie (oprócz telewizora oraz obrazu w salonie). Wszystkie prace, począwszy od ław budynku, a skończywszy na fasadzie budynku wykonywali sprawdzeni przez nas od lat wykonawcy, którzy spełniają tak ważne warunki jak fachowości, jakość i uczciwość wykonania. Cale osiedle jest całkowicie ogrodzone, a wjazd na nie odbywa się przez bramę na pilota. Ciągi piesze oraz droga wewnętrzna wykonane są z kostki betonowej. Do Centrum 4,5km,do granic Koszalina 1,3km. Droga rowerowa przy osiedlu. Przystanek autobusowy 5m od wjazdu do osiedla. Podana cena jest ceną brutto, zawierającą 8% VAT i dotyczy segmentu skrajnego.
notatnik
108 000MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
Zegrze Pomorskie, Jezioro, Las, Zegrze Pomorskie
oferta dodana 05.04.2019, zmieniona: 08.04.2019
Liczba pokoi: 2 pow.: 48 m2 piętro: 1/2
Oferujemy Państwu na sprzedaż w atrakcyjnej cenie mieszkanie położone w Zegrzu Pomorskim. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,30m 2 w cenie 108.000,00 zł, składające się: z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu bloków wielorodzinnych w jednym z nich na pierwszym piętrze. W salonie na podłodze płytki PCV, okna drewniane starego typu, na ścianach tapeta, drzwi wewnętrzne starego typu- całość wymaga wymiany. W pokoju na podłodze płytki PCV, okno drewniane starego typu, na ścianach tapeta, drzwi wewnętrzne starego typu- całość wymaga wymiany. W kuchni na podłodze płytki PCV, okno drewniane starego typu, na ścianach lamperia pomalowana farbą olejną, drzwi wewnętrzne starego typu, kuchenka westwalka, dotyczczas użytkowana i ogrzewana drzewem. Woda podgrzewana z zasobnika typu bojler znajdującego się w łazience z wc, podgrzewana z piecyka kuchennego typu westwalka. Całość wymaga remontu, przeinstalowania, np. na kuchenkę elektryczną (indukcyjną) oraz zamontowania elektrycznego podgrzewacza wody. W łazience z wc na podłodze gumoleum, na ścianach lamperia malowana farbą olejną. W przedpokoju na podłodze płytki PCV, na ścianach i suficie boazeria. W przedpokoju znajduje się wnęka idealnie nadająca się pod szafę w zabudowie. Koszty eksloatacyjne wynoszą 239,72 zł miesięcznie na które składa się: 106,30 zł- CO; 28,98zł- zaliczka na fundusz remontowy; 101,44 zł - zaliczka na cele administracyjne Wspólnoty Mieszkaniowej; 3,00 zł- energia elektryczna; woda oraz energia elektryczna - zgodnie ze stanem zużycia. Nieruchomość z dużym potencjałem do własnej aranżacji i remontu. Zapraszam na prezentację.
notatnik
960 643LOKAL na SPRZEDAŻ
Zegrze Pomorskie, Kurozwęcz
oferta dodana 26.03.2019
pow.: 3706 m2
Nieruchomość gruntowa o pow. 66.716m2 zabudowana budynkami magazynowo- produkcyjnymi położona w Kurozwęczu/Zegrze Pomorskie gm. Świeszyno. Nieruchomość oddalona jest ok. 25 km od Koszalina, ok. 1km od lotniska w Zegrzu Pomorskim, Rosnowo- 5km, Świeszyno - 15km, Białogard- 24km Nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej 168, prowadząca do drogi krajowej 11 Koszalin - Poznań. W bliskiej odległości znajduje się dawne lotnisko wojskowe, obecnie wykorzystywane jest dla małych jednostek latających. W skład nieruchomości wchodzi 12 działek, które zabudowane są budynkami przemysłowo- produkcyjnymi, socjalnymi, birowymi itp.. - Działka o pow., 157 zabudowana: a) budynkiem o pow.: 1082m2, składającym się z 2 pomieszczeń produkcyjnych, zaplecza sanitarnego, pom. magazynowych i biurowych. Do budynku przylega budynek kotłowni. b) budynek portierni z zapleczem socjalno- biurowym o pow.: 71m2 - Działka nr 160/1i 158/1 o pow.: 5.725m2 zabudowana bydynkiem produkcyjnym o pow.: 1533m2. obiekt wolnostojący murowany, niepodpiwniczony o konstrukcji murowanej, jednokondygnacyjny, składający się z 2 hal produkcyjnych z dobudowanym łącznikiem. - Działka 166 o pow.: 1.5580m2, zabudowana: budynkiem wolnostojacym: a) budynkiem wolnostojacym o pow.: 301,60m2. Budynek jednokondygnacyjny, mutrowany, składający się z pomieszczeń buiurowych z zapleczem socjalnym b) budynek magazynowy o pow.: 267,6m2 budynek jednokondyknacyjny, murowany, niepoodpiwniczony, składający się z pomieszczeń magazynowych. - Działka nr 160/2 o pow.: 5748m2, zabudowana budynkiem o pow.: 403,10m2 zabudowana budynkiem niepodpiwniczonym, o konstrukcji murowanej składający się z pomieszczeń magazynowych i socjalnych. - Działka 166 o pow.: 15580m2 zabudowana budynkiem o pow.: 46,80 m2. Budynek parterowy, wolnostojący, całkowicie odnowiony pełni funkcję świetlicy wiejskiej. - Działka nr 162, 163, 164, 165 stanowia drogi dojazdowe wewnętrzne. Nieruchomość w pełni ogrodzona, wewnętrzne ciagi komunikacyjne utwardzone płytami betonowymi i polbrukiem teren posesji strzeżony. Media: woda, energia, odprowadzenie ścieków do zbiornika,. Obiekt tworzy funkcjonalną całość. Możliwość sprzedaży poszczególnych obiektów. Stan budynków wymaga prac remontowo- naprawczych. Możliwość przystosowania obietktu pod rózny typ działalności. OFERTA BEZPOŚREDNIA WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY Na prezentację umawia Posrednik (lic. zaw. 11698).
notatnik
149 000LOKAL na SPRZEDAŻ
Zegrze Pomorskie, Kurozwęcz
oferta dodana 26.03.2019
pow.: 1082 m2
Nieruchomość gruntowa o pow. 4517m2 zabudowana budynkam magazynowo- produkcyjnym położona w Kurozwęczu/Zegrze Pomorskie gm. Świeszyno. Nieruchomość oddalona jest ok. 25 km od Koszalina, ok. 1km od lotniska w Zegrzu Pomorskim, Rosnowo- 5km, Świeszyno - 15km, Białogard- 24km Nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej 168, prowadząca do drogi krajowej 11 Koszalin - Poznań. W bliskiej odległości znajduje się dawne lotnisko wojskowe, obecnie wykorzystywane jest dla małych jednostek latających. W skład nieruchomości wchodzi - Działka o pow. 4517m zabudowana: a) budynkiem o pow.: 1082m2, składającym się z 2 pomieszczeń produkcyjnych, zaplecza sanitarnego, pom. magazynowych i biurowych. Do budynku przylega budynek kotłowni. b) budynek portierni z zapleczem socjalno- biurowym o pow.: 71m2 Z prawem własności nieruchomości związany jest udziała w drogach wewnetrznych dojazdowych w działkch nr 162, 163, 164, 165. Nieruchomość w pełni ogrodzona, wewnętrzne ciagi komunikacyjne utwardzone płytami betonowymi i polbrukiem teren posesji strzeżony. Media: woda, energia, odprowadzenie ścieków do zbiornika,. Możliwość przystosowania obietktu pod rózny typ działalności. Możliwość zakupu sąsiednich działek oraz obiektów magazynowo- produkcyjnych. OFERTA BEZPOŚREDNIA WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY Na prezentację umawia Posrednik (lic. zaw. 11698).
notatnik
149 000LOKAL na SPRZEDAŻ
Zegrze Pomorskie, Kurozwęcz
oferta dodana 26.03.2019
pow.: 767 m2
Nieruchomość gruntowa o pow. 5722m2 zabudowana budynkami magazynowo- produkcyjnymi położona w Kurozwęczu/Zegrze Pomorskie gm. Świeszyno. Nieruchomość oddalona jest ok. 25 km od Koszalina, ok. 1km od lotniska w Zegrzu Pomorskim, Rosnowo- 5km, Świeszyno - 15km, Białogard- 24km Nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej 168, prowadząca do drogi krajowej 11 Koszalin - Poznań. W bliskiej odległości znajduje się dawne lotnisko wojskowe, obecnie wykorzystywane jest dla małych jednostek latających. W skład nieruchomości wchodzi 2 działki: działka nr 159 o pow.: 3894m i działka nr 158/1 o pow.: 1828mk, które zabudowane są budynkami przemysłowo- produkcyjnymi, socjalnymi, biurowymi itp.. a) budynkiem o pow.: 766,82, składającym się z hali produkcyjnej murowanej, ściany działowe z cegły, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, posadzka betonowa, stolarka okienna drewniana, ogrzewanie etażowe. Możliwość zakupu sąsiedniej działki zabudowanej takim samym budynkiem magazynowym o pow.: 766,8m Nieruchomość w pełni ogrodzona, wewnętrzne ciągi komunikacyjne częściowo utwardzone, teren posesji strzeżony. Media: woda, energia, odprowadzenie ścieków do zbiornika,. Możliwość sprzedaży poszczególnych obiektów. Stan budynków wymaga prac remontowo- naprawczych. Możliwość przystosowania obiektu pod różny typ działalności. OFERTA BEZPOŚREDNIA WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY Na prezentację umawia Pośrednik (lic. zaw. 11698).
notatnik
149 000LOKAL na SPRZEDAŻ
Zegrze Pomorskie, Kurozwęcz
oferta dodana 26.03.2019
pow.: 767 m2
Nieruchomość gruntowa o pow. 5722m2 zabudowana budynkami magazynowo- produkcyjnymi położona w Kurozwęczu/Zegrze Pomorskie gm. Świeszyno. Nieruchomość oddalona jest ok. 25 km od Koszalina, ok. 1km od lotniska w Zegrzu Pomorskim, Rosnowo- 5km, Świeszyno - 15km, Białogard- 24km Nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej 168, prowadząca do drogi krajowej 11 Koszalin - Poznań. W bliskiej odległości znajduje się dawne lotnisko wojskowe, obecnie wykorzystywane jest dla małych jednostek latających. W skład nieruchomości wchodzi 2 działki: działka nr 160/1 o pow.: 1803m i działka nr 161/1 o pow.: 38978m , które zabudowane są budynkami przemysłowo- produkcyjnymi, socjalnymi, biurowymi itp.. a) budynkiem o pow.: 766,82, składającym się z hali produkcyjnej murowanej, ściany działowe z cegły, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, posadzka betonowa, stolarka okienna drewniana, ogrzewanie etażowe. Możliwość zakupu sąsiedniej działki zabudowanej takim samym budynkiem magazynowym o pow.: 766,8m Nieruchomość w pełni ogrodzona, wewnętrzne ciągi komunikacyjne częściowo utwardzone, teren posesji strzeżony. Media: woda, energia, odprowadzenie ścieków do zbiornika,. Możliwość sprzedaży poszczególnych obiektów. Stan budynków wymaga prac remontowo- naprawczych. Możliwość przystosowania obiektu pod różny typ działalności. OFERTA BEZPOŚREDNIA WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY Na prezentację umawia Pośrednik (lic. zaw. 11698).
notatnik
298 000LOKAL na SPRZEDAŻ
Zegrze Pomorskie, Kurozwęcz
oferta dodana 26.03.2019
pow.: 1534 m2
Nieruchomość gruntowa o pow. 11.422m2 zabudowana budynkami magazynowo- produkcyjnymi położona w Kurozwęczu/Zegrze Pomorskie gm. Świeszyno. Nieruchomość oddalona jest ok. 25 km od Koszalina, ok. 1km od lotniska w Zegrzu Pomorskim, Rosnowo- 5km, Świeszyno - 15km, Białogard- 24km Nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej 168, prowadząca do drogi krajowej 11 Koszalin - Poznań. W bliskiej odległości znajduje się dawne lotnisko wojskowe, obecnie wykorzystywane jest dla małych jednostek latających. W skład nieruchomości wchodzi 4 działki: działka nr 160 o pow.: 3897m, działka nr 158/1 o pow.: 1828m, działka nr 160/1 o pow.: 1803m, działka 159 o pow.: 3894m, które zabudowane są budynkami przemysłowo- produkcyjnymi, socjalnymi, biurowymi itp.. a) budynkiem o pow.: 1533,60m, składającym się z hali produkcyjnej murowanej, wolnostojącej, ściany działowe z cegły, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, posadzka betonowa, stolarka okienna drewniana, ogrzewanie etażowe. Możliwość zakupu sąsiednich działek oraz obiektów magazynowo- produkcyjnych. Nieruchomość w pełni ogrodzona, wewnętrzne ciągi komunikacyjne częściowo utwardzone, teren posesji strzeżony. Media: woda, energia, odprowadzenie ścieków do zbiornika,. Możliwość sprzedaży poszczególnych obiektów. Stan budynków wymaga prac remontowo- naprawczych. Możliwość przystosowania obiektu pod różny typ działalności. OFERTA BEZPOŚREDNIA WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY Na prezentację umawia Pośrednik (lic. zaw. 11698).
notatnik
85 000LOKAL na SPRZEDAŻ
Zegrze Pomorskie, Kurozwęcz
oferta dodana 26.03.2019
pow.: 403 m2
Nieruchomość gruntowa o pow. 5748m2 zabudowana budynkami magazynowo- produkcyjnymi położona w Kurozwęczu/Zegrze Pomorskie gm. Świeszyno. Nieruchomość oddalona jest ok. 25 km od Koszalina, ok. 1km od lotniska w Zegrzu Pomorskim, Rosnowo- 5km, Świeszyno - 15km, Białogard- 24km Nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej 168, prowadząca do drogi krajowej 11 Koszalin - Poznań. W bliskiej odległości znajduje się dawne lotnisko wojskowe, obecnie wykorzystywane jest dla małych jednostek latających. W skład nieruchomości wchodzi 12 działek, które zabudowane są budynkami przemysłowo- produkcyjnymi, socjalnymi, biurowymi itp.. - Działka nr 160/2 o pow.: 5748m2, zabudowana budynkiem o pow.: 403,10m2 zabudowana budynkiem nie podpiwniczonym, o konstrukcji murowanej składający się z pomieszczeń magazynowych i socjalnych. Z prawem własności nieruchomości związany jest udział w działkach nr 162, 163, 164, 165 stanowią drogi dojazdowe wewnętrzne. Nieruchomość w pełni ogrodzona, wewnętrzne ciagi komunikacyjne utwardzone teren posesji strzeżony. Media: woda, energia, odprowadzenie ścieków do zbiornika,. Obiekt tworzy funkcjonalną całość. Możliwość sprzedaży poszczególnych obiektów. Stan budynków wymaga prac remontowo- naprawczych. Możliwość przystosowania obiektu pod różny typ działalności. OFERTA BEZPOŚREDNIA WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY Na prezentację umawia Pośrednik (lic. zaw. 11698).
notatnik
960 630DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
Zegrze Pomorskie, Kurozwęcz
oferta dodana 26.03.2019
pow.: 66716 m2
Nieruchomość gruntowa o pow. 66.716m2 zabudowana budynkami magazynowo- produkcyjnymi położona w Kurozwęczu/Zegrze Pomorskie gm. Świeszyno. Nieruchomość oddalona jest ok. 25 km od Koszalina, ok. 1km od lotniska w Zegrzu Pomorskim, Rosnowo- 5km, Świeszyno - 15km, Białogard- 24km Nieruchomość położona przy drodze wojewódzkiej 168, prowadząca do drogi krajowej 11 Koszalin - Poznań. W bliskiej odległości znajduje się dawne lotnisko wojskowe, obecnie wykorzystywane jest dla małych jednostek latających. W skład nieruchomości wchodzi 12 działek, które zabudowane są budynkami przemysłowo- produkcyjnymi, socjalnymi, biurowymi itp.. - Działka o pow., 157 zabudowana: a) budynkiem o pow.: 1082m2, składającym się z 2 pomieszczeń produkcyjnych, zaplecza sanitarnego, pom. magazynowych i biurowych. Do budynku przylega budynek kotłowni. b) budynek portierni z zapleczem socjalno- biurowym o pow.: 71m2 - Działka nr 160/1i 158/1 o pow.: 5.725m2 zabudowana budynkiem produkcyjnym o pow.: 1533m2. obiekt wolnostojący murowany, niepodpiwniczony o konstrukcji murowanej, jednokondygnacyjny, składający się z 2 hal produkcyjnych z dobudowanym łącznikiem. - Działka 166 o pow.: 1.5580m2, zabudowana: budynkiem wolnostojącym: a) budynkiem wolnostojącym o pow.: 301,60m2. Budynek jednokondygnacyjny, murowany, składający się z pomieszczeń biurowych z zapleczem socjalnym b) budynek magazynowy o pow.: 267,6m2 budynek jednokondyknacyjny, murowany, niepoodpiwniczony, składający się z pomieszczeń magazynowych. - Działka nr 160/2 o pow.: 5748m2, zabudowana budynkiem o pow.: 403,10m2 zabudowana budynkiem niepodpiwniczonym, o konstrukcji murowanej składający się z pomieszczeń magazynowych i socjalnych. - Działka 166 o pow.: 15580m2 zabudowana budynkiem o pow.: 46,80 m2. Budynek parterowy, wolnostojący, całkowicie odnowiony pełni funkcję świetlicy wiejskiej. - Działka nr 162, 163, 164, 165 stanowią drogi dojazdowe wewnętrzne. Nieruchomość w pełni ogrodzona, wewnętrzne ciągi komunikacyjne utwardzone płytami betonowymi i polbrukiem teren posesji strzeżony. Media: woda, energia, odprowadzenie ścieków do zbiornika,. Obiekt tworzy funkcjonalną całość. Możliwość sprzedaży poszczególnych obiektów. Stan budynków wymaga prac remontowo- naprawczych. Możliwość przystosowania obiektu pod różny typ działalności. OFERTA BEZPOŚREDNIA WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY Na prezentację umawia Pośrednik (lic. zaw. 11698).
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości
DobryAdres.pl na Google Maps
Dobry Adres nieruchomości, mieszkania, domy i działki

Ocena 5/5
Głosów 1126