zmień widok ofertzmień widok ofertlokale biurowe Szczecin

sortuj

znaleziono 363 ofert

notatnik
4 900LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, WAŁY CHROBREGO
oferta dodana 03.04.2018, zmieniona: 20.02.2019
pow.: 102 m2 piętro: Parter/5

Lokal - wys.standard, 101 m2, Wały Chrobrego!

Na wynajem lokal o pow. 101 m2 z dużym tarasem. Wykonany w wysokim standardzie, nadający sie na różnoraką działalność (biurową, rachunkową czy usługową). Lokal położony na parterze oddany do użytku w 2017 roku, blisko Centrum, Teatru Polskiego, Filharmonii. Na powierzchnię składa się: * Pomieszczenie typu open space 90,04 m2 (do własnej aranżacji); * Pomieszczenie socjalne 7,17 m2; * Przedsionek 2.32 m2; * Toaleta 2 m2. Wykończenie oraz wyposażenie lokalu według planu klienta. Możliwość pozostawienia otwartej przestrzeni lub wydzielenia 1 lub 2 gabinetów. Ściany wykończone płytami G-K klejonymi do konstrukcji, gładzone i malowane farbą zmywalną o podwyższonej odporności na ścieranie. Na podłodze wykładzina panelowa FORBO, sufity podwieszane z płyty G-K perforowanych ( płyty poprawiające akustykę pomieszczenia ), pomieszczenia zaplecza socjalnego sufit systemowy z paneli ARMSTRONG Pomieszczenie socjalne - przygotowanie instalacyjne do montażu aneksu kuchennego. Stolarka zewnętrzna aluminiowa, stolarka wewnętrzna - ekskluzywne drzwi dębowe - wykonane na zamówienie, pomieszczenia zaplecza - drzwi PORTA z okleiną CPL. Rolety okienne zewnętrzne sterowane elektrycznie Instalacje: Instalacja wentylacji mechanicznej nawiewno - wywiewnej z nowoczesnym systemem klimatyzacji. Instalacja elektryczna - instalacja częściowo ( instalacja oświetlenia, sterowania roletami okiennymi ) wykonana w standardzie KNX - tzw. instalacja inteligentna, z możliwością programowania wielu funkcji i późniejszej rozbudowy. Osprzęt elektryczny renomowanej firmy ABB Instalacja sieciowa - instalacja kabli sieciowych z możliwością instalacji serwera w pomieszczeniu socjalnym Nowoczesne, profesjonalne oświetlenie w pełni LEDowe firmy DELTALIGHT i SPECTRA spełniające normy dla pomieszczeń biurowych. Instalacja alarmowa - przygotowane okablowanie gotowe do montażu czujników i osprzętu przez operatora. Zdjęcia poglądowe, przedstawijące możliwość wykończenia lokalu. Cena 6000 zł netto do negocjacji + opłaty wg zużycia. Kaucja 2-miesięczna. Zapraszam na prezentację. Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie E L I T E . N I E R U C H O M O S C I . P L - NAJLEPSZE SPRAWDZONE OFERTY NIERUCHOMOŚCI W NAJLEPSZYCH CENACH ZNADZIESZ NA NASZEJ STRONIE ! *****KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ***** ZADZWOŃ 502-424-064 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
2 250LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, GUMIEŃCE
oferta dodana 12.07.2017, zmieniona: 20.02.2019
pow.: 71 m2 piętro: 2/3

lokal na Gumieńcach blisko komunikacji

Do wynajęcia lokal 70,55 m2 (składający się z dwóch pokoi ok 35m2) w świetnej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum Szczecina. Na podłodze ekskluzywny gres. Ściany malowane, sufity podwieszane. Istnieje możliwość również wynajęcia pomieszczeń sąsiadujących tworzących łącznie ok. 118 m2 powierzchni wynajmu. Pomieszczenia przeznaczone na różną, nieuciążliwą działalność gospodarczą, w szczególności biurową. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku chronionym (ochrona fizyczna). Dostęp do lokalu 24 h/dobę. W lokalu jest ogrzewanie miejskie, okna PCV. Na podłodze gres, podwieszane sufity. Dostępne bez mebli. Cena 32 zł za m2 netto do ceny należy doliczyć 23 % podatku VAT. W cenie prąd, ogrzewanie. Obowiązuje kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Umowa na czas nieokreślony z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia. Możliwość najmu od sierpnia 2017 r. Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie E L I T E . N I E R U C H O M O S C I . P L - NAJLEPSZE SPRAWDZONE OFERTY NIERUCHOMOŚCI W NAJLEPSZYCH CENACH ZNADZIESZ NA NASZEJ STRONIE ! *****KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ***** ZADZWOŃ 502-424-064 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
3 200LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
oferta dodana 16.11.2016, zmieniona: 13.04.2018
Liczba pokoi: 9 pow.: 140 m2 piętro: Parter/4

Lokal biurowy w Śródmieściu -wysoki standard-140m2

Lokal biurowy o powierzchni 140 m2 usytuowany na parterze niskiego budynku z lat 90-tych w Śródmieściu. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. W cenie wynajmu pełne umeblowanie i wyposażenie (właściciel może wynająć lokal bez mebli). Nieruchomość składa się z dużego hallu z recepcją, czterech pomieszczeń biurowych, sali konferencyjnej i pomieszczeń socjalnych. Lokal idealnie nadaje się na kancelarię prawniczą, notarialną, biuro rachunkowe itd. Opłaty za lokal to czynsz najmu w wysokości 3200 zł brutto. Właściciel nie jest płatnikiem podatku Vat. Dodatkowo płatny jest czynsz miesięczny do spółdzielni, który wynosi obecnie 1228 zł netto i zawiera następujące pozycje m.in.: koszty ogólne utrzymania budynku, fundusz remontowy, pogotowie lokatorskie, przeglądy obowiązkowe, opłata za wywóz śmieci, ubezpieczenie, energia elektryczna za oświetlenie na zewnątrz lokalu, sprzątanie wokół lokalu, konserwacja, a także opłata stała za centralne ogrzewanie i opłata stała za ciepłą wodę. Te dwie ostatnie pozycje są rozliczane dodatkowo dwa razy w roku w zależności od rzeczywistego zużycia. Kaucja wynosi 5500 zł. Jest możliwość parkowania samochodów na terenie należącym do spółdzielni. Przed lokalem ogólnodostępne miejsca postojowe. Brak strefy płatnego parkowania. Zapraszam na prezentację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości