
Piękne 3 pokoje z balkonem os. Arkońskie
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, ARKOŃSKIE
Polecam na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji.
W mieszkaniu wymienione zostały instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Znajdują się tam nowoczesne okna trzyszybowe PCV oraz nowe dźwiękoszczelne drzwi wejściowe z 3 bolcami antywyważeniowymi i 2 zamkami 3-bolcowymi. Dzięki temu nieruchomość zyskała bardzo dobre warunki charakterystyki energetycznej (EP=44,40 kWh/(m2*rok)), co umożliwia uzyskanie tańszego ekologicznego kredytu hipotecznego!
Na powierzchnię 47,58 mkw. składa się:
-salon z aneksem kuchennym z którego mamy wyjście na balkon od strony południowej
-sypialni
-pokoju
-łazienki z prysznicem i WC
-przedpokoju
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Nieruchomość została urządzona z dbałością o szczegóły i funkcjonalność, jak również zadbano o długotrwały komfort użytkowania. Zastosowano materiały wysokiej klasy, kaszmirowe ryflowane fronty zamawiane z Francji oraz wszystkie sprzęty AGD marki Electrolux (lodówka w zabudowie, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, pralka- nic nie musisz dokupić). Na podłogach zostały zamontowane wodoodporne panele klasy AC5, z 24 godzinną wytrzymałością na wodę.
Ogromnym atutem są niskie koszty utrzymania, które w postaci czynszu wraz z zaliczkami na ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę, eksploatację i fundusz remontowy wynoszą 732,77 PLN/mc. Dodatkowo płatny jedynie prąd według zużycia. Mieszkanie ze względu na środkowe usytuowanie w budynku oraz duże okna w salonie od strony południowej jest bardzo jasne i ciepłe.
Lokalizacja na granicy os. Arkońskiego i Warszewa zapewnia spokój i ciszę, z jednoczesną bliskością do wszystkiego co potrzebujemy do codziennego życia.
W najbliższej okolicy znajduje się:
-szkoła (niecałe 300 metrów)
-plac zabaw i siłownia "pod chmurką" (250 metrów)
-przedszkole (500 metrów)
-sklepy (Netto, Lidl, Biedronka i inne w odległości kilkuset metrów)
-komunikacja miejska (w odległości około 450 metrów)
-szpital (1 000 metrów)
-Uczelnia ZUT (1 400 metrów)
Nieruchomość bez żadnych nakładów inwestycyjnych nadaje się od razu do zamieszkania, bądź jako inwestycja na wynajem!
Zapraszam do osobistej weryfikacji tej oferty!
Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:
EU - użytkową (kWh/m2*rok): 49.84; EK - końcową (kWh/m2*rok): 87.31; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 44.40; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.02; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 30.79;
Bezpieczeństwo transakcji zapewnia w Punkt Nieruchomości i Finanse:
-darmowa pomoc Eksperta przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na rynku
-preferencyjne warunki opłat u Notariusza, Rzeczoznawcy Majątkowego i Ubezpieczenia
-organizujemy proces uzyskania Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
-pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC na 500 000 EURO
-kompleksowe wsparcie Agenta podczas całego procesu transakcji, a nawet po Nim
-kompleksowe i bezpieczne przeprowadzenie jednoczesnej transakcji sprzedaży posiadanej nieruchomości i kupna nowej
Jeżeli potrzebujesz gotówki za swoją nieruchomość "od ręki" oferujemy program Ekspresowej Sprzedaży- środki wypłacane nawet na następny dzień.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
575 000 PLN
3
47,58 m2
2/4 Zobacz ofertę