zmień widok ofertzmień widok ofertlokale handlowo-usługowe na wynajem Szczecin

sortuj

znaleziono 1126 ofert

                            

notatnik
8 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 11.10.2018, zmieniona: 11.10.2018
Liczba pokoi: 8 pow.: 143 m2 piętro: Parter/3

JEDYNY TAKI LOKAL GASTRONOMICZNY W SZCZECINIE

CENTRUM SZCZECINA - WYJĄTKOWA OFERTA Na wynajem świeżo wyremontowany i w pełni wyposażony lokal gastronomiczny, prężnie funkcjonujący jako restauracja, kawiarnia, lodziarnia oraz drink bar wraz ogródkiem. Jego siedziba mieści się w samym sercu zaludnionej dzielnicy jaką jest CENTRUM, usytuowana na parterze odrestaurowanej kamienicy, a funkcjonuje po to, aby stwarzać przytulne miejsce doskonale nadające się do prowadzenia spokojnych rozmów podczas śniadania i lunchu, spotkań biznesowych czy bankietów firmowych. Kucharz serwuje wysokiej jakości świeżo ugotowane posiłki, przekąski, przepyszne wypieki, wspaniałą kawę i świeżo wyciskane soki, a barman tworzy wyśmienite drinki. Nieruchomość o powierzchni 143m2, składająca się z dwóch otwartych na siebie sal restauracyjnych, sali drink baru, magazynu, kuchni, toalety oraz z zaplecza socjalnego. W sezonie wiosenno-letnim, kawiarnia dzierżawi od miasta teren znajdujący się tuż przed lokalem (ok.50m2), spełniający w tym czasie funkcje letniego ogródka/tarasu idealnego na wieczorne event"y. Sporym atutem lokalu są duże okna wychodzące na słoneczną stronę świata, eleganckie wejście prosto z ulicy, wszelkie zgody na prowadzenie tego typu działalność i koncesje na %, a także przynależna piwnica o powierzchni ok 8m2, pełne wyposażenie w wysokiej jakości sprzęt agd tj. kuchenka gazowa, lodówka, dwie zmywarki itp., a także akcesoria baristyczne tj. ekspres do kawy, młynki itp., kostkarka do lodu, witrynka chłodnicza, chłodziarka do lodów naturalnych z kuwetami, regały magazynowe, stoły, krzesła jak i elementy dekoracyjne. Możliwość natychmiastowego przejęcia lokalu wraz z istniejącą już marką. Przy lokalu znajduje się sporo miejsc postojowych ogólnodostępnych, a z okien rozprzestrzenia się widok na park. W pobliżu także galeria handlowa, butiki, banki, deptak Bogusława itp. Wymagana kaucja. Cena netto. Preferowany najem długoterminowy. Nieruchomość dostępna w naszym biurze także w ofercie na sprzedaż. Polecam i serdecznie zapraszam na indywidualna weryfikacje Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie E L I T E . N I E R U C H O M O S C I . P L - NAJLEPSZE SPRAWDZONE OFERTY NIERUCHOMOŚCI W NAJLEPSZYCH CENACH ZNADZIESZ NA NASZEJ STRONIE ! *****KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ***** ZADZWOŃ 502-424-424 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
2 904LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM, okolice Powstańców Wielkopolskich , Mieszka I
oferta dodana 31.03.2018, zmieniona: 27.09.2018
Liczba pokoi: 6 pow.: 115 m2 piętro: 2/2

Klimatyzowane Pomieszczenia Biurowe

Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na drugim piętrze budynku biurowego w okolicach Mieszka I i Powstańców Wielkopolskich. Na 114,8 m2 składa się 5 pokoi ( 18,8 m2 , 20,16 m2 , 17,82 m2 , 18,25 m2 , 12,67 m2 ) hall oraz zaplecze socjalne. Toalety do wspólnego użytku z pozostałymi lokalami biurowymi na tym pietrze. Dostęp do budynku całodobowy. Budynek chroniony. Dodatkowo w przedmiotowym lokalu rozprowadzona instalacja alarmowa. Standard pomieszczeń dobry. Na podłogach wykładzina dywanowa. W pokojach rozprowadzona sieć komputerowa. W pokojach klimatyzacja. W budynku szybki internet ( światłowód Orange ) . Najemca zawiera indywidualną umowę na dostawę internetu. Pokoje klimatyzowane. Do lokalu przynależą 3 miejsca postojowe. Możliwość wynajęcia dodatkowych miejsc postojowych. CZYNSZ NAJMU - 2904 zł netto/m-c plus : - podatek od nieruchomości 393,36 zł netto/m-c - dozorowanie 500,28 zł netto/m-c - wywóz odpadów komunalnych 56,76 zł netto/m-c - energia elektryczna na podstawie podlicznika - woda 4,34 zł netto/m-c od każdej pracującej osoby - odprowadzenie ścieków 6,75 zł netto/m-c od każdej pracującej osoby - centralne ogrzewanie 528 zł netto/m-c - klimatyzacja 235 zł netto za każdy miesiąc w którym najemca z niej korzystał - dodatkowe miejsca postojowe ( ponad 3 przysługujące ) 59,83 zł netto/m-c od miejsca - kaucja 2904 zł ****************************************** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia innych którzy docenili nasze ponad 25 letnie doświadczenie . - Doradzamy, - Pomagamy w regulacji stanów prawnych, - Sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - Zabezpieczamy twoją transakcję kupna-sprzedaży, - Gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie , - Pracujemy dla Ciebie oszczędzając Twój czas, POMAGAMY W FINANSOWANIU ZAKUPU -zapytaj o kredyt hipoteczny. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
5 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 31.01.2018, zmieniona: 27.09.2018
pow.: 100 m2 piętro: Parter/5

Powierzchnie biurowe w Centrum Szczecina

Polecamy na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym budynku 5 kondygnacyjnym od 50 m2. Świetna lokalizacja, 260 m do Urzędu Miasta, blisko Urząd Skarbowy oraz wszelakie udogodnienia. Inwestycja juz rozpoczęta, pod koniec roku 2018 koniec budowy. Budynek będzie mieć niespotykany, prestiżowy desgin. Możliwość najmu z możliwością pierwokupu i zaadaptowania powierzchni pod klienta. Luksusowe wykończenie. Przy powierzchni 100 m2 możliwość wjazdu windą bezpośrednio do lokalu (koszt 10 zł przy 1 m2). Reklama w cenie na dachu budynku 1 m2 = 8 cm. Dodatkowo bezpieczny monitorowany dwupoziomowy parking na 80 miejsc postojowych. połączony z dwoma windami z bezpośrednim wyjściem do biur. Koszt najmu: Parter 55 zł m2 z bezpośrednim wejściem od ulicy, 1 piętro 50 zł m2, powyżej 1 piętra ceny 55 zł m2 Na ostatnim piętrze dodatkowo w cenie tarasy jedna trzecia powierzchni lokalu. Serdecznie zapraszamy. ****************************************** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia innych którzy docenili nasze ponad 25 letnie doświadczenie . - Doradzamy, - Pomagamy w regulacji stanów prawnych, - Sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - Zabezpieczamy twoją transakcję kupna-sprzedaży, - Gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie , - Pracujemy dla Ciebie oszczędzając Twój czas, POMAGAMY W FINANSOWANIU ZAKUPU -zapytaj o kredyt hipoteczny. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
3 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 15.05.2015, zmieniona: 27.09.2018
Liczba pokoi: 4 pow.: 95 m2 piętro: Parter/4
Lokal w bardzo prestiżowej części Szczecina.Powierzchnia ok. 95m2; składa się z dwóch poziomów. Góra posiada 2 otwarte pomieszczenia o pow. ok. 26m2 każde, pokój socjalny ok.12m2, toaleta. Dół to jedno pomieszczenie o pow. 20m2. W lokalu jest też magazynek. Na podłogach kafle, ściany malowane,gładzone. Bardzo funkcjonalne wnętrze pozwala na wykorzystanie obiektu zarówno do celów handlowo-usługowych, biurowych jak i gastronomicznych. Przed lokalem znajduje się ogródek, na którym postawić można stoliki. Są miejsca parkingowe. W tej chwili w lokalu prowadzona jest działalność gastronomiczna, ale istnieje możliwość przystosowania go do innych celów użytkowych. Oferta godna polecenia. ****************************************** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia innych którzy docenili nasze ponad 25 letnie doświadczenie . - Doradzamy, - Pomagamy w regulacji stanów prawnych, - Sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - Zabezpieczamy twoją transakcję kupna-sprzedaży, - Gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie , - Pracujemy dla Ciebie oszczędzając Twój czas, POMAGAMY W FINANSOWANIU ZAKUPU -zapytaj o kredyt hipoteczny. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
7 500LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, POGODNO
oferta dodana 07.08.2018, zmieniona: 27.09.2018
pow.: 305 m2 piętro: Parter/2

Lokal biurowo - magazynowy - Pogodno !!!

Oferujemy do wynajęcia dwupoziomowy lokal o łącznej powierzchni 305 m.kw. z możliwością przeznaczenia na działalność biurowo-magazynową ,gabinety lekarskie , gabinety kosmetyczne , firmę komputerową itp. Niewątpliwym atutem tego lokalu jest lokalizacja / Pogodno/ z dobrym dojazdem , oraz fakt że składa się z dwóch poziomów z niezależnymi wejściami - można więc wynająć cały lokal lub każdy z poziomów osobno . Górny poziom znajdujący się na wysokim parterze to pomieszczenia o bardzo dobrym standardzie pomieszczenia łącznej powierzchni 136 m2 z osobnym wejściem . W skład lokalu wchodzi duża sala z salką konferencyjną , dwa osobne pomieszczenia i zaplecze socjalne - istnieje możliwość innej aranżacji wnętrza poprzez postawienie lekkich ścianek działowych. Dolny poziom znajdujący się w tzw. przyziemu składa się z pomieszczeń biurowych i magazynowych z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 169 m2 . Posiada osobne wejście do części biurowej oraz wjazd od strony ulicy przez garaż do części magazynowej. Jest również możliwość adaptacji całości przestrzeni do potrzeb najemcy. posiada również przejście na górny poziom. W lokal rozprowadzona instalacja internetowa (w każdej sali gniazdka internetowe) zasilana światłowodem , instalację alarmową (serwisowana w połowie roku), a w najbliższych miesiącach planowane jest założenie monitoringu video całego budynku. Drzwi do pomieszczeń na parterze są szklane, armatura elektryczna z nierdzewnej, szczotkowanej stali. Najemca będzie miał możliwość umieszczenia swojej reklamy (z podświetleniem nocnym) na bocznej ścianie budynku doskonale wyeksponowanej dla przejeżdżających. Lokal można wynająć w całości lub osobno górę i dół , w przypadku wynajęcia części cena najmu do uzgodnienia. Do ceny najmu należy doliczyć podatek VAT. Zapraszamy na prezentację. ****************************************** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia innych którzy docenili nasze ponad 25 letnie doświadczenie . - Doradzamy, - Pomagamy w regulacji stanów prawnych, - Sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - Zabezpieczamy twoją transakcję kupna-sprzedaży, - Gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie , - Pracujemy dla Ciebie oszczędzając Twój czas, POMAGAMY W FINANSOWANIU ZAKUPU -zapytaj o kredyt hipoteczny. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
1 500LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 28.05.2018, zmieniona: 27.09.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 22 m2

Lokal usługowy w doskonałym punkcie !!!!

Polecamy do wynajmu lokal użytkowy o pow. 21,86 m. kw. składający się z sali sprzedaży , pomieszczenia socjalnego z w.c. oraz magazynu , położony na poziomie -1 , /podłoga 70 cm poniżej poziomu chodnika/ . Doskonała lokalizacja , przy jednej z głównych ulic Szczecina , tuż obok przejścia dla pieszych , vis a vis przystanków tramwajowych. Podłoga w lokalu wyłożona gresem, ściany gładzone . W lokalu brak jest stałego ogrzewania , lokal dotychczas ogrzewany był za pomocą grzejników na prąd. W lokalu rozprowadzona jest instalacja alarmowa, wystarczy podłączenie do zewnętrznej firmy monitorującej. Do lokalu schodzi się po schodach , bezpośrednio z chodnika , okno od strony ruchliwej ulicy. Wspólnota mieszkaniowa podjęła już uchwałę w zakresie remontu elewacji i zabezpieczenia fundamentów przed wilgocią . Koszt najmu 1500,- zł/m-c plus media . kaucja 1 miesięczna. Zapraszamy na prezentację !!! ****************************************** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia innych którzy docenili nasze ponad 25 letnie doświadczenie . - Doradzamy, - Pomagamy w regulacji stanów prawnych, - Sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - Zabezpieczamy twoją transakcję kupna-sprzedaży, - Gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie , - Pracujemy dla Ciebie oszczędzając Twój czas, POMAGAMY W FINANSOWANIU ZAKUPU -zapytaj o kredyt hipoteczny. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości

lokale Szczecin lokale biurowe Szczecin lokale gastronomiczne Szczecin lokale handlowo-usługowe Szczecin

lokale Szczecin na sprzedaż lokale biurowe Szczecin na sprzedaż lokale gastronomiczne Szczecin na sprzedaż lokale handlowo-usługowe Szczecin na sprzedaż lokale Szczecin Prawobrzeże na sprzedaż lokale Szczecin Centrum na sprzedaż lokale Szczecin Śródmieście na sprzedaż lokale Szczecin Gumieńce na sprzedaż lokale Szczecin Warszewo na sprzedaż lokale Szczecin Pomorzany na sprzedaż

lokale Szczecin na wynajem lokale biurowe Szczecin na wynajem lokale gastronomiczne Szczecin na wynajem lokale handlowo-usługowe Szczecin na wynajem lokale Szczecin Prawobrzeże na wynajem lokale Szczecin Centrum na wynajem lokale Szczecin Śródmieście na wynajem lokale Szczecin Gumieńce na wynajem lokale Szczeicn Warszewo na wynajem lokale Szczecin Pomorzany na wynajem