zmień widok ofertzmień widok ofertlokale gastronomiczne Szczecin

sortuj

znaleziono 59 ofert

przeglądaj wszystkie oferty specjalne

notatnik
10 463LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, WAŁY CHROBREGO
oferta dodana 08.02.2019, zmieniona: 18.03.2019
Liczba pokoi: 10 pow.: 309 m2 piętro: Parter/1

W pełni przygotowana restauracja z ogródkiem

Do wynajęcia w pełni przygotowana restauracja za kwotę odstępnego w wysokości 500 tys. zł, położona w reprezentacyjnej części Szczecina. Lokal o powierzchni całkowitej 308,54 m2 składa się z dwóch sal restauracyjnych, kuchni, pomieszczeń technicznych, pomieszczeń biurowych oraz toalet. Dodatkowo w cenie najmu dzierżawione jest około 170 m2 ogródka przylegającego do lokalu oraz około 30 m2 budynku wolnostojącego przeznaczonego do prowadzenia działalności gastronomiczno-handlowej w postaci wędzarni rybnej. Kuchnia jest w pełni wyposażona w profesjonalny duży i mały sprzęt kuchenny oraz kompletne zastawy kuchenne. Lokal posiada wentylację, klimatyzację, monitoring, alarm, nagłośnienie oraz duże rozsuwane witryny. Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa w lokalu z pieca gazowego dwuobiegowego, dodatkowo zainstalowane jest ogrzewanie elektryczne i własne w postaci kominka. Cena odstępnego obejmuje wszystkie rzeczy ruchome w lokalu. Dla zainteresowanych osób posiadamy w biurze pełen inwentarz rzeczy podlegających sprzedaży. Cena odstępnego obejmuję także koncepcję zmian funkcjonalno-architektonicznych, która obejmuje powiększenie sali restauracyjnej oraz zewnętrznego ogródka. Odstąpienie umowy najmu, która obecnie jest podpisana do 30.06.2026 roku możliwe jest niezwłocznie. Zapraszamy na prezentację.
notatnik
15 866LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM, al. Wojska Polskiego
oferta dodana 29.10.2018, zmieniona: 11.03.2019
pow.: 159 m2 piętro: Parter/4

Lokal do wynajęcia - 158,66 m2-Szczecin Centrum.

Jeśli zależy Ci na dobrej lokalizacji swojego biznesu, to trafiłeś na ofertę, która Cię zainteresuje. Przedstawiam idealnie usytuowany lokal handlowo-usługowy, o powierzchni 158,66 m2. Lokal zlokalizowany jest w budynku przy jednej z głównych ulic Szczecina. Lokal składa się z - dużej sali - 117,72 m2 - zaplecza 8,54 m2, - pomieszczeń socjalnego 2,94 m2 - przedsionka z WC dla pracowników - przedsionka z WC Męskim oraz Damskim Idealny pod gastronomię lub inne usługi. ZALETY LOKALU: - topowa lokalizacja - parter, wejście z chodnika, - w pobliżu parking, - duża witryna, widoczna z chodnika, - przestronność, - instalacja elektryczna, telefoniczna i internetowa - ogrzewanie miejskie,, - lokal przeznaczony do własnej aranżacji, Podana cena ofertowa jest kwotą NETTO. Koszty płatne przy PIERWSZYM wynajmie lokalu: - jednomiesięczny czynsz najmu - dwu-miesięczna kaucja - jednorazowo - wynagrodzenie biura - jednorazowo JEDYNA TAKA OFERTA W SZCZECINIE- o szczegóły zapytaj już dziś! Pomimo, iż Doradcy CON przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich Zalecamy ich osobistą weryfikację. Niniejsza prezentacja oferty ma charakter wyłącznie informacyjny. Opis i cena nieruchomości nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informujemy, że administratorem danych osobowych, które pozyskane mają zostać na potrzeby nawiązania kontaktu/udzielenia odpowiedzi w związku ze zgłoszonym zapytaniem o ofertę nieruchomości będzie CON. Za Nami już ponad 3600 pomyślnie zrealizowanych transakcji. Działamy na rynku nieruchomości 19 lat. Załatwiamy kompleksowo we współpracy z doradcami kredytowymi formalności kredytowe proponując ofertę 25 banków. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 200 000 EURO. Nasze oferty są dostępne na ponad 50 portalach polskich oraz dodatkowo na ponad 25 portalach na całym świecie. Uczestniczymy w Zachodniopomorskim Systemie Wymiany Ofert z ponad 80 biurami. Zajrzyj na uberna.pl. Znajdziesz tam: domy w Goleniowie, mieszkania w Goleniowie, działki w Goleniowie, lokale w Goleniowie, obiekty w Goleniowie, zachodniopomorskie nieruchomości. SPECJALIZUJEMY SIĘ W INWESTOWANIU I ZABEZPIECZANIU MAJĄTKU W NIERUCHOMOŚCIACH ORAZ W METALACH SZLACHETNYCH I STRATEGICZNYCH W SZWAJCARII.
notatnik
3 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM, al. Piastów
oferta dodana 13.12.2018, zmieniona: 13.12.2018
Liczba pokoi: 5 pow.: 116 m2 piętro: Parter/3

Lokal Gastronomiczny w centrum

Na wynajem lokal głownie z przeznaczeniem na gastronomię . Lokal znajduje się w centrum przy jednej z głównych ulic w Szczecinie. Lokal 2 poziomowy , na pierwszym poziomie ok 76 m2 znajduje sie ; trzy sale w jednej z nich działający duży ozdobny kominek , kuchnia , na poziomie -1o pow. ok 40 m2. sala i toalety . Lokal znajduje się w odremontowanej kamienicy z ładnie zagospodarowanymi przedogródkami. Ogrzewanie w lokalu elektryczne oraz kominkowe. W cenie najmu znajduje się już czynsz do wspólnoty. Polecam klucze w biurze. OGÓLNE WARUNKI: Cena: 3000 PLN; Powierzchnia: 116; Cena za m2: 25.86 PLN; Liczba pokoi: 5; Kaucja (w miesiącach): 2; Przeznaczenie (lokal): Gastronomiczne; OPIS BUDYNKU: Materiał: Cegła; Rodzaj budynku: Kamienica; Stan budynku: Bardzo dobry; Rok budowy: 1930; Liczba pięter: 3; POMIESZCZENIE DODATKOWE: Piwnica; STANDARD MIESZKANIA: Klasa budynku: A; Więcej atrakcyjnych oferty prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości. Świat Nieruchomości Szczecin - mieszkania, domy i działki. Licencjonowane Biuro Nieruchomości. **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.
notatnik
800 000LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, CENTRUM, al. Piastów
oferta dodana 13.12.2018, zmieniona: 13.12.2018
Liczba pokoi: 5 pow.: 116 m2 piętro: Parter/3

Lokal Gastronomiczny w centrum

Na sprzedaż lokal głownie z przeznaczeniem na gastronomię . Lokal znajduje sie w centrum przy jednej z głównych ulic w Szczecinie. Lokal 2 poziomowy , na pierwszym poziomie ok 76m2 znajdują się ; trzy sale w jednej z nich działający duży ozdobny kominek , kuchnia , na poziomie ok. 40 m2 -1 sala i toalety . Lokal znajduje się w odremontowanej kamienicy z ładnie zagospodarowanymi przedogródkami. Ogrzewanie w lokalu elektryczne oraz kominkowe. Jest możliwość wynajmu. Polecam klucze w biurze. OGÓLNE WARUNKI: Cena: 800000 PLN; Powierzchnia: 116; Czynsz administracyjny: 960 PLN; Cena za m2: 6896.55 PLN; Przeznaczenie (lokal): Gastronomiczne; Rynek: Wtórny; Liczba pokoi: 5; Klasa budynku: A; OPIS BUDYNKU: Materiał: Cegła; Rodzaj budynku: Kamienica; Stan budynku: Bardzo dobry; Rok budowy: 1930; Liczba pięter: 3; MEDIA: Ogrzewanie; POWIERZCHNIA DODATKOWA: Piwnica; Więcej atrakcyjnych oferty prezentujemy na stronie Świat Nieruchomości. Świat Nieruchomości Szczecin - mieszkania, domy i działki. Licencjonowane Biuro Nieruchomości. **** SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ *** - jeżeli zależy Państwu na szybkiej sprzedaży, - przy postępowaniu spadkowym - problemy z windykacją lub zadłużeniem nieruchomości - obsługa prawna gratis Posiadamy ubezpieczenie OC do kwoty 500.000 Euro, gwarantujące bezpieczeństwo transakcji.
notatnik
4 000LOKAL na WYNAJEM
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 23.02.2018, zmieniona: 10.04.2018
pow.: 70 m2 piętro: Parter/3

Do wynajęcia lokal gastronomiczny na Deptaku !

Do wynajęcia lokal gastronomiczny na Deptaku Bogusława!! Na powierzchnię lokalu składa się: - W pełni wyposażona sala z miejscami dla 40 osób: stoły, krzesła, loże, komoda (pomocnik), rzutnik multimedialny wraz z ekranem. - Bar wraz z zabudową: zlew,wyposażenie barmańskie, ekspres ciśnieniowy do kawy , młynek gastronomiczny, porcelana ,szklanki , kieliszki , sztućce,kruszarka do lodu, kostkarka, lodówko-zamrażarka oraz lodówka - Kuchnia wyposażona w piec konwekcyjno-parowy na stelażu, grill elektryczny, dwie kuchenki indukcyjne, stół chłodniczy z granitowym blatem, okap, wyciąg wentylacyjny, zlew dwukomorowy, lodówka oraz zamrażarka, wszystkie blaty robocze robione na zamówienie ( pod wymiar), toaleta w pełni wyposażona z przedsionkiem, zaplecze wraz z toaletą pracowniczą, zmywak wyposażony w dwukomorowy zlewozmywak gastronomiczny, ociekacz oraz zmywarko-wyparzarkę -Dodatkowo: system kasowy POS, książka HACCP, monitoring z rejestratorem i 4 kamerami (w tym jedna zewnętrzna), system nagłaśniający JBL. Dodatkowo w skład lokalu wchodzi ogródek letni 50 m2 mieszczący około 8 stolików ( koszt ok. 1500zł ) Opłaty czynszowe: 4000 zł netto + media (prąd + podatek od nieruchomości + woda + ścieki) łącznie z wszystkimi opłatami ok. 7200 zł Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości