zmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
notatnik
5 899 000LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 18.06.2018, zmieniona: 18.06.2018
pow.: 870 m2 piętro: Parter/1
"Lucynka i Paulinka" - Lokal komercyjny na sprzedaż w samym centrum Szczecina. Niegdyś najbardziej uczęszczana i znana kawiarnia prowadzona przez Społem, historyczne miejsce na mapie Szczecina. W tej chwili trwają ostatnie prace modernizacyjne, a nasze biuro nieruchomości przyjmuje oferty składane przez inwestorów. Lokal mieści się w samym centrum miasta, na jednej z najbardziej uczęszczanych ulic w mieście. Jest to nieruchomość z ogromnym potencjałem. Lokal o powierzchni 858 m2 usytuowany na dwóch poziomach, który można zaaranżować na różne sposoby, choćby na powierzchnię OPEN SPACE. Aktualnie został zakończony etap remontu frontu, możemy podziwiać nowoczesną, przeszkloną witrynę. Lokalizacja to największy atut tej nieruchomości. Jest położona w samym centrum Szczecina na al. Wojska Polskiego tuż przy deptaku Bogusława gdzie kwitnie życie towarzyskie miasta. Jest to świetna lokalizacja do prowadzenia działalności handlowej, usługowej, biurowej lub gastronomicznej, nie tylko ze względu na możliwości adaptacji, ale także ze względu na położenie. Nieruchomość ma aktualny projekt i pozwolenie na budowę. Na 858 m2 powierzchni użytkowej składa się: - parter - 327,45 m2 otwarta przestrzeń z dużymi witrynami i zaplecze - piętro 284,92 m2. Na piętro prowadzą szerokie schody i winda towarowa - poziom - 1 / przestrzeń produkcyjno - magazynowa, o powierzchni użytkowej 240 m2 , do której również dochodzi winda. Istnieje możliwość oddzielenia poziomów - Miejsce o dużym potencjale i doskonałej postrzegalności. - Możliwość reklamy działalności na całej ścianie frontowej .
notatnik
1 115LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 15.06.2018, zmieniona: 15.06.2018
pow.: 20 m2 piętro: 2/4

Piękna kamienica, okolice Książnicy Pomorskiej!

Świetna lokalizacja -tuż przy Książnicy Pomorskiej, czyli w ruchliwym punkcie, sprzyjającym prowadzeniu działalności. Lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy, z piękną klatką schodową, gdzie zachowane zostały fragmenty zabytkowego muru. Wszystkie pomieszczenia w budynku przeznaczone są pod prowadzenie działalności gospodarczej o przeznaczeniu biurowym bądź handlowo-usługowym. Na parterze znajduje się pięknie zagospodarowane, dostępne dla wszystkich patio, gdzie możesz zrobić sobie przerwę od pracy na świeżym powietrzu. Na ostatnim piętrze znajduje się ogólnodostępna kuchnia wyposażona w lodówkę, zlewozmywak, mikrofalę, stół z krzesłami i podstawowe meble, gdzie spokojnie zjesz obiad. Ponadto na piętrze znajduje się sala konferencyjna, z której możesz korzystać i przyjmować swoich kontrahentów. Budynek jest czynny w godz. 8:30-18:00. Podana cena jest kwotą netto i obejmuje: - opłata za media, toalety i koszty użytkowania ciągów komunikacyjnych, - dostawę energii elektrycznej i dostawę energii cieplnej - dostawa zimnej wody - wywóz śmieci - korzystanie z łączy telefonicznych i komputerowych - dostęp do internetu - korzystanie z sali konferencyjnej - sprzątanie biura - ochrona obiektu Budynek jest bardzo zadbany i sprzątany codziennie. Na chwilę obecną dostępnych jest kilka pomieszczeń na wynajem o różnym metrażu. Zapraszam do obejrzenia lokali!
notatnik
9 900LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 14.06.2018, zmieniona: 14.06.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 275 m2 piętro: Parter/11

Prestiżowa lokalizacja w Centrum, lokal 275m2

Lokal o powierzchni ok. 275m2 znajdujący się na parterze oraz częściowo w piwnicy w centrum przy jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic w Szczecinie. Niewątpliwym atutem lokalu są duże, widoczne witryny oraz wejście bezpośrednio z ulicy oraz dwa od strony zaplecza. Duża intensywność ruchu pieszych, nieopodal lokalu przystanki komunikacji miejskiej. Wysoki sufit -3,39-3,63m- przestrzenna sala o powierzchni 175m2 umożliwia stworzenie lokalu usługowego, gastronomicznego, handlowego bądź biura. W przypadku działalności gastronomicznej istnieje możliwość wystawienia ogródka przed lokalem. Na powierzchnię lokalu składa się sala główna 175m2 na poziomie przyziemia z dużą witryną. Piwnica o powierzchni ok. 100m2, wysokość ca 2,5m; znajdują się tam pomieszczenia biurowe, socjalne, toaleta z przysznicem oraz pomieszczenia techniczno-magazynowe. Lokal w trakcie przygotowań do wymiany witryn. Miesięczny czynsz najmu to 9900zł. plus opłaty do spółdzielni 1238zł. plus opłaty licznikowe. Wymagana jednomiesięczna kaucja. Doskonała lokalizacja, w pobliżu wszelkie niezbędne obiekty infrastruktury miejskiej. Parking tuż przy nieruchomości. Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie E L I T E . N I E R U C H O M O S C I . P L - NAJLEPSZE SPRAWDZONE OFERTY NIERUCHOMOŚCI W NAJLEPSZYCH CENACH ZNADZIESZ NA NASZEJ STRONIE ! *****KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ***** ZADZWOŃ 502-424-424 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości

lokale Szczecin lokale biurowe Szczecin lokale gastronomiczne Szczecin lokale handlowo-usługowe Szczecin

lokale Szczecin na sprzedaż lokale biurowe Szczecin na sprzedaż lokale gastronomiczne Szczecin na sprzedaż lokale handlowo-usługowe Szczecin na sprzedaż lokale Szczecin Prawobrzeże na sprzedaż lokale Szczecin Centrum na sprzedaż lokale Szczecin Śródmieście na sprzedaż lokale Szczecin Gumieńce na sprzedaż lokale Szczecin Warszewo na sprzedaż lokale Szczecin Pomorzany na sprzedaż

lokale Szczecin na wynajem lokale biurowe Szczecin na wynajem lokale gastronomiczne Szczecin na wynajem lokale handlowo-usługowe Szczecin na wynajem lokale Szczecin Prawobrzeże na wynajem lokale Szczecin Centrum na wynajem lokale Szczecin Śródmieście na wynajem lokale Szczecin Gumieńce na wynajem lokale Szczeicn Warszewo na wynajem lokale Szczecin Pomorzany na wynajem