zmień widok ofertzmień widok ofertlokale na sprzedaż Szczecin Centrum

sortuj

znaleziono 360 ofert

notatnik
310 000LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 15.04.2013, zmieniona: 27.09.2018
Liczba pokoi: 11 pow.: 74 m2 piętro: Parter/2
Atrakcyjny lokal położony w centrum Szczecina. Idealne miejsce na prowadzenie różnego rodzaju działalności, zwłaszcza produkcyjnej. Lokal składa się z pomieszczenia na parterze o pow. 22 m2 oraz z piwnicy o pow. ponad 50 m2 (razem jest 11 pomieszczeń). Obecny właściciel również dzierżawi od miasta lokal obok o pow. ok. 85 m2. Jest możliwość wykupu tych pomieszczeń, a nawet warto, ponieważ dostęp do nich jest jedynie poprzez lokal który jest na sprzedaż. Można również dalej jedynie go dzierżawić od miasta (czynsz to 420 zł / miesiąc). Nieruchomość jest w trakcie remontu, posiada nową witrynę z drewna mahoniowego i rolety antywłamaniowe. Na parterze na podłodze terakota, ściany wykończone w jasnym kolorze, pełne okablowanie - wystarczy zamontować oświetlenie i gniazdka. Schodami idziemy do części w piwnicy. Pomieszczenia na dole wymagają remontu, a może nawet tylko większego odświeżenia. Wymieniona została cała instalacja ściekowo-kanalizacyjna oraz okablowanie elektryczne. Część rur również została wymieniona na nowe. Dół jest częściowo wykafelkowany, posiada pomieszczenie sanitarne. Również poprzez piwnicę jest wyjście z lokalu. Z zewnątrz lokalu mamy nową elewację. Nieruchomość jest świetną inwestycją oraz bardzo atrakcyjną ofertą np. dla piekarni. W części dzierżawionej od miasta jest duże pomieszczenie, świetnie nadające się pod produkcję o wys. 3,5 m. Przystosowania pod tego typu działalności są idealne, a do tego lokalizacja atrakcyjna. Przed budynkiem strefa C płatnego parkowania. Serdecznie zapraszam do prezentacji i polecam ze względu na metraż 73,79 m2 (własność) + ok. 85 m2 (dzierżawa) oraz lokalizacje. Cena podlega negocjacji. ****************************************** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia innych którzy docenili nasze ponad 25 letnie doświadczenie . - Doradzamy, - Pomagamy w regulacji stanów prawnych, - Sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - Zabezpieczamy twoją transakcję kupna-sprzedaży, - Gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie , - Pracujemy dla Ciebie oszczędzając Twój czas, POMAGAMY W FINANSOWANIU ZAKUPU -zapytaj o kredyt hipoteczny. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
635 000LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 08.05.2018, zmieniona: 27.09.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 77 m2 piętro: Parter/3

lokala użytkowy

Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy położony w niedalekiej odległości od Bramy Portowej , przy jednej z głównych ulic o dużym natężeniu ruchu pieszych przystosowany do prowadzenia działalności handlowo-usługowej jak i gastronomicznej. W obecnej chwili w lokalu jest prowadzona działalność gastronomiczna z pozwoleniem na sprzedaż alkoholu do 18%. Lokal o pow. całkowitej 77 m2 , powierzchnia użytkowa wynosi 62,9 m2. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Na parterze 2 pomieszczenia o pow 51 m2 (1 pomieszczenie o pow 31,7 m2 - wysokość 3,82 , 2 pomieszczenie o pow 19 m2 - wysokość 3,09) oraz pomieszczenie socjalne , wc. Bezpośrednie zejście do piwnicy która wraz z 2 wc ma pow 20,6 m2 - wysokość 2,18. Ogrzewanie elektryczne. Jest siła brak gazu. Witryna. Zapraszam na prezentację ****************************************** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia innych którzy docenili nasze ponad 25 letnie doświadczenie . - Doradzamy, - Pomagamy w regulacji stanów prawnych, - Sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - Zabezpieczamy twoją transakcję kupna-sprzedaży, - Gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie , - Pracujemy dla Ciebie oszczędzając Twój czas, POMAGAMY W FINANSOWANIU ZAKUPU -zapytaj o kredyt hipoteczny. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
350 000LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, ŚRÓDMIEŚCIE-CENTRUM
oferta dodana 30.06.2017, zmieniona: 27.09.2018
Liczba pokoi: 4 pow.: 78 m2 piętro: Parter/4

Idealny na biuro, kancelarie, pracownię, brak SPP

W ofercie sprzedaży lokal na parterze jednej z kamienic w cichym Śródmnieściu Szczecina. Idealna lokalizacja na biuro rachunkowe, kancelarię prawną, notarialną, pracownię, siedzibę firmy, gabinet lekarski. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane a w obrębie kamienicy dostępna duża ilość bezpłatnych miejsc postojowych. Lokal po remoncie; nowe instalacje (elektryczna, sieć komputerowa, telefoniczna, alarmowa, monitoring, domofon), wymienione okna PCV. Całość tworzą: 3 pokoje biurowe (ok 18, 11 i 25 m2), pokój narad - sala konferencyjna (ok 11 m2), pomieszczenie socjalne (ok 4 m2), wc i przedpokój z archiwum (ok 7m2). Meble biurowe oraz wyposażenie zaplecza mogą pozostać w cenie nieruchomości. Oferta godna polecenia, ze względu na standard, cenę i lokalizację. Serdecznie zapraszam na prezentację. ****************************************** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia innych którzy docenili nasze ponad 25 letnie doświadczenie . - Doradzamy, - Pomagamy w regulacji stanów prawnych, - Sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - Zabezpieczamy twoją transakcję kupna-sprzedaży, - Gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie , - Pracujemy dla Ciebie oszczędzając Twój czas, POMAGAMY W FINANSOWANIU ZAKUPU -zapytaj o kredyt hipoteczny. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
299 000LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, CENTRUM, Jagiellońska
oferta dodana 30.08.2018, zmieniona: 27.09.2018
pow.: 79 m2 piętro: Parter/4

Lokal do sprzedaży ul. Jagiellońska !!!

Polecamy lokal mieszkalny na parterze kamienicy przy ul. Jagiellońskiej , na odcinku Al. Piastów - ul. Pocztowa ostatnio wykorzystywany jako lokal biurowy .Lokal od frontu / 4 okna wychodzą na ul. Jagiellońską/. Wejście do lokalu z bramy . W skład lokalu wchodzą 3 pokoje / ok. 23; 20 i 19 m kw./, korytarz, zaplecze socjalne , toaleta. W przedmiotowym lokalu w dwóch pokojach na podłodze panele, w trzecim wykładzina , ściany tapetowane i malowane. W lokalu rozprowadzona instalacja komputerowa. Ogrzewanie gazowe - indywidualne. Czynsz do Zarządcy ok. 330 zł. Wspólnota mieszkaniowa podjęła uchwałę odnośnie remontu klatki schodowej i zamontowania nowych bram wejściowych / planowany czas rozpoczęcia remontu - maj 2018 r./ Lokal idealnie nada się na biuro rachunkowe, ubezpieczenia, doradztwo kredytowe finansowe , kancelarie , gabinety lekarskie itp. Brak strefy płatnego parkowania. Polecamy i zapraszamy na prezentację !!! ****************************************** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia innych którzy docenili nasze ponad 25 letnie doświadczenie . - Doradzamy, - Pomagamy w regulacji stanów prawnych, - Sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - Zabezpieczamy twoją transakcję kupna-sprzedaży, - Gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie , - Pracujemy dla Ciebie oszczędzając Twój czas, POMAGAMY W FINANSOWANIU ZAKUPU -zapytaj o kredyt hipoteczny. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
120 000LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 12.02.2018, zmieniona: 27.09.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 22 m2

Lokal usługowy w doskonałym punkcie !!!!

Polecamy do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 21,86 m. kw. składający się z sali sprzedaży , pomieszczenia socjalnego z w.c. oraz magazynu , położony na poziomie -1 , /podłoga 70 cm poniżej poziomu chodnika/ . Doskonała lokalizacja , przy jednej z głównych ulic Szczecina , tuż obok przejścia dla pieszych , vis a vis przystanków tramwajowych. Podłoga w lokalu wyłożona gresem, ściany gładzone . W lokalu brak jest stałego ogrzewania , lokal dotychczas ogrzewany był za pomocą grzejników na prąd. W lokalu rozprowadzona jest instalacja alarmowa, wystarczy podłączenie do zewnętrznej firmy monitorującej. Do lokalu schodzi się po schodach , bezpośrednio z chodnika , okno od strony ruchliwej ulicy. Lokal przez ponad 10 ostatnich lat był wynajęty jednemu najemcy i przynosił właścicielom stały dochód . Wspólnota mieszkaniowa podjęła już uchwałę w zakresie remontu elewacji i zabezpieczenia fundamentów przed wilgocią . Dobra inwestycja lokalu pod wynajem lub na prowadzenie własnej działalności gospodarczej / kwiaciarnia , lombard , usługi itp/. Zapraszamy na prezentację !!! Cena do negocjacji ! ****************************************** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia innych którzy docenili nasze ponad 25 letnie doświadczenie . - Doradzamy, - Pomagamy w regulacji stanów prawnych, - Sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - Zabezpieczamy twoją transakcję kupna-sprzedaży, - Gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie , - Pracujemy dla Ciebie oszczędzając Twój czas, POMAGAMY W FINANSOWANIU ZAKUPU -zapytaj o kredyt hipoteczny. Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
336 000LOKAL na SPRZEDAŻ
Szczecin, Centrum
oferta dodana 09.10.2018
Liczba pokoi: 3 pow.: 76 m2
Polecam mieszkanie idealne pod lokal użytkowy położone w Szczecinie przy pl. Kościuszki. Mieszkanie z bardzo dużymi możliwościami gdyż przeznaczone jest do remontu. Powierzchnia mieszkania to 76 m2 położone na parterze w 3 piętrowej kamienicy. Na chwilę obecną są 3 pokoje, łazienka z wc i kuchnia. Możliwość zrobienia wejścia z ulicy. Mieszkanie bardzo słoneczne. Zapraszam do kontaktu - WYŁĄCZNOŚĆ BIURA ::KONTAKT DO AGENTA Małgorzata Maciejewska 500-400-855 500-400-855 malgosia@kingnieruchomosci.pl Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Małgorzata Maciejewska (licencja nr: 16168) -------------------------- PROSIMY O PODAWANIE NUMERÓW TELEFONÓW DO KONTAKT - NIE ODPOWIADAMY NA ZAPYTANIA BEZ NUMERÓW TELEFONÓW ********************************************************************* SKUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI ZA GOTÓWKĘ - jeśli masz obciążenie komornicze - postępowanie spadkowe - problemy z windykacją - gwarantujemy pomoc prawną -------------ZADZWOŃ 500 400 855 lub 91 820 26 26------------------ ******************************************************************** *Powyższa oferta ma charakter jedynie informacyjny i została utworzona na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
notatnik
1 590 000LOKAL na SPRZEDAŻ
SZCZECIN, CENTRUM
oferta dodana 03.10.2018, zmieniona: 11.10.2018
Liczba pokoi: 8 pow.: 143 m2 piętro: Parter/3

JEDYNY TAKI LOKAL GASTRONOMICZNY W SZCZECINIE

CENTRUM SZCZECINA - WYJĄTKOWA OFERTA Na sprzedaż świeżo wyremontowany i w pełni wyposażony lokal gastronomiczny, prężnie funkcjonujący jako restauracja, kawiarnia, lodziarnia oraz drink bar wraz z możliwością przejęcia marki i logo firmy. Jego siedziba mieści się w samym sercu zaludnionej dzielnicy jaką jest CENTRUM, usytuowana na parterze odrestaurowanej kamienicy, a funkcjonuje po to, aby stwarzać przytulne miejsce doskonale nadające się do prowadzenia spokojnych rozmów podczas śniadania i lunchu, spotkań biznesowych czy bankietów firmowych. Kucharz serwuje wysokiej jakości świeżo ugotowane posiłki, przekąski, przepyszne wypieki, wspaniałą kawę i świeżo wyciskane soki, a barman tworzy wyśmienite drinki. Nieruchomość o powierzchni 143m2, składająca się z dwóch otwartych na siebie sal restauracyjnych, sali drink baru, magazynu, kuchni, toalety oraz z zaplecza socjalnego. W sezonie wiosenno-letnim, kawiarnia dzierżawi od miasta teren znajdujący się tuż przed lokalem (ok.50m2), spełniający w tym czasie funkcje letniego ogródka/tarasu idealnego na wieczorne event"y. Sporym atutem lokalu są duże okna wychodzące na słoneczną stronę świata, eleganckie wejście prosto z ulicy, wszelkie zgody na prowadzenie tego typu działalność i koncesje na %, a także przynależna piwnica o powierzchni ok 8m2, pełne wyposażenie w wysokiej jakości sprzęt agd tj. kuchenka gazowa, lodówka, dwie zmywarki itp., a także akcesoria baristyczne tj. ekspres do kawy, młynki itp., kostkarka do lodu, witrynka chłodnicza, chłodziarka do lodów naturalnych z kuwetami, regały magazynowe, stoły, krzesła jak i elementy dekoracyjne. Przy lokalu znajduje się sporo miejsc postojowych ogólnodostępnych, a z okien rozprzestrzenia się widok na park. W pobliżu także galeria handlowa, butiki, banki, deptak Bogusława itp. Nieruchomość dostępna w naszym biurze także na wynajem Cena netto podlega negocjacji Polecam i serdecznie zapraszam na indywidualna weryfikacje Sprawdź naszą pełną ofertę na stronie E L I T E . N I E R U C H O M O S C I . P L - NAJLEPSZE SPRAWDZONE OFERTY NIERUCHOMOŚCI W NAJLEPSZYCH CENACH ZNADZIESZ NA NASZEJ STRONIE ! *****KUPUJEMY MIESZKANIA Z OBCIĄŻENIAMI I DŁUGAMI ZA GOTÓWKĘ***** ZADZWOŃ 502-424-424 Powyższe ogłoszenie ma wyłącznie charakter informacyjny. Nie stanowi ono oferty w myśl art. 66 i n. ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. 1964r. Nr 16, poz. 93, ze zm.).
notatnik
135 000LOKAL na SPRZEDAŻ
Szczecin, Centrum
oferta dodana 14.08.2018
Liczba pokoi: 4 pow.: 26 m2
Lokal na sprzedaż w ciągu handlowym na parterze odnowionej kamienicy o powierzchni 26m, w tym sala sprzedażowa 12m, recepcja 3,5m i zaplecze sanitarne 1,5m. Dwie witryny od głównej ulicy. Lokal odremontowany, może być przeznaczony na różnego rodzaju usługi. Na zewnątrz dwie duże witryny. Pomieszczenie jest ciepłe, a więc koszty ogrzewania są niewielkie - ogrzewanie elektryczne. Lokal w glazurze i terakocie. Zamontowany jest alarm. Czynsz administracyjny wynosi około 100zł. Zapraszam na prezentację! ------------------------------------------ Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób. Współpracujemy z Domem Kredytowym NOTUS. Liderem na polskim rynku kredytów hipotecznych. Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: +48 790 588 531 CENTRALA FIRMY: +48 530 855 003 biuro@mikulski-nieruchomosci.pl Nasze oddziały: Oddział GOLENIÓW ul. M. Konopnickiej 76 72-100 Goleniów Tel. +48 91 418 56 57 Oddział GDAŃSK ul. Garncarska 33 80-894 Gdańsk Tel.: +48 58 380 20 35 Oddział STARGARD ul. B. Chrobrego 8A/7 (CH Starówka) 73-110 Stargard Tel. +48 91 577 07 57 Oddział NOWOGARD ul. Bankowa 3B/4 (I piętro) 72-200 Nowogard Tel. +48 91 307 66 87 Oddział SZCZECIN ul. Bagienna 36C, przy A. Struga 70-772 Szczecin Tel. +48 91 307 91 64 Oddział ŚWINOUJŚCIE ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro) 72-600 Świnoujście Tel. +48 91 307 89 01 Oddział KOŁOBRZEG ul. Armii Krajowej 20C/19 78-100 Kołobrzeg Tel. +48 94 700 00 23 Zapraszamy do naszych oddziałów! www.mikulski-nieruchomosci.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::
Sprawdź ofertę
biur nieruchomości

lokale Szczecin lokale biurowe Szczecin lokale gastronomiczne Szczecin lokale handlowo-usługowe Szczecin

lokale Szczecin na sprzedaż lokale biurowe Szczecin na sprzedaż lokale gastronomiczne Szczecin na sprzedaż lokale handlowo-usługowe Szczecin na sprzedaż lokale Szczecin Prawobrzeże na sprzedaż lokale Szczecin Centrum na sprzedaż lokale Szczecin Śródmieście na sprzedaż lokale Szczecin Gumieńce na sprzedaż lokale Szczecin Warszewo na sprzedaż lokale Szczecin Pomorzany na sprzedaż

lokale Szczecin na wynajem lokale biurowe Szczecin na wynajem lokale gastronomiczne Szczecin na wynajem lokale handlowo-usługowe Szczecin na wynajem lokale Szczecin Prawobrzeże na wynajem lokale Szczecin Centrum na wynajem lokale Szczecin Śródmieście na wynajem lokale Szczecin Gumieńce na wynajem lokale Szczeicn Warszewo na wynajem lokale Szczecin Pomorzany na wynajem