zmień widok ofertzmień widok ofertlokale Szczecin Pomorzany

sortuj

znaleziono 70 ofert

notatnik
19 250LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY
oferta dodana 25.08.2016, zmieniona: 24.01.2019
pow.: 550 m2 piętro: 1/1

Powierzchnia handlowa do własnej aranżacji

Lokal handlowo - usługowy, zlokalizowany w skupisku sklepów wielkopowierzchniowych oferujących wszelkiego rodzaju produkty, Szczecin - Pomorzany. Lokal znajduję się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym obiekcie, powierzchnia użytkowa to 550 m2. Na dzień dzisiejszy lokal jest przystosowany do prowadzenia działalności w postaci siłowni, natomiast nic nie szkodzi na przeszkodzi aby przearanżować lokal pod własną działalność. Do lokalu można dostać się schodami lub za pomocą windy. Konstrukcja budynku częściowo murowana oraz płyta obornicka. Ściany gładzone malowane, natomiast na podłodze terakota. Ogrzewanie w lokalu: system nawiewowy wraz z wentylacją, zasilane gazem. Moc elektryczna od 40kW do 120kW. Obiekt posiada indywidualny alarm oraz jest monitorowany przez firmę ochroniarską. Przed budynkiem bardzo duża ilość miejsc parkingowych dla klientów. Dodatkowe opłaty eksploatacyjne liczone od zajętej powierzchni, w zależnosci od sezonu to między 5 zł a 6 zł netto/m2 (zawierają one ogrzewanie, wodę ciepła i zimną, wywóz nieczystości, ochronę, sprzątanie części wspólnych, podatek) oraz energia elektryczna wg indywidualnego zużycia na podstawie licznika. Istnieje możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni jaki i negocjacji preferencyjnych warunków na początku umowy najmu. W przypadku zainteresowania wynajmem lokalu na siłownię, właściciel obiektu udostęni widoczne na zdjęciach wysposażenie. Dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację
notatnik
35 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY
oferta dodana 25.08.2016, zmieniona: 24.01.2019
pow.: 1000 m2 piętro: 1/1

Powierzchnia handlowa do własnej aranżacji

Lokal handlowo - usługowy, zlokalizowany w skupisku sklepów wielkopowierzchniowych oferujących wszelkiego rodzaju produkty, Szczecin - Pomorzany. Lokal znajduję się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym obiekcie, powierzchnia użytkowa to 1000 m2, jedno pomieszczenie w formule open space przeznaczone do własnej aranżacji oraz pomieszczenie socjalne i toalety. Do lokalu można dostać się schodami, za pomocą windy jaki i za pomocą schodów ruchomych. Konstrukcja budynku częściowo murowana oraz płyta obornicka. Ściany gładzone malowane, natomiast na podłodze terakota. Ogrzewanie w lokalu: system nawiewowy wraz z wentylacją, zasilane gazem. Moc elektryczna od 40kW do 120kW. Obiekt posiada indywidualny alarm oraz jest monitorowany przez firmę ochroniarską. Przed budynkiem bardzo duża ilość miejsc parkingowych dla klientów. Dodatkowe opłaty eksploatacyjne liczone od zajętej powierzchni, w zależnosci od sezonu to między 5 zł a 6 zł netto/m2 (zawierają one ogrzewanie, wodę ciepła i zimną, wywóz nieczystości, ochronę, sprzątanie części wspólnych, podatek) oraz energia elektryczna wg indywidualnego zużycia na podstawie licznika. Istnieje możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni jaki i negocjacji preferencyjnych warunków na początku umowy najmu. Dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację
notatnik
6 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY
oferta dodana 23.04.2018, zmieniona: 03.12.2018
Liczba pokoi: 8 pow.: 174 m2 piętro: Parter/4

Wynajem, lokal w super miejscu na Pomorzanach

Do wynajęcia lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych ) zlokalizowany przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 174 m2, w tym duża sala sprzedaży (74 m2), pomieszczenie biurowe (19 m2), pomieszczenie socjalne, łazienka, WC oraz serwerownia etc. Na podłodze wykładzina, w części kafle, ściany gładzone i malowane. Toaleta w glazurze i terakocie. Sufit podwieszany z zamontowanym oświetleniem rastrowym. Pomieszczenie biurowe z dużymi oknami od strony zaplecza. W lokalu rozprowadzono klimatyzację, instalację alarmową, komputerową etc. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal posiada duże witryny wystawowe na całej swojej szerokości. Wejście do lokalu z ulicy. Możliwość powieszenia reklamy w obrębie lokalu bez dodatkowych opłat. Budynek monitorowany, kamery znajdują się przed lokalem, jaki i od zaplecza. Duży ruch pieszych, miejsca parkingowe ogólnodostępne. W bezpośredniej bliskości sklepy wielkopowierzchniowe, obecność wielu branż, otoczenie osiedli mieszkaniowych. Liczne przystanki komunikacji miejskiej. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
5 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY
oferta dodana 27.07.2017, zmieniona: 03.12.2018
Liczba pokoi: 5 pow.: 129 m2 piętro: Parter/4

Do wynajęcia atrakcyjny lokal na Pomorzanach.

Do wynajęcia lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych ) zlokalizowany przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 129 m2, w tym duża sala sprzedaży (91 m2), pomieszczenie biurowe (7 m2), pomieszczenie socjalne (11 m2), WC (3 m2) oraz serwerownia etc. Na podłodze wykładzina, w części kafle, ściany gładzone i malowane. Toaleta w glazurze i terakocie. Sufit podwieszany z zamontowanym oświetleniem halogenowym. Pomieszczenie biurowe z dużym oknem od strony zaplecza. W lokalu rozprowadzono klimatyzację, instalację alarmową, komputerową etc. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Lokal posiada duże witryny wystawowe na całej swojej szerokości. Wejście do lokalu z ulicy. Możliwość powieszenia reklamy w obrębie lokalu bez dodatkowych opłat. Budynek monitorowany, kamery znajdują się przed lokalem, jaki i od zaplecza. Duży ruch pieszych, miejsca parkingowe ogólnodostępne. W bezpośredniej bliskości sklepy wielkopowierzchniowe, obecność wielu branż, otoczenie osiedli mieszkaniowych. Liczne przystanki komunikacji miejskiej. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
notatnik
14 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POMORZANY
oferta dodana 17.01.2017, zmieniona: 03.12.2018
pow.: 400 m2 piętro: Parter/1

Powierzchnia handlowa na parterze CH

Powierzchnia handlowa w obiekcie handlowo-usługowym na terenie kompleksu sklepów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Parter 400 m2, typu open space. Wejście bezpośrednio z dużego, bezpłatnego parkingu dla klientów. Dogodny dojazd dla samochodów typu TIR. Na podłodze terakota, duże okna wystawowe. Powierzchnia do dowolnej aranżacji przez najemcę. Oferowany czynsz najmu - 35 PLN netto/1 m2 parteru. Możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni handlowej do 2000 m2 na I piętrze tego obiektu - czynsz ofertowy 25 PLN netto/1m2 Koszty eksploatacyjne : 5 PLN/1 m2 w okresie "letnim" zawierają : podatek od nieruchomości, użytkowanie wieczyste, ochronę (dozór przez licencjonowaną firmę ochroniarską), sprzątanie części wspólnych i otoczenia obiektu, oświetlenie części wspólnych - proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni w obiekcie. W okresie "zimowym" dodatkowo średnio 4 PLN/ 1m2 za ogrzewanie, według wskazań licznika i proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni. Energia i woda płatne według wskazań podliczników, śmieci - odrębna umowa z dostawcą usługi. Lokalizacja w sąsiedztwie bardzo dużego Centrum Handlowego, przy bardzo ruchliwej ulicy. Doskonały dojazd do granicy i drogi S3. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Maja one jedynie charakter informacyjny, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości