zmień widok ofertzmień widok ofertlokale Szczecin Pomorzany

sortuj

znaleziono 56 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
5 300LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY
oferta dodana 25.03.2019, zmieniona: 26.03.2019
Liczba pokoi: 5 pow.: 228 m2 piętro: Parter/4

Wynajem - lokal, 228 m2, 5300 PLN

Do wynajęcia lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych ) zlokalizowany przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 228 m2, w tym dwie duże sala sprzedażowe (85/40 2), dwa gabinety (23/15 m2), pomieszczenie socjalne (13 m2), zaplecze sanitarne (10 m2), serwerownia (7 m2) oraz komunikacja. Na podłodze terakota, ściany malowane, sufity podwieszane z zamontowanym oświetleniem rastrowym. Toaleta w ładnej glazurze i terakocie. Pomieszczenia biurowe z dużymi oknami od strony zaplecza. Pomieszczenia wydzielone są lekkimi ściankami działowymi oraz przeszklonymi - istnieje możliwość dopasowania lokalu do indywidualnych potrzeb Nejemcy. W lokalu rozprowadzono klimatyzację, instalacje alarmową (wraz z kamerami) oraz sieć komputerową. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal posiada duże aluminiowe witryny wystawowe (z antywłamaniowymi szybami P4) na całej swojej szerokości. Do lokalu prowadzą dwa wejścia z ulicy, (poprzez wiatrołapy) oraz dodatkowe wejście od zaplecza. Wejścia bez barier architektonicznych (nie ma schodów). Wysokość lokalu wynosi 3,60 m do sufitu podwieszanego. Czynsz do SM wynosi 1200 PLN/mies (z zaliczkami na CO). Możliwość powieszenia reklamy w obrębie lokalu bez dodatkowych opłat. Budynek monitorowany, kamery znajdują się przed lokalem, jaki i od zaplecza. Duży ruch pieszych, miejsca parkingowe ogólnodostępne. Rozpoznawalne miejsce, ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego oraz samochodowego. W bezpośredniej bliskości przystanki licznych linii komunikacji miejskiej. Wokół znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe, liczne banki, obecność wielu branż. Otoczenie osiedli mieszkaniowych. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
6 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY
oferta dodana 23.04.2018, zmieniona: 03.12.2018
Liczba pokoi: 8 pow.: 174 m2 piętro: Parter/4

Wynajem, lokal w super miejscu na Pomorzanach

Do wynajęcia lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych ) zlokalizowany przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 174 m2, w tym duża sala sprzedaży (74 m2), pomieszczenie biurowe (19 m2), pomieszczenie socjalne, łazienka, WC oraz serwerownia etc. Na podłodze wykładzina, w części kafle, ściany gładzone i malowane. Toaleta w glazurze i terakocie. Sufit podwieszany z zamontowanym oświetleniem rastrowym. Pomieszczenie biurowe z dużymi oknami od strony zaplecza. W lokalu rozprowadzono klimatyzację, instalację alarmową, komputerową etc. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal posiada duże witryny wystawowe na całej swojej szerokości. Wejście do lokalu z ulicy. Możliwość powieszenia reklamy w obrębie lokalu bez dodatkowych opłat. Budynek monitorowany, kamery znajdują się przed lokalem, jaki i od zaplecza. Duży ruch pieszych, miejsca parkingowe ogólnodostępne. W bezpośredniej bliskości sklepy wielkopowierzchniowe, obecność wielu branż, otoczenie osiedli mieszkaniowych. Liczne przystanki komunikacji miejskiej. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
5 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY
oferta dodana 27.07.2017, zmieniona: 03.12.2018
Liczba pokoi: 5 pow.: 129 m2 piętro: Parter/4

Do wynajęcia atrakcyjny lokal na Pomorzanach.

Do wynajęcia lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych ) zlokalizowany przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 129 m2, w tym duża sala sprzedaży (91 m2), pomieszczenie biurowe (7 m2), pomieszczenie socjalne (11 m2), WC (3 m2) oraz serwerownia etc. Na podłodze wykładzina, w części kafle, ściany gładzone i malowane. Toaleta w glazurze i terakocie. Sufit podwieszany z zamontowanym oświetleniem halogenowym. Pomieszczenie biurowe z dużym oknem od strony zaplecza. W lokalu rozprowadzono klimatyzację, instalację alarmową, komputerową etc. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal posiada duże witryny wystawowe na całej swojej szerokości. Wejście do lokalu z ulicy. Możliwość powieszenia reklamy w obrębie lokalu bez dodatkowych opłat. Budynek monitorowany, kamery znajdują się przed lokalem, jaki i od zaplecza. Duży ruch pieszych, miejsca parkingowe ogólnodostępne. W bezpośredniej bliskości sklepy wielkopowierzchniowe, obecność wielu branż, otoczenie osiedli mieszkaniowych. Liczne przystanki komunikacji miejskiej. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
14 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY
oferta dodana 17.01.2017, zmieniona: 03.12.2018
pow.: 400 m2 piętro: Parter/1

Powierzchnia handlowa na parterze CH

Powierzchnia handlowa w obiekcie handlowo-usługowym na terenie kompleksu sklepów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Parter 400 m2, typu open space. Wejście bezpośrednio z dużego, bezpłatnego parkingu dla klientów. Dogodny dojazd dla samochodów typu TIR. Na podłodze terakota, duże okna wystawowe. Powierzchnia do dowolnej aranżacji przez najemcę. Oferowany czynsz najmu - 35 PLN netto/1 m2 parteru. Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni handlowej do 2000 m2 na I piętrze tego obiektu - czynsz ofertowy 25 PLN netto/1m2 Koszty eksploatacyjne : 5 PLN/1 m2 w okresie "letnim" zawierają : podatek od nieruchomości, użytkowanie wieczyste, ochronę (dozór przez licencjonowaną firmę ochroniarską), sprzątanie części wspólnych i otoczenia obiektu, oświetlenie części wspólnych - proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni w obiekcie. W okresie "zimowym" dodatkowo średnio 4 PLN/ 1m2 za ogrzewanie, według wskazań licznika i proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni. Energia i woda płatne według wskazań podliczników, śmieci - odrębna umowa z dostawcą usługi. Lokalizacja w sąsiedztwie bardzo dużego Centrum Handlowego, przy bardzo ruchliwej ulicy. Doskonały dojazd do granicy i drogi S3. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości
DobryAdres.pl na Google Maps
Dobry Adres nieruchomości, mieszkania, domy i działki

Ocena 5/5
Głosów 1126