obiekty na sprzedaż Szczecin - ogłoszenia DobryAdres.pl
Miejscowość
Typ nieruchomości
Cena
-
Powierzchnia
-

obiekty na sprzedaż

zmień widok ofertzmień widok ofert sortuj wg

znaleziono 101 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
SZCZECIN, STOŁCZYN
1 950 000 PLN 1670 m2
Atrakcyjna oferta inwestycyjna/obiekt
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, STOŁCZYN
Nieruchomość inwestycyjna położona przy ul. Kościelnej w Szczecinie, w granicach dwóch działek o łącznej powierzchni 3999 m2. Teren mieszkalno-przemysłowy wraz z zabudowaniami, dla którego uzyskano decyzję o warunkach zabudowy dla funkcji mieszkaniowej w zabudowie wielorodzinnej oraz decyzję o warunkach zabudowy pod budowę hali magazynowo-usługowej z częścią biurowo-socjalną wraz z projektem budowlanym. Wydane warunki zabudowy dają ogromny potencjał w zależności od potrzeb nowego inwestora. Koncepcja dotycząca zabudowy mieszkaniowej zawiera w planie powstanie ok. 43 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 2386 m2 z naziemnymi miejscami postojowymi. Natomiast koncepcja hali to ok. 1600 m2 hali wraz z zagospodarowaniem terenu. Obecnie nieruchomość składa się z: - prawa użytkowania wieczystego gruntu zabudowanego o powierzchni 2840 m2 - prawa własności budynków: obiektu mieszkalno-usługowego (1219,82 m2) oraz hali magazynowo-produkcyjnej (450,40 m2) dobudowanej w 2006 roku - prawa użytkowania wieczystego gruntu o powierzchni 1159 m2 Budynek wolnostojący wybudowany metodą tradycyjną, 2,5 - kondygnacyjny, podpiwniczony. Przystosowany zarówno do mieszkalnia oraz pod działalność produkcyjno-magazynowo-usługową o powierzchni użytkowej 1219,82 m2 - ławy fundamentowe żelbetowe - ściany murowane, ocieplone - dach kryty blachodachówką Dodatkowym atutem piękny widok z okien na dorzecze Odry oraz jezioro Dąbie. Hala magazynowo-produkcyjna jednokondygnacyjna, niepodpiwniczona wybudowana metodą tradycyjną o powierzchni użytkowej 450,40 m2 Nieruchomość położona w rejonie nieruchomości zabudowanych o charakterze mieszkalnym i usługowym. Teren uzbrojony w sieci: wodociągową, elektryczną, gazową, telefoniczną i kanalizacyjną. Działka z dostępem do drogi publicznej, zagospodarowana, ogrodzona, z utwardzonym placem i miejscami parkingowymi. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta. Cena 1.950.000 zł brutto. Polecam i zapraszam do kontaktu oraz na prezentację. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 11 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Wrocławiu, Rzeszowie, Białymstoku i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 950 000 PLN
20 1670 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, SŁONECZNE
999 000 PLN 376 m2
Dom z dużym potencjałem.
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, SŁONECZNE
Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący położony w Szczecinie na osiedlu Słonecznym. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z prawo i lewobrzeżną częścią Szczecina. W okolicy liczne szkoły, sklepy, centra handlowe (Outlet Park, Selgros itp.) i Szpital Zdroje. Dom znajduje się na działce o pow. 544m2, powierzchnia użytkowa całego domu wynosi 251m2. Do nieruchomości przynależy garaż nad którym znajduje się duży taras. Dodatkowym atutem nieruchomości jest fakt, iż można wyodrębnić z każdej kondygnacji osobne mieszkania lub lokale usługowe. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który dopuszcza również rozbudowę istniejącego budynku zgodnie z prawem budowlanym. Nieruchomość składa się z 3 kondygnacji: - piwnica (3 pokoje, łazienka i pom. gospodarcze) połączona z garażem który wyposażony jest w kanał - parter ( 4 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój) z wyjściem na duży taras - I piętro ( 4 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój) Ogrzewanie z pieca gazowego. Zapraszam na prezentację. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 11 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Wrocławiu, Rzeszowie, Białymstoku i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
999 000 PLN
8 376 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, DRZETOWO
3 460 000 PLN 4400 m2
Obiekt magazynowo-produkcyjny- stopa zwrotu 10%
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, DRZETOWO
Polecam na sprzedaż obiekt produkcyjno-magazynowy zlokalizowany w rejonach stoczni. Na działce o powierzchni 4 810 mkw. znajdują się: I. Budynek produkcyjno-magazynowy (z windą towarową) składający się: -hali magazynowej, mogącej również służyć za warsztat, kotłowni, stolarni oraz pomieszczeń magazynowych znajdującej się w przyziemiu -hali magazynowo-produkcyjnej, baru, pomieszczeń biurowych i socjalnych na parterze -dwóch hal magazynowych oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych na pierwszym piętrze -dwóch hal magazynowych oraz pomieszczeń biurowych i socjalnych na drugim piętrze Całość budynku obecnie jest wynajmowana i generuje roczną rentowność na poziomie 10%. Dodatkowo w budynku zostały wykonane 3 mieszkania, które również są wynajmowane. II. Budynek parterowy, w skład którego wchodzą warsztaty (wszystkie wynajęte) Nieruchomość posiada ogromny potencjał ze względu na lokalizację oraz powierzchnie. Istnieje możliwość zachowania obecnego przeznaczenia, jak również zmiany zarówno na budynek mieszkalno-usługowy z apartamentami typu loft (został przygotowany projekt wraz z rozbudową) lub budynek produkcyjny. Zapraszam do kontaktu i osobistej weryfikacji oferty. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 11 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Wrocławiu, Rzeszowie, Białymstoku i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
3 460 000 PLN
30 4400 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, GUMIEŃCE
2 300 000 PLN 832 m2
Obiekt na Twoją inwestycję w idealnej lokalizacji!
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, GUMIEŃCE
Na sprzedaż obiekt o dowolnych możliwościach zagospodarowania, idelanie zlokalizowany - nieopodal skrzyżowania ulic: Europejskiej/Krakowskiej. Budynek 3-kondygnacyjny z lat 90-tych o. pow. 831,65m2 (wymaga wykończenia/remontu/rozbiórki), znajduje się w drugiej linii zabudowy. Działka o pow. 1483m2 idealnie położona, u zbiegu ulic: Europejska, Krakowska, Wrocławska - zapewnione dogodne połączenie w każdym kierunku. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej. Wjazd bezpośrednio z ul. Wrocławskiej - nawierzchna działki nieutwardzona. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej, doprowadzony gaz, woda, prąd, kanalizacja. Pierwotnie budynek pełnił funkcję produkcyjno-biurową. Składa się z dwóch obiektów połączonych klatką schodową: - część produkcyjna - 2 kondygnacje naziemne (duże pomieszczenia wys. pow. 3m ), poddasze użytkowe, piwnica - część biurowo-socjalna - 3 kondygnacje naziemne, taras - pomieszczenia biurowe oraz sanitarne. Stworzone zostały koncepcje na aranżację przedszkola, gabinetów lekarskich, biurowca czy warsztatu. Plan zagospodarowania przestrzennego wyklucza zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, wszelka działalność produkcyjno-usługowa lub zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (max wys. 7,5m) dopuszczalna. Polecam ze wzl. na wszechstronne możliwości zagospodarowania inwestycyjnego oraz idealną lokalizację! Cena do negocjacji. W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji i zapraszam na prezentację. Pośredniczymy w transakcjach obrotu nieruchomościami i pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny na terenie całej Polski. Posiadamy 11 oddziałów - w Szczecinie, Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie, Wrocławiu, Rzeszowie, Białymstoku i Lublinie. Nasi agenci bezpłatnie dojeżdżają do Klientów. Jesteś zainteresowany niezobowiązującym spotkaniem? Zadzwoń do nas już dziś. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
2 300 000 PLN
14 832 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, CENTRUM
4 000 000 PLN 570 m2
13 LETNIA STOPA ZWROTU Z INWESTYCJI !
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, CENTRUM
Oferta sprzedaży 6 kondygnacyjnego biurowca, zlokalizowanego w prestiżowej części centrum Szczecina, który przynosi stałe dochody na podstawie zawartych umów najmu. Budynek został wybudowany w 2005 roku z materiałów najwyższej klasy i najnowszej technologii. Powierzchnia całkowita wynosi 570 m2. Na parterze znajduje się lokal biurowo-usługowy z witryną o powierzchni ok. 90 m2 połączony z przyziemiem o powierzchni ok. 90 m2 zaadoptowany na pomieszczenia biurowe oraz salki konferencyjne. Na I, II, III kondygnacji znajdują się powierzchnie ok. 80-90 m2. Na IV kondygnacji powierzchnia wynosi ok. 60 m2. W pomieszczeniach biurowych na podłogach zamontowana jest wykładzina, ściany gładzone, malowane. Na każdym z pięter znajduje się pomieszczenie socjalne oraz sanitarne. W budynku zainstalowana jest indywidualna instalacja CO - piece gazowe na kondygnacjach. Dodatkowo w pomieszczeniach zainstalowana jest profesjonalna klimatyzacja z funkcją grzewczą i filtrowaniem powietrza. Budynek posiada pełną Profesjonalną instalację teleinformatyczną, instalację alarmową, CCTV, system kontroli dostępu, system ewidencji czasu pracy oraz serwerownie z dedykowanym system klimatyzacji i kontrolą dostępu. Rozmieszczenie oraz aranżacja poszczególnych pomieszczeń stwarzają kameralną i ekskluzywną atmosferę , przyjazną do pracy. Na klatce schodowej na podłodze kamień naturalny, balustrady z nierdzewki, ściany gładzone, malowane. Budynek posiada drewniane energooszczędne okna, wybudowany jest w energooszczędnej technologii norweskiej - podwójne ściany z cegły, dzięki czemu jest bardzo dobrze izolowany. Budynek został tak zaprojektowany że można go wykorzystywać jako usługi i biura ale również po malej adaptacji zmienić funkcje kondygnacji I-IV na mieszkania. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. Zapraszam do prezentacji. KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ DECYZJA OD RĘKI GWARANCJA NAJLEPSZEJ CENY SPRAWDŹ NASZE WSZYSTKIE OFERTY K O M F O R T. N I E R U C H O M O S C I. P L POSIADAMY LICENCJE POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI NR 20405 Z NAMI JESTEŚ UBEZPIECZONY NA 500 TYS EURO 14 LAT DOŚWIADCZENIA SPRZEDAJESZ MIESZKANIE LUB DOM? ZGŁOŚ NAM DO SPRZEDAŻY U NAS OTRZYMASZ PROFESJONALNĄ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI ORAZ REKLAMĘ W WSZYSTKICH MOŻLIWYCH MEDIACH W TYM RADIU. ZADZWOŃ DO NAS A MY USTALIMY DOGODNE DLA CIEBIE WARUNKI WSPÓŁPRACY ! POLUB NAS NA FACEBOOK KOMFORT NIERUCHOMOŚCI CODZIENNIE DOSTANIESZ NAJCIEKAWSZE OFERTY !!! CHCESZ SPRZEDAĆ SZYBKO? GOTÓWKA OD RĘKI ! KUPUJEMY TEŻ Z DŁUGAMI ! DECYZJĘ OTRZYMASZ OD RĘKI ! W SPRAWIE SZYBKIEJ SPRZEDAŻY ZA GOTÓWKĘ DZWOŃ POD NUMER 511260740 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
4 000 000 PLN
45 570 m2 Parter/5 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, DĄBIE
13 000 000 PLN 2640 m2
Hale magazynowo-produkcyjna
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, DĄBIE
Nieruchomość komercyjna zlokalizowana w bardzo dobrym punkcie miasta, przy drodze wjazdowej i wyjazdowej z miasta. Obiekt składa się z dwóch budynków magazynowo-biurowych, oraz placu składowego. W planie zagospodarowania przestrzennego- zabudowa usługowa, produkcyjna i magazynowa, dopuszcza się lokalizację obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży nie większej niż 2000 m2. Maksymalna powierzchnia zabudowy w granicach działki budowlanej: 80 %, maksymalna wysokość nowej zabudowy: 17,0 m., dopuszcza się realizację maksymalnie dwóch mieszkań funkcyjnych w budynku wspólnym z prowadzoną działalnością gospodarczą. Nieruchomość posiada własną trafostację - duża moc przyłączeniowa. I./ Hala magazynowo - produkcyjna pow. ca 645 m2 wysokość min 4m max 8m w tym pomieszczenia biurowe i socjalne ca 100 m2. Murowana , dach o konstrukcji stalowej pokryty papą Jedna brama podnoszone do góry 3x4 m z drzwiami plus dodatkowe drzwi wejściowe. Jedna brama uchylna 3 x 4 m Posadzka przemysłowa betonowa Wentylacja mechaniczna i grawitacyjna. Ogrzewana systemem nadmuchowym. gniazda siłowe 380 v. Do hali przylega wiata o powierzchni 686 m2 Oba budynki posadowione na poziomie 0 . II./ Budynek handlowo - magazynowo - produkcyjny powierzchnia ca 1150 m2 Nowa hala o powierzchni 592 m2 wybudowana w 2019 Poziom + 1,1 dla podjazdu tira 6 podnoszonych bram 3x4 Rampa na około hali Wysokość min 4,5 max 7 m Posadzka bezpyłowa betonowa Do tej hali przylega druga hala handlowa produkcyjna magazynowa o pow. ca 552m2 Hala ok. 480 m2 wraz z pomieszczeniami socjalnymi i biurowymi ok. 70 ( stołówka , szatnia , węzeł sanitarny), oraz piętrowy budynek biurowy o pow. ca 294 m2, całość wyłożona gresem. Na parterze 6 pomieszczeń biurowych , 3 toalety w tym jedna z prysznicem , serwerownia. Na piętrze 6 pokoi biurowych, kuchnia ,toaleta. Wokół hal rampa rozładunkowa Obiekt posiada wszystkie media i instalacje. - Elektryczna własna trafostacja PK energetyka - Ogrzewanie gazowe - propan-butan. Hala I , pomieszczenia biurowe w hali II - ogrzewanie elektryczne. - Woda. - Instalacja telefoniczna TP - rozprowadzona instalacja - Instalacja sieci komputerowej w każdym pomieszczeniu + pomieszczenie serwera Plac składowy o pow. Ok. 7000 m2 Całość terenu utwardzona , ogrodzona . Uregulowana sytuacja własnościowa i prawna. Wieczysta dzierżawa skarbu Państwa - koszt 76000 ( wycena z 2020 ). Powyższa propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a podane w niej informacje są spisane według zapewnień właściciela nieruchomości i zaleca się ich osobiste sprawdzenie. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
13 000 000 PLN
2640 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
4 999 000 PLN 609 m2
obiekt na działalność medyczną w Parku Chopina
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE
Nietuzinkowa nieruchomość na sprzedaż ! Na sprzedaż wieża z funkcją mieszkalno - usługową o wysokości 19,5 metra położona na wzgórzu w Parku Chopina. Nieruchomość idealna na ekskluzywną działalność medyczną - Obiekt przystosowany w pierwotnym zamyśle pod centrum odnowy biologicznej. Budynek po generalnym remoncie, prace renowacyjne budynku trwały 10 lat. Obiekt składa się z 7 kondygnacji. KONDYGNACJA "0" o powierzchni netto 146,10 m2 w tym użytkowej 138,83m2 w skład, której wchodzi: - wiatrołap (7,25m2) - pom. usługowe (102,67m2) - pom. usługowe (7,86m2 - pom. socjalne (4,31m2) - wc z natryskiem (5,41m2) - pom. gospodarcze (2,67) - pom. usługowe (15,91m2) PARTER o powierzchni netto 347,23 m2 w tym pow. użytkowej 270,41m2 w skład, której wchodzi: - sala spotkań (45,68) - korytarz (76,82m2) - gabinet (10,56m2) - sala fitness (31,02m2) - szatania (3,45m2) - wc personelu (3,47m2) - łazienka (4,09m2) - przedsionek 3,85m2) - pom.pomocnicze (5,88m) - kotłownia (6,20m2) - pom.usługowe (24,47m2) - łazienka (5,61m2) - pom.gospodarcze (2,76m2) - wc dla niepełnosprawnych (3,69m2) - pom. fizykoterapii (17,63m2) - pom. do manicure (9,0m2) - pom. do masażu (9,40m2 ) - kapsuła piękności (15,88m2) - pom. kosmetyczki (12,91m2) - pom. biurowe (33,74m2) - pom. pomocnicze(13,29m2) - pom. socjalne( 4,17m2) - szatnia (3,76m2) Całkowita powierzchnia użytkowa części usługowej: 409,24 m2. Na 1 piętrze budynku znajduje się duży wybetonowany taras o pow. użytkowej 339,11 m2. Budynek wieży ciśnień z dobudowaną klatką schodową ( 6 kondygnacji - każde piętro ok 40 mk2 ) Do każdego piętra wieży dojeżdża nowa winda oraz znajdują się 102 schody prowadzące z parteru na samą górę. Na każdym piętrze znajduje się łazienka wykończona glazurą i terakotą. Na 5 pierze obiektu znajduje się aneks kuchenny z antresolą . Budynek zapewnia niezbędne warunki do korzystania przez osoby niepełnosprawne, w szczególności poruszające się na wózku inwalidzkim: zapewniono dostęp do wszystkich ogólnodostępnych pomieszczeń w rozbudowanej części budynku przeznaczonej na funkcje usługowe, zapewniono dostęp do wejścia do budynku na parterze poprzez utwardzone dojście o szerokości 1,95 m, na parterze znajduje się toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Wszystko wykończone wysokiej jakości materiałami. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
4 999 000 PLN
609 m2 Parter/7 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, GOLĘCINO
1 700 000 PLN 1540 m2
Hala Magazyn Sklep Hotel Lokal użytkowy Szczecin
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, GOLĘCINO
Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny obiekt z dużym potencjałem zarobkowym i szerokimi możliwościami budynek o powierzchni całkowitej ok 1540m2 na działce 0.2Ha parter 740m2 + piwnica + I piętro + poddasze parter z wysokim na ponad 3m sufitem, z dużą ilością okien, z dobrze zachowaną architekturą, ciekawą posadzką, z czteroma wejściami, dodatkowo rampa na I piętrze dwa nowoczesne, trzy pokojowe mieszkania z pełnym wyposażeniem w piwnicy wypiaskowana cegła, pomieszczenia do ciekawej aranżacji (brak konserwatora zabytków) a w nich rozprowadzona instalacja wodnokanalizacyjna i elektryczna nieruchomość idealna pod biurowiec, halę, magazyn, lokal użytkowy, usługowy, dom weselny, sklep, restaurację, hotel, nocleg dla wielu pracowników i wiele innych niedawno został przeprowadzony kompleksowy remont całego dachu (koszt 1,2mln zł) zostały wypiaskowane krokwie i cegła dodatkowo cały budynek został ocieplony blisko w rejonie jak i w zakładach chemicznych w Policach funkcjonuje mnóstwo firm zainteresowanych lokacją pracowników w zakresie noclegowym, organizacji cateringów, obsługą imprez lub spotkań biznesowych do których budynek ten doskonale się nadaje media woda, gaz, prąd (blisko trafostacja), kanalizacja, ogrzewanie z pieca gazowego dwubiegowego pod samym budynkiem przystanek komunikacji miejskiej z częstymi połączeniami Rodła-Police centrum spokojna okolica Zapraszam do kontaktu Maciej Borkowski 721 110 122 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 700 000 PLN
1540 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
12 000 000 PLN 770 m2
Wyjątkowy Budynek Szczecin Centrum -Śródmieście
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
Wyjątkowy wolnostojący budynek o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowany w każdym calu, po kapitalnym remoncie. Budynek sam w sobie robi duże wrażenie, 3 kondygnacje, winda, 3 piętra, 3 łazienki, 3x kuchnia, podłączony internet UPC, możliwość podłączenia Światłowodu, CO własne gazowe, kotłownia, piwnica. Posiadłość idealna pod inwestycję, Akademię Marketingu, Centrum Oświaty, Centrum Medyczne, Centrum Muzykoterapii, Centrum Rehabilitacyjne, Fundację, Centrum Ubezpieczeń, Dom Spokojnej Starości, Restaurację, Hotel, Pensjonat, Dom Weselny itp. Na tyłach posiadłości znajduje się piękny ogród, w którym można organizować spotkania biznesowe, bankiety, przyjęcia. Budynek mieści się prawie w samym centrum Szczecina, idealna lokalizacja, blisko parku Kasprowicza, dookoła sama zieleń, cisza i spokój. Niewątpliwie atutem posiadłości jest jej powierzchnia 770mkw, bardzo duża przestrzeń pomieszczeń, duże okna, winda, ogród, 18-20 miejsc parkingowych, automatycznie otwierana brama wjazdowa. Miejsce w Szczecinie z ogromnym potencjałem. Top lokalizacja! Posiadłość jest w pełni odrestaurowana, zabytkowa a architektura budynku robi niesamowite wrażenie. Wzniesiona w 1880 roku w stylu eklektycznym z przewagą elementów neorenesansowych. Bogato zdobiony budynek od frontowej strony posiada ryzalit zwieńczony tympanonem, z półkolumnami jońskimi w dolnej kondygnacji i neoromańskim triforium z półkolumnami korynckimi na piętrze. W płycinach okiennych znajdują się wici akantowe, wewnątrz zaś dwa plafony ozdobione scenami bachanaliów. Przed wejściem nasadzono szpaler lip, od strony zachodniej rośnie zaś rozłożysty klon. Budynek jest godny polecenia. Cena posiadłości 12000000 netto. Zapraszam na prezentację Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
12 000 000 PLN
15 770 m2 Parter/3 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, ŻELECHOWA
3 500 000 PLN 550 m2
Budynek biurowy z możliwościa rozbudowy
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, ŻELECHOWA
Przebudowana i odrestaurowana willa z początku XX wieku na jednej ze szczecińskich dzielnic Żelechowa, przystosowana obecnie pod działalność biurową. Nieruchomość położona jest zaledwie 6 km od centrum miasta pośród wielu zabudowań typu usłogowo - produkcyjnego, bardzo dobrze skomunikowana. W bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Obiekt posiada cztery kondygnacje użytkowe, a grunt na którym został wybudowany składa się z trzech działek geodezyjnych o łącznej powierzchni 3069 m2. Na kondygnacji piwnicznej znajdują się obecnie pomieszczenie o wysokości powyżej 300 cm o przeznaczeniu magazynowo-technicznym oraz kotłownia. Parter to wejście do budynku poprzez hol do pomieszczeń biurowych, sali ekspozycyjnej - pomieszczenia technicznego oraz węzła sanitarnego z podziałem na damski oraz męski. Pierwsze piętro to także pomieszczenia biurowe, jedno z nich z wyjściem na duży taras do adaptacji oraz dwa węzły sanitarne. Ostatnia kondygnacja z dużym potencjałem, przygotowana do własnej aranżacji. Teren, na którym znajduje się nieruchomość jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, a jego podstawowe ustalenia to: - przeznaczenie terenu pod zabudowę usługową; - dopuszczalne jest lokalizowanie obiektów zamieszkania zbiorowego tj. hotel, motel, pensjonat, schronisko młodzieżowe, internat, dom studencki, dom rencistów, dom zakonny itp.; - minimalna powierzchnia biologiczna czynna to 30%; - maksymalna powierzchnia zabudowy działki 50%; - wskaźnik intensywności zabudowy w granicach działki od 0 do 1,5; - maksymalna wysokość zabudowy do 12 m; Budynek został wybudowana z cegły ceramicznej oraz został wykończony termoizolacją. Wewnątrz budynku ściany wykończone są gładzią oraz pomalowane w jasnych odcieniach, a cała stolarka została wymieniona na PCV oraz drewniane okna połaciowe. Ogrzewanie i ciepła woda w budynku za pomocą dwóch nowych piecy gazowych. Teren dookoła nieruchomości jest ogrodzony i częściowo zagospodarowany, znajduje się na nim 8 miejsc postojowych. Obiekt w przypadku wykorzystania na cele biurowe jest świetną alternatywą dla nowopowstających biurowców. Zapraszam na prezentację. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
3 500 000 PLN
550 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, POMORZANY
3 900 000 PLN 2707 m2
Hala produkcyjna i budynek biurowo - socjalny
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, POMORZANY
Na sprzedaż hala produkcyjna i budynek biurowo-socjalny w przemysłowej lokalizacji miasta Szczecin. Nieruchomość składa się z dwóch działkach: Działka nr 1 o powierzchni 0,5211 ha, oznaczona jest w ewidencji gruntów symbolem użytku: Ba - tereny przemysłowe. Na przedmiotowej działce zlokalizowany jest budynek przemysłowy z częścią biurowo-socjalną. Kształt ma regularny, prostokątny, teren działki płaski. Niezabudowana cześć działki utwardzona jest płytami betonowymi. Działka jest ogrodzona częściowo murem z pustaków, częściowo ogrodzeniem z desek w ramach z kątowników stalowych na słupkach stalowych, jest uzbrojona w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną. Opis budynku przemysłowego: Budynek przemysłowy składa się z dwunawowej hali produkcyjnej z suwnicą o udźwigu 3,2 tony oraz części biurowo-socjalnej ( po generalnym remoncie ) Przedmiotowy budynek jest obiektem wolnostojącym, jednokondygnacyjnym, niepodpiwniczonym, wykonanym w latach 80-90 tych XX wieku. Hala produkcyjna wykonana jest w konstrukcji stalowej, cześć biurowo-socjalna wykonana jest w technologii murowanej. Dane techniczne: - Powierzchnia zabudowy- 2707 m2 - hala produkcyjna - 2297 m2 - cześć biurowo-socjalna - 410 m2 Powierzchnia użytkowa - 2656,00 m2 Opis techniczny budynku: Fundamenty: żelbetowe. Ściany zewnętrzne: w hali produkcyjnej ściany wykonane z blach trapezowych zamontowanych do stalowych slupów kratowych, w części biurowo-socjalnej murowane z bloczków gazobetonowych ocieplone styropianem. Ściany wewnętrzne: murowane z bloczków gazobetonowych i cegły. Dach: konstrukcję dachu hali przemysłowej stanowią dźwigary kratowe, przykryte blachami trapezowymi, pokrycie stanowi papa, w części biurowo-socjalnej dach z prefabrykowanych elementów żelbetowych pokryty papą. Posadzki: w hali produkcyjnej posadzka betonowa, w części biurowo-socjalnej podłogi wykończone wykładziną PCV. Stolarka okienna: z PCV, w części biurowej z roletami antywłamaniowymi. Stolarka drzwiowa: na hali produkcyjnej wrota stalowe oraz bramy automatyczne, w części biurowo-socjalnej nowa stolarka pełna i przeszklona. Elewacja: w hali produkcyjnej blacha trapezowa, w części w części biurowo-socjalnej tynk strukturalny cienkowarstwowy. Tynki wewnętrzne: cementowo-wapienne, w części biurowo-socjalnej szpachlowane pomalowane. Instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, elektryczna, grzewcza (kocioł na olej opalowy, w części socjalno-biurowej rekuperator), dwie suwnice pomostowe. Działka nr 2 o powierzchni 0,1030 ha, oznaczona jest w ewidencji gruntów symbolem użytku: Bp - zurbanizowane tereny niezabudowane. Działka jest niezabudowana, zlokalizowany jest na niej plac o nawierzchni asfaltowej, fragment konstrukcji żelbetowych. Działka jest częściowo ogrodzona. Kształt działki jest regularny, prostokątny, teren działki płaski. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią zabudowania przemysłowe (budynki magazynowe i warsztatowe), obiekty handlowo-usługowe i biurowe, oczyszczalnia ścieków oraz rzeka Odra Zachodnia wraz z kanałami. W dalszej odległości znajduje się zabudowania przemysłowe, handlowo-usługowe i biurowe, tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, elektrociepłownia, tereny kolejowe, tereny niezabudowane. Do ceny należy doliczyć 23% podatek VAT Zapraszamy - sprawdź ofertą! ------------------------------ Pomimo, iż Doradcy UN przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych przez właściciela lub osoby trzecie w zwiazku z tym opisy mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji - zalecamy ich osobistą weryfikację. Również pomimo naszych starań do opisów mogą wkraść się błędy. Oferta, dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań, zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC oraz innych właściwych przepisów prawnych. ----------------------------------------------------- Zdjęcia oraz filmy w ogłoszeniach są własnością UBERENA Nieruchomości z siedzibą w Goleniowie, co oznacza zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody. ------------------- Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi w związku ze zgłoszonym zapytaniem o ofertę nieruchomości będzie Uberna Nieruchomości ([email protected]). Jeśli nie chcesz otrzymywać ofert odpisz "NIE". Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich weryfikacji oraz żądania do ich usuniecia w kazdej chwili. Za Nami już ponad 3600 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 20 lat. Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie. Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami. Zajrzyj na uberna.pl. Znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości. SPECJALIZUJEMY SIĘ W INWESTOWANIU I ZABEZPIECZANIU MAJĄTKU W NIERUCHOMOŚCIACH ORAZ W METALACH SZLACHETNYCH I STRATEGICZNYCH W SZWAJCARII. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
3 900 000 PLN
2707 m2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, SKOLWIN
1 000 000 PLN 444 m2
Obiekt magazynowo-usług. z mieszkaniami socjalnymi
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, SKOLWIN
Obiekt magazynowo - usługowy z biurami oraz dwoma mieszkaniami pracowniczymi o pow. użytkowej 443,5 m2, powierzchnia zabudowy 378,3 m2. Dodatkowo budynek posiada wiatę magazynową o pow. ok. 150 m2 (lekkiej konstrukcji) Budynek wolnostojący, w części jednokondygnacyjny (hale, garaż, sala sprzedaży) , w części natomiast dwukondygnacyjny (część socjalna). Powierzchnia obiektu z częścią socjalną na parterze wynosi 339,5 m2, powierzchnia pomieszczeń na piętrze wynosi 104 m2 (biurowe lub socjalne). Na parterze przewidziano : 2 hale warsztatowe, garaż dla samochodu dostawczego (z kanałem) , komunikacja, przedsionek, klatka schodowa - wejście na piętro, kotłownia, szatnia, łazienka z WC i natryskiem, pom. gospodarcze, pokój biurowy. Na piętrze znajdują się dwa niezależne mieszkania 2-pokojowe z łazienkami oraz aneksami kuchennymi - idealne jako pomieszczenia socjalne, mieszkania pracownicze. Obiekt posiada system alarmowy oraz zainstalowano kamery zewnętrzne. Działka przed obiektem w całości utwardzona - płyta betonowa, droga dojazdowa asfaltowa. Obiekt leży bezpośrednio przy drodze utwardzonej - z dostępem do komunikacji miejskiej . OGÓLNE WARUNKI: Cena: 1000000 PLN; Powierzchnia: 443.5; Powierzchnia działki: 1015; Cena za m2: 2254.79 PLN; Czynsz administracyjny: 0 PLN; Dostępne od: 2021-03-01; Rynek: Wtórny; Przeznaczenie (obiekt): Handlowo/Usługowe; Liczba pokoi: 7; Pow. grunt.: 1015; Pow. magazynowa: 300; BEZPIECZEŃSTWO: Alarm; Teren ogrodzony; Teren ogrodzony; Monitoring; MEDIA: Woda; Prąd; Gaz; Ogrzewanie; OPIS BUDYNKU: Typ hali: Murowana; Dojazd dla TIRów; Stan budynku: Dobry; Rok budowy: 2001; Rodzaj budynku: Hala produkcyjna; Liczba pięter: 2; Droga dojazdowa: Asfaltowa; PARKING: Liczba miejsc park.: 8; Parking naziemny; Plac manewrowy; Garaż/Miejsca parkingowe; STANDARD POWIERZCHNI: Oświetlenie; Więcej atrakcyjnych oferty prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości. Świat Nieruchomości Szczecin - mieszkania, domy i działki. Licencjonowane Biuro Nieruchomości. **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
1 000 000 PLN
7 444 m2 Parter/2 Zobacz ofertę
notatnik
SZCZECIN, SŁONECZNE
13 000 000 PLN 14788 m2
14788m2 z halami, budynkami biurowymi i placem
OBIEKT NA SPRZEDAŻ SZCZECIN, SŁONECZNE
Na sprzedaż teren w świetnej lokalizacji na Prawobrzeżu Szczecina na drodze wjazdowej od strony Poznania , Świnoujścia , Kołbaskowa (2km od autostrady Berlin - Szczecin - Świnoujście ). Całość terenu utwardzona i ogrodzona z pełnym uzbrojeniem terenu oraz z uchwalonym planem zagospodarowania przestrzennego z funkcją : zabudowa usługowa, produkcyjna i magazynowa. Nieruchomość posiada własną trafostację PKP energetyka bardzo duża moc przyłączeniowa. Teren o pow. 14788 m2 składający się z czterech działek pod jedna księgą wieczystą. Na terenie znajdują się dwie hale magazynowo produkcyjne wraz z pomieszczeniami socjalne -biurowymi. Plac składowy o pow. Ok. 7000 m2: Hala magazynowo - produkcyjna pow. ca 645 m2 wysokość min 4m max 8m w tym pomieszczenia biurowe i socjalne ca 100 m2. Murowana, dach o konstrukcji stalowej pokryty papą. Jedna bramy podnoszone do góry 3x4 m z drzwiami plus dodatkowe drzwi wejściowe. Jedna brama uchylna 3x4 m. Posadzka przemysłowa betonowa Wentylacja mechaniczna i grawitacyjna. Ogrzewana systemem nadmuchowym. Gniazda siłowe 380 v. Do hali przylega wiata o powierzchni 686 m2. Oba budynki posadowione na poziomie 0 . Budynek handlowo - magazynowo - produkcyjny Nowa hala o powierzchni 592 m2 wybudowana w 2019. Poziom + 1,1 dla podjazdu tira. W hali aż 6 podnoszonych bram 3x4 i rampa na około hali. Wysokość min 4,5 - max 7m. Posadzka bezpyłowa betonowa Do hali przylega druga hala handlowa produkcyjna magazynowa o pow. ca 552m2 Hala ok. 480 m2 wraz z pomieszczeniami socjalnymi i biurowymi ok. 70 ( stołówka , szatnia , węzeł sanitarny.) Wokół hal rampa rozładunkowa Budynek biurowy o pow. Ca 294 m2 całość wyłożona gresem. Na parterze 6 pomieszczeń biurowych , 3 toalety w tym jedna z prysznicem , serwerownia. Na piętrze 6 pokoi biurowych , kuchnia , toaleta Obiekt posiada wszystkie media i instalacje. - Elektryczna własna trafostacja PK energetyka - Ogrzewanie gazowe - propan-butan. Hala I , pomieszczenia biurowe w hali II - ogrzewanie elektryczne. - Woda. - Instalacja telefoniczna TP - rozprowadzona instalacja - Instalacja sieci komputerowej w każdym pomieszczeniu + pomieszczenie serwera Obiekt częściowo wynajęty z bardzo dobrym cashflow. Podana cena jest ceną brutto (NIE MA VATu) Zapraszamy na prezentację . www.posredniknieruchomosci.pl Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
13 000 000 PLN
14788 m2 Parter Zobacz ofertę