zmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj

znaleziono 701 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
790 000DOM na SPRZEDAŻ
BEZRZECZE
oferta dodana 12.04.2019, zmieniona: 20.04.2019
Liczba pokoi: 5
Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękny, nowoczesny i bardzo funkcjonalny dom wolnostojący w spokojnej części Bezrzecza. Umiejscowienie na końcu cichej uliczki zapewnia prywatność oraz idealne warunki do odpoczynku dla osób ceniących sobie te wartości. Dom spełni wszelkie oczekiwania osób szukających oferty łączącej walory nowoczesności oraz maksymalnej użytkowości. Nieruchomość z 2011 roku o powierzchni użytkowej 161m2. Na parterze znajdują się wiatrołap, przestronny salon, otwarta kuchnia z praktyczną spiżarnią oraz łazienka dla gości. Garaż jednostanowiskowy o powierzchni ponad 21m2 z elektronicznie otwieraną bramą. Z garażu przejście do pomieszczenia gospodarczego oraz wyjście na ogród. Bardzo ładne schody prowadzą na piętro, gdzie znajdują się trzy praktyczne sypialnie, duży gabinet, który także może spełniać rolę dodatkowej sypialni oraz przestronna łazienka. Estetyczne wnętrza wykończone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zapewniającym mnóstwo przestrzeni i światła. Wyjątkowo praktyczny projekt, wymiary i aranżacja pomieszczeń gwarantują duży komfort zamieszkania przyszłych właścicieli. We wszystkich pomieszczeniach piękne, duże okna do poziomu podłogi, dzięki czemu dom jest zjawiskowo oświetlony. We wszystkich oknach zamontowane rolety sterowane pilotem. Projekt, aranżacja wnętrz oraz wykończenie powinny zadowolić najbardziej wymagających. Zdecydowanie polecamy oraz serdecznie zapraszamy. Matterport -- : https://my.matterport.com/show/?m=rQ25CWkTMfL
notatnik
499 000DOM na SPRZEDAŻ
BOBRÓWKO
oferta dodana 07.04.2019, zmieniona: 18.04.2019
Liczba pokoi: 5 pow.: 203 m2

Parterowy dom, pompa ciepła, duża działka 499 tys.

Piękny parterowy dom wolnostojący posadowiony na dużej, bardzo ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce. Nieruchomość zlokalizowana w malowniczej miejscowości Bobrówko na trasie Strzelce Krajeńskie - Choszczno. W miejscowości znajdują się: szkoła, sklepy, przychodnia, poczta, kościół, stacja kolejowa, park krajobrazowy itp. Pomieszczenia zaaranżowane z ogromną pieczołowitością i dbałością o każdy szczegóły przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów. Dokładne wykończenie doskonale komponuje z funkcjonalnością a wykorzystanie energooszczędnych rozwiązań i alternatywnych źródeł energii cieplnej wieńczą całość. Wielkim atutem jest lokalizacja umożliwiająca obcowanie z naturą, spokój i szczęście konsolidujące rodzinę dla której dom jest wręcz wymarzony. Właściciele budując dom wykorzystali dostępne na rynku rozwiązania technologiczne zapewniające: bezpieczeństw, oszczędność i wygodę: pompa ciepła, solary, antywłamaniowe drewniane okna, ogrzewanie podłogowe, kominek, dwa zbiorniki na deszczówkę z pompą, dachówka Creaton, brama garażowa na pilota, kute przęsła ogrodzenia, garaż na dwa samochody, spory podjazd wyłożony kostką. Dom składa się z obszernego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na taras, trzech sypialni (jedna pełni funkcję gabinetu), łazienki z wanną i kabiną, łazienki dla gości, holu, wiatrołapu oraz garażu dwustanowiskowego z pomieszczeniem gospodarczym. Kuchnia kompletna zarówno pod względem zastosowanych materiałów dekoracyjnych, mebli, armatury jaki i sprzętu AGD. Eleganckie łazienki wykończone wysokiej jakości glazurą i terakota, wyposażone w markową armaturę. Ściany gładzone malowane, podłoga w salonie, kuchni i korytarzu wyłożona gresem polerowanym a w sypialniach wysokiej jakości panelami. Dom można nabyć z kompletnym wyposażeniem tworzącym niepowtarzalną całość. Wydanie od zaraz. Zapraszam do obejrzenia na żywo.
notatnik
1 663 200DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, KASZTANOWE
oferta dodana 15.04.2019, zmieniona: 15.04.2019
pow.: 6160 m2

DZIAŁKA USŁUGOWA W CENTRUM OSIEDLA KASZTANOWEGO!

OFERTA BEZPOŚREDNIA! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJĘ PROWIZJE KUPUJĄCEGO POKRYWA W CAŁOŚCI SPRZEDAJĄCY! Usługowa działka położona w samym sercu Osiedla Kasztanowego. Dobry dojazd do centrum miasta. Nieopodal cała infrastruktura miejska. Liczebność ludności osiedla powyżej 2500 osób. Cena 270zł/m2 netto, do ceny trzeba doliczyć VAT 23%. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Teren elementarny oznaczony D.A.2036.U. 1. Ustalenia funkcjonalne: 1) przeznaczenie terenu: zabudowa usługowa; 2) dopuszcza się usługi w zakresie: a) handlu, b) gastronomii, c) zdrowia, d) kultury i edukacji. 2. Ustalenia ekologiczne: minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego: 10% działki budowlanej. 3. Ustalenia kompozycji, form zabudowy i sposobu zagospodarowania terenu: 1) maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej: 40%; 2) wskaźnik intensywności zabudowy w granicach działki budowlanej: od 0,001 do 1,0; 3) maksymalna wysokość zabudowy: 10,0 m; 4) nakazuje się realizację zabudowy obrzeżnej w formie ciągłej zabudowy wzdłuż przylegających do terenu ulic, z wykształceniem otwartego placu wewnętrznego zagospodarowanego obiektami małej architektury, zielenią itp.; dopuszcza się realizację prześwitów w budynkach celem umożliwienia przejścia i przejazdu na plac wewnętrzny; 5) budynki kryje się dachami o innej geometrii niż dachy strome; 6) dopuszcza się tymczasowe zagospodarowanie terenu jako placu targowego; 7) dopuszcza się lokalizację tablic reklamowych i urządzeń reklamowych o wysokości do 2,5 m i powierzchni ekspozycji do 2,5 m2, przy czym nie mogą one zakłócać warunków mieszkaniowych lub sygnałów drogowych m.in. poprzez emisję pulsującego światła; 8) minimalna powierzchnia nowo wydzielanej działki budowlanej: 600 m2 Polecam ze względu na super lokalizację oraz cenę ! Zapraszam na prezentację !
notatnik
944 400DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, KASZTANOWE
oferta dodana 15.04.2019, zmieniona: 15.04.2019
pow.: 4722 m2

Działka usługowa os.Kasztanowe!

OFERTA BEZPOŚREDNIA! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJĘ PROWIZJE KUPUJĄCEGO POKRYWA W CAŁOŚCI SPRZEDAJĄCY! Usługowa działka położona w samym sercu Osiedla Kasztanowego. Dobry dojazd do centrum miasta. Nieopodal cała infrastruktura miejska. Liczebność ludności osiedla powyżej 2500 osób. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Teren elementarny oznaczony D.A.2020.U. 1. Ustalenia funkcjonalne: 1) przeznaczenie terenu: zabudowa usługowa; 2) dopuszcza się usługi w zakresie: a) handlu, gastronomii, b) ochrony zdrowia i opieki społecznej, c) kultury i edukacji; 3) dopuszcza się zachowanie istniejącej stacji bazowej telefonii komórkowej. 2. Ustalenia ekologiczne: 1) minimalny udział powierzchni terenu biologicznie czynnego: 20% działki budowlanej. 2) ustala się utrzymanie i uzupełnienie szpaleru drzew, oznaczonego na rysunku planu; dopuszcza się cięcia sanitarne i pielęgnacyjne drzew. 3. Ustalenia kompozycji, form zabudowy i sposobu zagospodarowania terenu: 1) maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej: 35%; 2) wskaźnik intensywności zabudowy w granicach działki budowlanej: od 0,01 do 0,7;; 3) maksymalna wysokość zabudowy: 11,0 m, dla masztów i obiektów technicznych: 20,0 m; 4) budynki kryje się dachami o dowolnej geometrii; 5) dopuszcza się lokalizację tablic reklamowych i urządzeń reklamowych o wysokości do 2,5 m i powierzchni ekspozycji do 2,5 m2, przy czym nie mogą one zakłócać warunków mieszkaniowych lub sygnałów drogowych m.in. poprzez emisję pulsującego światła; 6) minimalna powierzchnia nowo wydzielanej działki budowlanej: 1000 m2. Polecam ze względu na super lokalizację oraz cenę ! Zapraszam na prezentację !
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości
DobryAdres.pl na Google Maps
Dobry Adres nieruchomości, mieszkania, domy i działki

Ocena 5/5
Głosów 1126