na sprzedaż - ogłoszenia DobryAdres.pl
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

oferty nieruchomości na sprzedaż

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 8397 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
NOWY TOMYŚL
9 575 620 PLN 50398 m2
Nowy Tomyśl - 5 ha - działki inwestycyjne
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ NOWY TOMYŚL,
Na sprzedaż grunt o pow. 50.398 m2, zlokalizowany w Nowym Tomyślu, w skład którego wchodzi kilka wyodrębnionych działek. Działki położone są na terenach zabudowy obiektów produkcyjnych, składów i magazynów, oznaczonych symbolem 11P, zgodnie z Uchwałą MPZP Nr: XLVII/439/2018, z dnia 26.02.2018 r. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi w większości zabudowa produkcyjna I magazynowa oraz działki niezabudowane, przeznaczone pod działalność gospodarczą. Media: woda, prąd, gaz - w działce, kanalizacja - przy granicy działki. Nieruchomość usytuowana jest w południowej części miasta, 8 km od A2, przy asfaltowej drodze gminnej. W POBLIŻU DZIAŁEK ZOSTAŁA ODDANA DO UŻYTKU NOWO WYBUDOWANA OBWODNICA MIASTA CO W ZNACZNYM STOPNIU UŁATWI KOMUNIKACJĘ. Nowy Tomyśl jest jednym z największych powiatów w zachodniej części województwa wielkopolskiego, zlokalizowanym bezpośrednio przy autostradzie A2, co stanowi o atrakcyjności tych działek pod kątem wielu możliwości inwestycyjnych. OPRÓCZ OFEROWANEJ POWIERZCHNI 50.398 m2 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NASTĘPUJĄCYCH DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH: - 28.500 m2 - 21.800 m2 - 10.800 m2 W przypadku zakupu pojedynczych działek cena za m2 powierzchni działki jest do indywidualnego ustalenia. Zapraszam do kontaktu i na prezentację. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
9 575 620 PLN
50398,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
NOWINA
1 190 000 PLN 348 m2
Oaza spokoju - dom z agroturystyką
OBIEKT NA SPRZEDAŻ NOWINA,
Na sprzedaż niecodzienna nieruchomość położona wśród łąk i lasów. * unikalne miejsce do zamieszkania * gotowy biznes - funkcjonująca agroturystyka * położona w malowniczym, zacisznym zakątku Nieruchomość gruntowa o pow. 19.200 m2 zabudowana jest budynkami mieszkalnymi, jak również budynkami wykorzystywanymi do prowadzonej działalności, o łącznej pow. 348 m2. Położona jest w powiecie czarnkowskim, w wiosce oddalonej o 5 km od miejscowości Lubasz. W skład nieruchomości wchodzą następujące budynki : 1. Dom wolnostojący - budynek główny - o pow. 109 m2, dopasowany kolorystyką do otaczającego go lasu * na parterze - kuchnia otwarta w zabudowie, połączona z salonem z kominkiem - gustowna sypialnia - łazienka z prysznicem i dużą wanną * na piętrze - dwie sypialnie - WC 2. Trzy domki gościnne - o pow. 35 m2 każdy, w tym jeden z antresolą Każdy domek posiada po 2 pokoje, z 4 miejscami noclegowymi, aneks kuchenny i łazienkę 3. Dodatkowe pomieszczenia - kuchnia letnia, świetlica, stajnia, wędzarnia + piec chlebowy, wiata, królikarnia, voliera z papugami Na terenie nieruchomości znajduje się również wydzielone palenisko (miejsce na ognisko), grill oraz warzywniak ze świeżymi ziołami i warzywami. 10 miejsc parkingowych, bezpośrednio na tyłach budynków. Tak duży teren daje wiele możliwości rozwojowych. Nieruchomość ta jest dobrym pomysłem na życie, jak i biznes. Idealne miejsce dla wędkarzy, grzybiarzy oraz osób pragnących uciec od miejskiego zgiełku. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DODATKOWEGO DOMU, W KTÓRYM AKTUALNIE MIESZKAJĄ WŁAŚCICIELE, ZNAJDUJĄCEGO SIĘ NA SĄSIEDNIEJ DZIAŁCE (dla zainteresowanych jest możliwość przesłania zdjęć). To miejsce powinieneś zobaczyć! Zapraszam do kontaktu i na prezentację, chętnie Państwa oprowadzę. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 190 000 PLN
10 348,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
LUSOWO
469 000 PLN 1438 m2
Działka 1438 m2 w Lusowie
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ LUSOWO,
Lusowo, gmina Tarnowo Podgórne Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana, na której słychać śpiew ptaków, pośród powstających domów jednorodzinnych w Lusowie. Działka jest płaska, ma powierzchnię 1437 m2 i kształt kwadratu. Idealnie nadaje się na budowę domu. MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA SĄSIEDNIEJ DZIAŁKI O POW. OK. 1.400 M2 Prąd na działce, pozostałe media w drodze - woda (przy działce), gaz (w ulicy). Dojazd drogą gruntową. Uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza (symbol 8MN1) Max. powierzchnia zabudowy: 25 %, nie więcej niż 400 m2. Max. wysokość zabudowy: 9 m. Dopuszcza się realizację 1 budynku mieszkalnego i 1 budynku garażowego lub gospodarczego (do 80 m2). Działka częściowo zadrzewiona, w całości opłotowana. Szybki dojazd do Poznania - bardzo dobrej jakości droga 92, trasą S11 i niedaleko A2 - można sprawnie dojechać do pracy. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia nieruchomości. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
469 000 PLN
1438,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
BEDNARY
129 000 PLN 1216 m2
Bednary * Działka sprzedaż * gmina Pobiedziska *
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ BEDNARY,
Na sprzedaż zalesiona działka o pow. 1.216m2. w Bednarach, gm. Pobiedziska Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest malownicza okolica z pięknymi widokami na pola i łąki, otoczenie lasu, bliskość jezior i mnóstwo przyrody. Działka ma kształt prostokąta, jest mocno porośnięta świerkami. TUTAJ CZAS PŁYNIE WOLNO Cisza, spokój i kontakt z naturą - to z pewnością znajdziesz w tym miejscu. Jednocześnie nie tracąc kontaktu z Poznaniem, ze względu na dogodny dojazd do stolicy Wielkopolski. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego i Puszczy Zielonka - Pobiedziska 7 km - Gniezno 20 km - Swarzędz 21 km - Poznań 25 km - Jezioro Stęszewskie ok. 4 km (9 minut) NA SPRZEDAŻ DODATKOWO DZIAŁKA SĄSIADUJĄCA - również o metrażu 1.216m2, łączna powierzchnia 2.432m2. ZAPRASZAM DO KONTAKTU Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
129 000 PLN
1216,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
BEDNARY
129 000 PLN 1271 m2
* Bednary * działka 1271 m2 * gm. Pobiedziska
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ BEDNARY,
Polecam na sprzedaż działkę położoną w Gminie Pobiedziska, w miejscowości BEDNARY - niewielkiej wsi, oddalonej 5 km od Pobiedzisk, a 30 km od Poznania. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie lasów, Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, zaledwie kilka kilometrów od jezior Stęszewskiego, Wrończynskiego, Jerzyńskiego i Biezdruchowo. Jeziora posiadają czystą wodę i nowoczesne kąpieliska np. Jez. Biezdruchowo. Miejscowość Bednary znana jest z lądowiska samolotowego, którym zarządza Aeroklub Poznański i Międzynarodowej Wystawy Rolniczej. W pobliżu sklepy spożywcze i pełna infrastruktura handlowo-usługowa w Pobiedziskach, szkoły i przedszkola w pobliskich miejscowościach (Wronczyn, Pobiedziska). Wyjątkowa lokalizacja w otoczeniu lasów i jezior, z dala od zgiełku miasta. Na sprzedaż działka rolna, bez wydanych warunków zabudowy. Działka o powierzchni 1271m2 NA SPRZEDAŻ W TEJ LOKALIZACJI POSIADAMY JESZCZE DWIE INNE DZIAŁKI SĄSIADUJĄCE ZE SOBĄ - każda o metrażu 1216m2, razem 2432m2. ZAPRASZAM DO KONTAKTU Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
129 000 PLN
1271,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
NOWINA
1 190 000 PLN 19200 m2
Duża działka - Oaza spokoju - Dom z agroturystyką
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ NOWINA,
Na sprzedaż niecodzienna nieruchomość położona wśród łąk i lasów. Nieruchomość gruntowa o pow. 19.200 m2 zabudowana jest budynkami mieszkalnymi, jak również budynkami wykorzystywanymi do prowadzonej działalności, o łącznej pow. 348 m2. * unikalne miejsce do zamieszkania * gotowy biznes - funkcjonująca agroturystyka * położona w malowniczym, zacisznym zakątku Położona jest w powiecie czarnkowskim, w wiosce oddalonej o 5 km od miejscowości Lubasz. W skład nieruchomości wchodzą następujące budynki : 1. Dom wolnostojący - budynek główny - o pow. 109 m2, dopasowany kolorystyką do otaczającego go lasu * na parterze - kuchnia otwarta w zabudowie, połączona z salonem z kominkiem - gustowna sypialnia - łazienka z prysznicem i dużą wanną * na piętrze - dwie sypialnie - WC 2. Trzy domki gościnne - o pow. 35 m2 każdy, w tym jeden z antresolą Każdy domek posiada po 2 pokoje, z 4 miejscami noclegowymi, aneks kuchenny i łazienkę 3. Dodatkowe pomieszczenia - kuchnia letnia, świetlica, stajnia, wędzarnia + piec chlebowy, wiata, królikarnia, voliera z papugami Na terenie nieruchomości znajduje się również wydzielone palenisko (miejsce na ognisko), grill oraz warzywniak ze świeżymi ziołami i warzywami. 10 miejsc parkingowych, bezpośrednio na tyłach budynków. Tak duży teren daje wiele możliwości rozwojowych. Nieruchomość ta jest dobrym pomysłem na życie, jak i biznes. Idealne miejsce dla wędkarzy, grzybiarzy oraz osób pragnących uciec od miejskiego zgiełku. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DODATKOWEGO DOMU, W KTÓRYM AKTUALNIE MIESZKAJĄ WŁAŚCICIELE, ZNAJDUJĄCEGO SIĘ NA SĄSIEDNIEJ DZIAŁCE (dla zainteresowanych jest możliwość przesłania zdjęć). To miejsce powinieneś zobaczyć! Zapraszam do kontaktu i na prezentację, chętnie Państwa oprowadzę. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 190 000 PLN
19200,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
NOWINA
1 190 000 PLN 348 m2
Oaza spokoju - dom z agroturystyką
DOM NA SPRZEDAŻ NOWINA,
Na sprzedaż niecodzienna nieruchomość położona wśród łąk i lasów. * unikalne miejsce do zamieszkania * gotowy biznes - funkcjonująca agroturystyka * położona w malowniczym, zacisznym zakątku Nieruchomość gruntowa o pow. 19.200 m2 zabudowana jest budynkami mieszkalnymi, jak również budynkami wykorzystywanymi do prowadzonej działalności, o łącznej pow. 348 m2. Położona jest w powiecie czarnkowskim, w wiosce oddalonej o 5 km od miejscowości Lubasz. W skład nieruchomości wchodzą następujące budynki : 1. Dom wolnostojący - budynek główny - o pow. 109 m2, dopasowany kolorystyką do otaczającego go lasu * na parterze - kuchnia otwarta w zabudowie, połączona z salonem z kominkiem - gustowna sypialnia - łazienka z prysznicem i dużą wanną * na piętrze - dwie sypialnie - WC 2. Trzy domki gościnne - o pow. 35 m2 każdy, w tym jeden z antresolą Każdy domek posiada po 2 pokoje, z 4 miejscami noclegowymi, aneks kuchenny i łazienkę 3. Dodatkowe pomieszczenia - kuchnia letnia, świetlica, stajnia, wędzarnia + piec chlebowy, wiata, królikarnia, voliera z papugami Na terenie nieruchomości znajduje się również wydzielone palenisko (miejsce na ognisko), grill oraz warzywniak ze świeżymi ziołami i warzywami. 10 miejsc parkingowych, bezpośrednio na tyłach budynków. Tak duży teren daje wiele możliwości rozwojowych. Nieruchomość ta jest dobrym pomysłem na życie, jak i biznes. Idealne miejsce dla wędkarzy, grzybiarzy oraz osób pragnących uciec od miejskiego zgiełku. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DODATKOWEGO DOMU, W KTÓRYM AKTUALNIE MIESZKAJĄ WŁAŚCICIELE, ZNAJDUJĄCEGO SIĘ NA SĄSIEDNIEJ DZIAŁCE (dla zainteresowanych jest możliwość przesłania zdjęć). To miejsce powinieneś zobaczyć! Zapraszam do kontaktu i na prezentację, chętnie Państwa oprowadzę. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 190 000 PLN
10 348,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
DUSZNIKI
7 898 000 PLN 1567 m2
Atrakcyjna hala produkcyjno- magazynowa
OBIEKT NA SPRZEDAŻ DUSZNIKI,
Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym z częścią biurowo-socjalną w gminie DUSZNIKI, w powiecie Szamotulskim. Powierzchnia działki wynosi 6.167 m2, natomiast powierzchnia zabudowy 1.567 m2, w tym powierzchnia użytkowa budynku to 1.453 m2. Funkcjonalny układ hali obejmuje: - część biurową - 181 m2 - część produkcyjno-magazynową - 1.196 m2 - część socjalną - 76 m2 oraz budynek gospodarczy z 4 pomieszczeniami z funkcją użytkową o pow. 63 m2. Na terenie działki znajduje się 19 miejsc parkingowych oraz plac manewrowy utwardzony kostką brukową. Nieruchomość oświetlona lampami na słupach stalowych. Dookoła działki ogrodzenie wykonane z siatki stalowej z profili ocynkowanych. Brama wjazdowa o konstrukcji stalowej z napędem elektrycznym. Obiekt powstał w 2016 r., jako jedna naziemna kondygnacja. Media oraz instalacje: - wodociągowa - kanalizacyjna - elektroenergetyczna - C.O., C.W. - piec na opał stały (nagrzewnice przemysłowe), dodatkowo w części biurowo-socjalnej bojler - instalacja wysokiego ciśnienia - instalacja p.poż, odgromowa - instalacja wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji - instalacja alarmowa, CCTV - fotowoltaiczna 15 kWp Na terenie trafostacja z dużym przydziałem mocy 15/0,4 KV (max. do 630 KW). Wykonana została również sieć kanalizacji deszczowej z rozprowadzeniem do studni rozsączających. Zgodnie z MPZP teren przedmiotowej nieruchomości znajduje się na obszarze oznaczonym jako - teren o funkcji przemysłowej, obiekty produkcyjne, magazynowe, teren zabudowy usługowej. Zgodnie z projektem zagospodarowania działki drogi dojazdowe dostosowane są dla samochodów dostawczych o nacisku 100 kN na oś. Budynek posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, w odległości 250 m od ulicy asfaltowej. Nieruchomość położona jest w niedalekiej odległości od DK92 (Pniewy - Tarnowo Podgórne), 23 km od autostrady A2 oraz 28 km od zachodniej granicy miasta Poznania. Teren jest bardzo dobrze skomunikowany. Bliskość dróg zapewnia dobrą komunikację z miejscowościami sąsiednimi. Cena netto, należy doliczyć podatek VAT 23 %. Proponowana nieruchomość jest dobrze utrzymana, w bardzo dobrym stanie technicznym o podwyższonym standardzie wykończenia, z praktycznie wszystkimi instalacjami i mediami potrzebnymi do prowadzenia wielu rodzaju działalności. Zapraszam do kontaktu oraz prezentację! Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
7 898 000 PLN
1567,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN
2 850 000 PLN 492 m2
Budynek mieszkalno-usługowy 5 mieszkań + 2 lokale
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN,
Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w samym sercu prawobrzeża o łącznej powierzchni 491,99m2. Wolnostojący budynek mieszkalny z częścią usługową z 1999r.- w pełni wynajęty. Dodatkowo na terenie działki paczkomaty Inpostu. Pod budynkiem mnóstwo miejsc postojowych, dodatkowa możliwość wydzielenia miejsc parkingowych w obrębie działki. Część mieszkalna z osobną klatką schodową. Wejście do części usługowej z ulicy (lokal narożny na parterze oraz drugi z osobnym wejściem w części piwnicznej). Dużą zaletą nieruchomości są niskie koszty utrzymania budynku. Parter - hol (14,29m2) - pom. gospod. (5,12m2) - pomieszczenie usługowe (78,86m2) - komunikacja (8,06m2) I Piętro Mieszkanie nr 1 o łącznej powierzchni 51,17m2: - przedpokój (4,24m2) - aneks jadalniany (6,55m2) - pokój sypialny (12,70m2) - pokój (19,04m2) - aneks kuchenny (4,35m2) - łazienka (4,29m2) Mieszkanie nr 2 o łącznej powierzchni 29,23m2: - przedpokój (3,9m2) - pokój 17,39m2) - aneks kuchenny (3,45m2) - łazienka (4,4m2) II Piętro Klatka schodowa (20,08m2) Taras (8,49m2) Mieszkanie nr 3 o łącznej powierzchni 29,27m2: - przedpokój (3,12m2) - pokój (17,74m2) - aneks kuchenny (5,13m2) - łazienka (3,28m2) - taras (24,96m2) Mieszkanie nr 4 o łącznej powierzchni 27,71m2: - przedpokoju (3,69m2) - pokój (16,08m2) - aneks kuchenny (3,54m2) - łazienka (4,4m2) Mieszkanie nr 5 o łącznej powierzchni 43,88m2: - przedpokój (7,89m2) - pokój (25,04m2) - kuchnia (6,51m2) - łazienka (4,44m2) Piwnica - klatka schodowa (11,36m2) - pomieszczenie techniczne (5,12m2) Pomieszczenie usługowe: - komunikacja (9,79m2) - pomieszczenie usługowe (67,25m2) - pokój socjalny (4,61m2) - toaleta (3,54m2) - przedsionek (1,34m2) Całkowita powierzchnia usług to 173,45m2. Całkowita powierzchnia mieszkaniowa 270,38m2. Powierzchnia dod. poddasza 14,17m2. Powierzchnia tarasów 33,45m2. Zapraszam na prezentację. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
2 850 000 PLN
491,99 m2 Zobacz ofertę
notatnik
WRZOSOWO
299 000 PLN 501 m2
Działka budowlana 850 metrów do morza
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ WRZOSOWO,
Działka budowlana położona w kompleksie działek we Wrzosowie, w odległości 850 metrów w linii prostej od morza. Głównym atutem działki jest jej położenie - z dala od zgiełku turystycznego gwaru ale zarazem 1,5 km spacerem do centrum Dziwnówka, 1,3 km do plaży oraz 1,5 km do punktu widokowego Klif Dziwnówek. Na tym terenie brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, należy wystąpić o warunki zabudowy. Warunki zabudowy wydane w 2016r. dla sąsiedniej działki, o identycznej powierzchni, przewidywały na tym terenie zabudowę wolnostojąca o dwóch kondygnacjach użytkowych, gdzie druga kondygnacja zlokalizowana będzie w dachu stromym, garaż wbudowany lub dobudowany do budynku, powierzchnia zabudowy max. 20%. Przy granicy działki prąd, woda do wykonania z ujęcia własnego, kanalizacja we własnym zakresie - sąsiad ma szambo, gaz znajduje się w odległości ok. 130 metrów. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Zapraszam na prezentacje. Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
299 000 PLN
501,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, STOŁCZYN
399 000 PLN 800 m2
Działka budowlana z pięknym widokiem
DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, STOŁCZYN
Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Wśród ciszy i spokoju, z pięknym widokiem na rozlewiska Odry oraz jezioro Dąbie. Działka należy do kompleksu Bajkowe Wzgórze, co idealnie oddaje panujący tam klimat. Działka leżąca na terenach obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego o funkcji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług. Nie trzeba więc występować o warunki zabudowy. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Tereny rozwijające się, w sąsiedztwie nowo powstające domy jednorodzinne, w odległości ok. 2 km park handlowy Vendo Park, 1,5 km do przystanków komunikacji miejskiej. Niebywałą zaletą jest nowo powstający 3 etap trasy północnej, co ułatwi komunikację z centrum miasta. Zapraszam do odwiedzenia tego bajkowego miejsca umawiając się ze mną na prezentacje. Warto! Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
399 000 PLN
800,00 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, WAŁY CHROBREGO
559 000 PLN 37 m2
Apartament Wały Chrobrego-w pełni wyposażony
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, WAŁY CHROBREGO
Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości. Znajduje się ono na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku apartamentowego tuż przy Wałach Chrobrego. Budynek oddany do użytku w 2024 roku, wykonany w wysokim standardzie z windą oraz podziemnym garażowcem. Okna mieszkania oraz prawie 9-metrowy taras wychodzą na stronę dziedzińca budynku. Mieszkanie pierwotnie było kawalerką z aneksem kuchennym (tak też jest opisane w księdze wieczystej). Obecnie funkcjonuje jako salon z aneksem oraz sypialnia. Mieszkanie w pełni umeblowane, łącznie z pełnym wyposażeniem kuchni w naczynia oraz sztućce. W mieszkaniu pozostają także wszystkie sprzęty, TV, pościele, zasłony i inne. Mieszkanie było wynajmowane na krótki okres, możliwość przejęcia gotowego biznesu (właścicielka wciąż przyjmuje rezerwacje), nawet z sejfami na klucze znajdujące się przy drzwiach oraz umową ze sprzątaczką. W tej samej klatce na sprzedaż drugie, mniejsze mieszkanie, także w pełni wyposażone i wciąż wynajmowane na krótki okres. Możliwość dokupienia miejsca postojowego w cenie około 80.000 zł. Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
559 000 PLN
2 36,92 m2 1/6 Zobacz ofertę
notatnik
TRZĘSACZ
12 300 000 PLN 1521 m2
Pensjonat z basenem i widokiem na morze
OBIEKT NA SPRZEDAŻ TRZĘSACZ,
Pensjonat położony w atrakcyjnej lokalizacji w Trzęsaczu z widokiem na morze. Składa się z 32 pokoi, dużej sali restauracyjnej z barem, pokoju zabaw, sali bilardowej, basenu oraz placu zabaw z wiatą do grillowania. Parking przeznaczony dla gości posiada miejsca dla każdego pokoju. Nieruchomość składa się z 3 działek, gdzie na pierwszej o powierzchni 1.524 m2 posadowiony jest budynek mieszkalno-pensjonatowy o powierzchni 1521,27 m2, na drugiej o powierzchni 303 m2 jest basen, na trzeciej o powierzchni 528 m2 jest plac zabaw i wiata z miejscem na grilla (możliwość innego przeznaczenia tej działki, możliwość osobnego wjazdu). Budynek ma powierzchnię 1.521,27 m2 (1190,74 m2 przeznaczenie pensjonatowe, 330,53 m2 przeznaczenie mieszkalne obecnie zaaranżowane także na pokoje) w którego skład wchodzi piwnica, 3 kondygnacje oraz poddasze użytkowe. Parter - wejście główne prowadzące do holu z recepcją oraz biurem, wejście na klatkę schodową na piętra, osobny korytarz z 4 pokojami prowadzący do wyjścia na tył budynku gdzie znajduje się basen, plac zabaw, miejsce do grillowania. Z holu wejście do dużej sali restauracyjnej z barem, z której jest przejście do dużej kuchni, składającej się z kilku pomieszczeń oraz zejście drugie do piwnicy z dużymi pomieszczeniami magazynowymi osobnym wejściem od strony parkingu. I Piętro - 12 pokoi - 11 pokoi plus 1 duży apartament II Piętro - 10 pokoi - 7 pokoi plus 3 duże studia III Piętro / poddasze - 7 pokoi - 6 pokoi plus 1 socjalny dla personelu Piwnica - rozdzielona na dwie części z dwoma osobnymi wejściami. Pierwsze wejście prowadzi z holu głównego, w tej części znajduje się sala bilardowa z piłkarzykami, sala zabaw, sala konferencyjna, toalety, pomieszczenia socjalne dla personelu (mieszkanko socjalne 2 pokojowe z toaletą), kotłownia z pralnią oraz niezagospodarowane duże pomieszczenia o wysokości ponad 3 metry idealne pod strefę SPA/ saunarium itp. Od strony basenu wejście do pomieszczenia z urządzeniami do obsługi basenu. Wszystkie pokoje komfortowo wyposażone z łazienkami, z czego większość ma balkony oraz widok na morze. Budynek oddany w 2006 roku, ocieplony styropianem, ogrzewany piecem gazowym, grzejniki panelowe oraz podłogowe, ciepła woda ogrzewana piecem gazowym. Obecnie pensjonat funkcjonuje w okresie letnim, ale spełnia wszystkie kryteria do prowadzenia obiektu całorocznie. Cena jest ceną brutto z podatkiem Vat 23%. Zapraszam na prezentację. Planujesz skredytować to marzenie - zadzwoń. Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 8 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
12 300 000 PLN
32 1521,27 m2 Zobacz ofertę